League of Ireland Premier Division
De Premier Division is de hoogste klasse voetbal van Ierland. De Ierse eerste klasse werd opgericht in 1985 en wordt met 10 teams gespeeld.
Klassement 2026 / 2027
Premier Division
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Shamrock Rovers
|
68 | 35 | 20 | 7 | 8 | 58 | 35 | +23 | 2.7 | John McGovern 10 | Edward McGinty 15 | 1,89 | 56% | 50% |
| 2 |
Bohemians
|
62 | 35 | 18 | 9 | 8 | 60 | 42 | +18 | 2.9 | Colm Whelan 13 | Kacper Chorazka 7 | 1,81 | 67% | 64% |
| 3 |
St Patrick's Athl.
|
60 | 35 | 17 | 9 | 9 | 53 | 28 | +25 | 2.3 | Aidan Keena 10 | Joseph Anang 16 | 1,67 | 39% | 36% |
| 4 |
Shelbourne
|
49 | 35 | 12 | 10 | 13 | 50 | 47 | +3 | 2.8 | John Martin 8 | Wessel Speel 9 | 1,36 | 72% | 61% |
| 5 |
Derry City
|
47 | 35 | 11 | 10 | 14 | 48 | 45 | +3 | 2.7 | Michael Duffy 11 | Eddie Beech 7 | 1,33 | 61% | 50% |
| 6 |
Galway United
|
42 | 35 | 10 | 13 | 12 | 46 | 51 | -5 | 2.8 | Kristopher Twardek 8 | Evan Watts 1 | 1,17 | 64% | 47% |
| 7 |
Dundalk
|
42 | 35 | 10 | 13 | 12 | 52 | 58 | -6 | 3.1 | Daryl Horgan 12 | Enda Minogue 11 | 1,25 | 78% | 64% |
| 8 |
Waterford
|
40 | 35 | 9 | 13 | 13 | 51 | 59 | -8 | 3.1 | Thomas Lonergan 16 | Stephen McMullan 14 | 1,19 | 64% | 53% |
| 9 |
Drogheda United
|
37 | 35 | 9 | 16 | 10 | 42 | 57 | -15 | 2.8 | Mark Doyle 10 | Luke Dennison 7 | 1,11 | 58% | 53% |
| 10 |
Sligo Rovers
|
24 | 35 | 5 | 21 | 9 | 26 | 64 | -38 | 2.6 | Cian Kavanagh 6 | Sam Sargeant 8 | 0,69 | 47% | 50% |
League of Ireland Premier Division Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Shamrock Rovers aan de top en Sligo Rovers aan de onderkant is 44 punten.
- • Verschil tussen Shamrock Rovers op de 1e en Bohemians op de 2e plaats is 6 punten.
League of Ireland Premier Division Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Shamrock Rovers (14/18 overwinningen, 78%)
- • Beste uitrecord: Bohemians (10/17 overwinningen, 59%)
- • Grootste thuisvoordeel: Shamrock Rovers (+1.1 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Dundalk (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (268 thuis, 218 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de League of Ireland Premier Division op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken League of Ireland Premier Division 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 180 gespeelde wedstrijden in League of Ireland Premier Division 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,81
506 doelpunten
Beide ploegen scoren
61%
109 van de 180
Over 2.5 doelpunten
53%
95 van de 180
Wedstrijden met een clean sheet
39%
71 van de 180
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 73 (41%) |
| Gelijkspel | 55 (31%) |
| Uitploeg wint | 52 (29%) |
| Doelpunten thuisploegen | 279 (1,55 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 227 (1,26 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 164 | 91% | 9% |
| Over 1.5 | 140 | 78% | 22% |
| Over 2.5 | 95 | 53% | 47% |
| Over 3.5 | 61 | 34% | 66% |
| Over 4.5 | 32 | 18% | 82% |
| Over 5.5 | 10 | 6% | 94% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 227 (45%) |
| Doelpunten tweede helft | 279 (55%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 37 (21%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 52 (29%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 32,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 23 | 12.8% |
| 2 - 0 | 16 | 8.9% |
| 2 - 1 | 16 | 8.9% |
| 0 - 0 | 16 | 8.9% |
| 1 - 2 | 15 | 8.3% |
| 1 - 0 | 14 | 7.8% |
| 2 - 2 | 13 | 7.2% |
| 0 - 1 | 10 | 5.6% |
| 2 - 3 | 9 | 5% |
| 3 - 1 | 6 | 3.3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (180 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 45 | 25% |
| 3 | 34 | 18.9% |
| 4 | 29 | 16.1% |
| 1 | 24 | 13.3% |
| 5 | 22 | 12.2% |
| 0 | 16 | 8.9% |
| 6 | 7 | 3.9% |
| 7 | 2 | 1.1% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,16 |
| Thuisploeg | 5,17 |
| Uitploeg | 4,99 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 88% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 69% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 55% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 40% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 32% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 21% |
Gebaseerd op 173 van de 180 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,51 |
| Gele kaarten | 783 |
| Rode kaarten | 28 |
| Over 2.5 kaarten | 84% |
| Over 3.5 kaarten | 63% |
| Over 4.5 kaarten | 46% |
| Over 5.5 kaarten | 29% |
| Over 6.5 kaarten | 16% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 27,05 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8,75 |
| Balbezit thuisploeg | 52% |
| Balbezit uitploeg | 48% |
| Fouten per wedstrijd | 22,31 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,27 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,49 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,19 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
9%
9%
9%
11%
10%
11%
11%
10%
19%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Bohemians
|
63 |
Shamrock Rovers
|
59 |
Dundalk
|
55 |
St Patrick's Athl.
|
55 |
Waterford
|
54 |
Shelbourne
|
52 |
Derry City
|
50 |
Galway United
|
46 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Sligo Rovers
|
66 |
Waterford
|
61 |
Dundalk
|
59 |
Drogheda United
|
57 |
Galway United
|
53 |
Shelbourne
|
50 |
Derry City
|
47 |
Bohemians
|
44 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
St Patrick's Athl.
|
14 |
Shamrock Rovers
|
12 |
Drogheda United
|
11 |
Bohemians
|
11 |
Derry City
|
10 |
Shelbourne
|
7 |
Waterford
|
6 |
Sligo Rovers
|
6 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Shamrock Rovers
|
1,89 |
Bohemians
|
1,81 |
St Patrick's Athl.
|
1,67 |
Shelbourne
|
1,36 |
Derry City
|
1,33 |
Dundalk
|
1,25 |
Waterford
|
1,19 |
Galway United
|
1,17 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Dundalk
|
78% |
Shelbourne
|
72% |
Bohemians
|
67% |
Waterford
|
64% |
Galway United
|
64% |
Derry City
|
61% |
Drogheda United
|
58% |
Shamrock Rovers
|
56% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Dundalk
|
64% |
Bohemians
|
64% |
Shelbourne
|
61% |
Waterford
|
53% |
Drogheda United
|
53% |
Shamrock Rovers
|
50% |
Sligo Rovers
|
50% |
Derry City
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Shelbourne
|
3,08 |
Derry City
|
2,72 |
Dundalk
|
2,56 |
Shamrock Rovers
|
2,56 |
Waterford
|
2,19 |
Galway United
|
2,00 |
Drogheda United
|
1,97 |
Sligo Rovers
|
1,97 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Bohemians
|
6,00 |
Dundalk
|
5,83 |
St Patrick's Athl.
|
5,69 |
Derry City
|
5,69 |
Waterford
|
5,53 |
Shelbourne
|
5,31 |
Shamrock Rovers
|
5,09 |
Drogheda United
|
4,09 |
Spelers in cijfers League of Ireland Premier Division 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Lonergan Waterford | 16 |
| 2 | Padraig Amond Waterford | 14 |
| 3 | Colm Whelan Bohemians | 13 |
| 4 | Daryl Horgan Dundalk | 12 |
| 5 | Michael Duffy Derry City | 11 |
| 5 | Ross Tierney Bohemians | 11 |
| 7 | Aidan Keena St Patrick's Athl. | 10 |
| 7 | John McGovern Shamrock Rovers | 10 |
| 7 | Mark Doyle Drogheda United | 10 |
| 7 | Ryan Edmondson St Patrick's Athl. | 10 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bernardo Piexoto Couto Waterford | 12 |
| 2 | Daryl Horgan Dundalk | 10 |
| 3 | John McGovern Shamrock Rovers | 7 |
| 3 | Thomas Lonergan Waterford | 7 |
| 5 | Colm Whelan Bohemians | 6 |
| 5 | David Hurley Galway United | 6 |
| 5 | Kristopher Twardek Galway United | 6 |
| 8 | Aidan Keena St Patrick's Athl. | 5 |
| 8 | Brandon Kavanagh Drogheda United | 5 |
| 8 | Dawson Devoy Bohemians | 5 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Lonergan Waterford | 23 |
| 2 | Daryl Horgan Dundalk | 22 |
| 3 | Colm Whelan Bohemians | 19 |
| 4 | John McGovern Shamrock Rovers | 17 |
| 5 | Michael Duffy Derry City | 16 |
| 6 | Aidan Keena St Patrick's Athl. | 15 |
| 6 | Padraig Amond Waterford | 15 |
| 8 | Bernardo Piexoto Couto Waterford | 14 |
| 8 | Kristopher Twardek Galway United | 14 |
| 8 | Ross Tierney Bohemians | 14 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Padraig Amond Waterford | 14 |
| 2 | Ross Tierney Bohemians | 11 |
| 3 | John McGovern Shamrock Rovers | 10 |
| 3 | Ryan Edmondson St Patrick's Athl. | 10 |
| 3 | Thomas Lonergan Waterford | 10 |
| 6 | Mark Doyle Drogheda United | 9 |
| 7 | Daniel Kelly Shelbourne | 8 |
| 7 | John Martin Shelbourne | 8 |
| 7 | Kristopher Twardek Galway United | 8 |
| 7 | Michael Duffy Derry City | 8 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Colm Whelan Bohemians | 7 |
| 2 | Thomas Lonergan Waterford | 6 |
| 3 | Daryl Horgan Dundalk | 5 |
| 4 | Aidan Keena St Patrick's Athl. | 3 |
| 4 | Dylan Watts Shamrock Rovers | 3 |
| 4 | Harry Wood Shelbourne | 3 |
| 4 | Jimmy Keohane Galway United | 3 |
| 4 | Michael Duffy Derry City | 3 |
| 9 | Graham Burke Shamrock Rovers | 2 |
| 10 | Alex Nolan Sligo Rovers | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ross Tierney Bohemians | 3 |
| 2 | Dawson Devoy Bohemians | 2 |
| 2 | Thomas Lonergan Waterford | 2 |
| 4 | Aaron Bolger Galway United | 1 |
| 4 | Adam Brennan Shamrock Rovers | 1 |
| 4 | Barry Crowe-Baggley St Patrick's Athl. | 1 |
| 4 | Bernardo Piexoto Couto Waterford | 1 |
| 4 | Brandon Fleming Derry City | 1 |
| 4 | Carl McHugh Sligo Rovers | 1 |
| 4 | Cian Byrne Bohemians | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Lonergan Waterford | 86 |
| 2 | Ryan Edmondson St Patrick's Athl. | 84 |
| 3 | Daryl Horgan Dundalk | 77 |
| 4 | Aidan Keena St Patrick's Athl. | 73 |
| 5 | Michael Duffy Derry City | 72 |
| 6 | Padraig Amond Waterford | 61 |
| 7 | Graham Burke Shamrock Rovers | 54 |
| 8 | Colm Whelan Bohemians | 50 |
| 9 | Gbemi Kingslyn Arubi Dundalk | 46 |
| 9 | Stephen Walsh Galway United | 46 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Lonergan Waterford | 38 |
| 2 | Padraig Amond Waterford | 37 |
| 2 | Ryan Edmondson St Patrick's Athl. | 37 |
| 4 | Michael Duffy Derry City | 33 |
| 5 | Daryl Horgan Dundalk | 31 |
| 6 | Colm Whelan Bohemians | 30 |
| 7 | Ross Tierney Bohemians | 28 |
| 8 | Aidan Keena St Patrick's Athl. | 27 |
| 9 | Gbemi Kingslyn Arubi Dundalk | 24 |
| 10 | Graham Burke Shamrock Rovers | 23 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Bolger Galway United | 68,2% |
| 2 | Jack Byrne Shamrock Rovers | 66,7% |
| 2 | Joshua Thomas Derry City | 66,7% |
| 4 | John McGovern Shamrock Rovers | 65,7% |
| 5 | Ryan O'Kane Sligo Rovers | 64,7% |
| 6 | Ross Tierney Bohemians | 63,6% |
| 7 | Alex Nolan Sligo Rovers | 61,5% |
| 8 | William Fitzgerald Shamrock Rovers | 61,1% |
| 9 | Padraig Amond Waterford | 60,7% |
| 10 | Alistair Coote Shelbourne | 60,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dylan Watts Shamrock Rovers | 35,3% |
| 2 | Warren Davis Drogheda United | 33,3% |
| 3 | Kristopher Twardek Galway United | 30,8% |
| 4 | Mark Doyle Drogheda United | 29,4% |
| 5 | John McGovern Shamrock Rovers | 28,6% |
| 6 | William Fitzgerald Shamrock Rovers | 27,8% |
| 7 | Aaron Greene Shamrock Rovers | 27,3% |
| 8 | Colm Whelan Bohemians | 26,0% |
| 9 | Kévin David Nogueira Carvalho Carvalho Santos Derry City | 25,0% |
| 9 | Ross Tierney Bohemians | 25,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daryl Horgan Dundalk | 86 |
| 2 | Dawson Devoy Bohemians | 72 |
| 3 | David Hurley Galway United | 64 |
| 3 | Jack Byrne Shamrock Rovers | 64 |
| 5 | Brandon Kavanagh Drogheda United | 61 |
| 6 | Conan Noonan Waterford | 54 |
| 7 | Harry Wood Shelbourne | 52 |
| 7 | Ross Tierney Bohemians | 52 |
| 9 | Bernardo Piexoto Couto Waterford | 51 |
| 10 | Dayle Rooney Bohemians | 50 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matt Healy Shamrock Rovers | 2.366 |
| 2 | Dawson Devoy Bohemians | 1.702 |
| 3 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 1.639 |
| 4 | Lee Grace Shamrock Rovers | 1.584 |
| 4 | Patrick Hickey Bohemians | 1.584 |
| 6 | Jack Byrne Shamrock Rovers | 1.522 |
| 7 | Luke Turner St Patrick's Athl. | 1.441 |
| 8 | Kameron Malcolm Ledwidge Shelbourne | 1.396 |
| 9 | Sam Todd Bohemians | 1.388 |
| 10 | Roberto Lopes Shamrock Rovers | 1.374 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matt Healy Shamrock Rovers | 89,1% |
| 2 | Sadou Diallo Bohemians | 88,7% |
| 3 | Dawson Devoy Bohemians | 88,6% |
| 4 | Jonathan Lunney Shelbourne | 88,5% |
| 5 | Adam McDonnell Bohemians | 87,6% |
| 6 | Adam Matthews Shamrock Rovers | 87,4% |
| 7 | Graham Burke Shamrock Rovers | 87,3% |
| 8 | Nick Twisk Derry City | 87,2% |
| 9 | Jack Byrne Shamrock Rovers | 86,5% |
| 10 | Enda Stevens Shamrock Rovers | 86,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jamie Lennon St Patrick's Athl. | 103 |
| 2 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 73 |
| 3 | Jack Henry-Francis Shelbourne | 71 |
| 4 | David Hurley Galway United | 66 |
| 4 | Edwin Agbaje Drogheda United | 66 |
| 6 | Luke Turner St Patrick's Athl. | 65 |
| 7 | Lee Grace Shamrock Rovers | 63 |
| 7 | Oliver Denham Sligo Rovers | 63 |
| 9 | Bobby Burns Dundalk | 62 |
| 9 | Darragh Nugent St Patrick's Athl. | 62 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 56 |
| 2 | John Mahon Waterford | 55 |
| 3 | Gianfranco Facchineri Galway United | 54 |
| 4 | Bobby Burns Dundalk | 48 |
| 5 | James McManus Sligo Rovers | 45 |
| 6 | Hayden Cann Waterford | 42 |
| 6 | Kameron Malcolm Ledwidge Shelbourne | 42 |
| 8 | Jamie Lennon St Patrick's Athl. | 39 |
| 9 | David Hurley Galway United | 38 |
| 9 | Patrick Hickey Bohemians | 38 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gareth McElroy Sligo Rovers | 44 |
| 2 | Conor Keeley Drogheda United | 39 |
| 3 | John Mahon Waterford | 34 |
| 4 | Hayden Cann Waterford | 29 |
| 5 | Patrick Hickey Bohemians | 26 |
| 6 | Sam Todd Bohemians | 24 |
| 7 | Kevin Long Waterford | 19 |
| 7 | Lee Grace Shamrock Rovers | 19 |
| 9 | Brandon Fleming Derry City | 18 |
| 9 | Jeannot Esua Sligo Rovers | 18 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Lonergan Waterford | 234 |
| 2 | Conor Keeley Drogheda United | 224 |
| 2 | Luke Turner St Patrick's Athl. | 224 |
| 4 | Brandon Fleming Derry City | 222 |
| 5 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 215 |
| 6 | Edwin Agbaje Drogheda United | 205 |
| 7 | Gareth McElroy Sligo Rovers | 198 |
| 8 | Bobby Burns Dundalk | 191 |
| 9 | Oliver Denham Sligo Rovers | 190 |
| 10 | Jamie Lennon St Patrick's Athl. | 185 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Anthony O'Connor Galway United | 73,3% |
| 2 | Conor Keeley Drogheda United | 72,3% |
| 3 | Kevin Long Waterford | 67,6% |
| 4 | Cian Byrne Bohemians | 67,4% |
| 5 | Oliver Denham Sligo Rovers | 67,1% |
| 6 | Arthur Parker Galway United | 67,0% |
| 7 | Gareth McElroy Sligo Rovers | 66,4% |
| 8 | Roberto Lopes Shamrock Rovers | 65,9% |
| 9 | Luke Young Sligo Rovers | 65,5% |
| 10 | Lee Grace Shamrock Rovers | 65,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jamie Lennon St Patrick's Athl. | 27 |
| 2 | Carl McHugh Sligo Rovers | 24 |
| 3 | Lee Devitt Molloy Galway United | 20 |
| 4 | Barry Crowe-Baggley St Patrick's Athl. | 19 |
| 5 | Brandon Fleming Derry City | 18 |
| 5 | Conan Noonan Waterford | 18 |
| 5 | Daniel Kelly Shelbourne | 18 |
| 5 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 18 |
| 9 | Aaron Bolger Galway United | 17 |
| 9 | Bernardo Piexoto Couto Waterford | 17 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kian Leavy St Patrick's Athl. | 52 |
| 2 | Brandon Fleming Derry City | 50 |
| 3 | Olawutunmise Sobowale Shamrock Rovers | 48 |
| 4 | Eoin Kenny Dundalk | 41 |
| 5 | William Fitzgerald Shamrock Rovers | 38 |
| 6 | Barry Cotter Derry City | 36 |
| 6 | Harry Wood Shelbourne | 36 |
| 8 | Dawson Devoy Bohemians | 31 |
| 9 | Brandon Kavanagh Drogheda United | 29 |
| 10 | Daniel Kelly Shelbourne | 28 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luke Turner St Patrick's Athl. | 73,5% |
| 2 | James Brown St Patrick's Athl. | 70,0% |
| 3 | Connor Barratt Galway United | 68,2% |
| 4 | Matthew Wolfe Galway United | 66,7% |
| 5 | Bobby Burns Dundalk | 60,9% |
| 6 | Graham Burke Shamrock Rovers | 59,4% |
| 7 | Dawson Devoy Bohemians | 58,5% |
| 8 | Kameron Malcolm Ledwidge Shelbourne | 57,7% |
| 9 | Cian Kavanagh Sligo Rovers | 56,3% |
| 10 | Olawutunmise Sobowale Shamrock Rovers | 55,8% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Anang St Patrick's Athl. | 16 |
| 2 | Edward McGinty Shamrock Rovers | 15 |
| 3 | Stephen McMullan Waterford | 14 |
| 4 | Eddie Beech Shelbourne | 13 |
| 5 | Enda Minogue Dundalk | 11 |
| 6 | Wessel Speel Shelbourne | 9 |
| 7 | Sam Sargeant Sligo Rovers | 8 |
| 8 | Fynn Talley Drogheda United | 7 |
| 8 | Kacper Chorazka Bohemians | 7 |
| 8 | Luke Dennison Drogheda United | 7 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sam Sargeant Sligo Rovers | 117 |
| 2 | Stephen McMullan Waterford | 107 |
| 3 | Joseph Anang St Patrick's Athl. | 94 |
| 4 | Eddie Beech Shelbourne | 84 |
| 5 | Edward McGinty Shamrock Rovers | 82 |
| 6 | Enda Minogue Dundalk | 79 |
| 7 | Evan Watts Galway United | 72 |
| 8 | Fynn Talley Drogheda United | 58 |
| 8 | Wessel Speel Shelbourne | 58 |
| 10 | Luke Dennison Drogheda United | 50 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Liam Hughes Sligo Rovers | 90,3% |
| 2 | Hugo Alberto Pires da Cunha Galway United | 82,5% |
| 2 | Joseph Anang St Patrick's Athl. | 82,5% |
| 4 | Stephen McMullan Waterford | 77,0% |
| 5 | Fynn Talley Drogheda United | 76,3% |
| 6 | Eddie Beech Shelbourne | 75,0% |
| 7 | Edward McGinty Shamrock Rovers | 73,2% |
| 8 | Sam Sargeant Sligo Rovers | 73,1% |
| 9 | Wessel Speel Shelbourne | 69,9% |
| 10 | Paul Walters Bohemians | 69,4% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hugo Alberto Pires da Cunha Galway United | 1 |
| 1 | Joseph Anang St Patrick's Athl. | 1 |
| 1 | Paul Walters Bohemians | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Keith Buckley Dundalk | 11 |
| 1 | Matt Healy Shamrock Rovers | 11 |
| 1 | Shane Farrell Drogheda United | 11 |
| 4 | Adam O'Reilly Derry City | 10 |
| 4 | Daniel Kelly Shelbourne | 10 |
| 4 | Dawson Devoy Bohemians | 10 |
| 7 | Bobby Burns Dundalk | 9 |
| 7 | Jamie Lennon St Patrick's Athl. | 9 |
| 7 | John Mahon Waterford | 9 |
| 7 | Patrick McClean Derry City | 9 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Roberto Lopes Shamrock Rovers | 2 |
| 2 | Adam McDonnell Bohemians | 1 |
| 2 | Adam O'Reilly Derry City | 1 |
| 2 | Alistair Coote Shelbourne | 1 |
| 2 | Aodh Dervin Dundalk | 1 |
| 2 | Archie Meekison Sligo Rovers | 1 |
| 2 | Carl McHugh Sligo Rovers | 1 |
| 2 | Cian Byrne Bohemians | 1 |
| 2 | Darie Patton Sligo Rovers | 1 |
| 2 | Daryl Horgan Dundalk | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam O'Reilly Derry City | 11 |
| 1 | Dawson Devoy Bohemians | 11 |
| 1 | Keith Buckley Dundalk | 11 |
| 1 | Matt Healy Shamrock Rovers | 11 |
| 1 | Shane Farrell Drogheda United | 11 |
| 6 | Daniel Kelly Shelbourne | 10 |
| 6 | Sean Hoare St Patrick's Athl. | 10 |
| 8 | Aodh Dervin Dundalk | 9 |
| 8 | Bobby Burns Dundalk | 9 |
| 8 | Jamie Lennon St Patrick's Athl. | 9 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Lonergan Waterford | 65 |
| 2 | Gianfranco Facchineri Galway United | 53 |
| 3 | James Clarke Derry City | 51 |
| 4 | Matt Healy Shamrock Rovers | 48 |
| 5 | Aaron Bolger Galway United | 45 |
| 5 | Bobby Burns Dundalk | 45 |
| 5 | Mark Doyle Drogheda United | 45 |
| 8 | Jamie Lennon St Patrick's Athl. | 42 |
| 9 | Stephen Walsh Galway United | 41 |
| 10 | Patrick Hickey Bohemians | 36 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ross Tierney Bohemians | 66 |
| 2 | Brandon Fleming Derry City | 62 |
| 3 | Lee Devitt Molloy Galway United | 56 |
| 4 | Kian Leavy St Patrick's Athl. | 55 |
| 5 | Thomas Lonergan Waterford | 52 |
| 6 | Conor Keeley Drogheda United | 47 |
| 6 | Darragh Power Bohemians | 47 |
| 6 | Edwin Agbaje Drogheda United | 47 |
| 9 | Matt Healy Shamrock Rovers | 46 |
| 10 | Dawson Devoy Bohemians | 45 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Lonergan Waterford | 25 |
| 2 | Ryan Edmondson St Patrick's Athl. | 20 |
| 3 | Padraig Amond Waterford | 18 |
| 4 | Frantz Pierrot Galway United | 15 |
| 4 | Thomas Oluwya Drogheda United | 15 |
| 6 | Graham Burke Shamrock Rovers | 12 |
| 6 | John McGovern Shamrock Rovers | 12 |
| 8 | Colm Whelan Bohemians | 11 |
| 8 | Jimmy Keohane Galway United | 11 |
| 8 | John Martin Shelbourne | 11 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 3.265 |
| 2 | Edward McGinty Shamrock Rovers | 3.124 |
| 3 | Luke Turner St Patrick's Athl. | 3.102 |
| 4 | Kameron Malcolm Ledwidge Shelbourne | 3.053 |
| 5 | Gareth McElroy Sligo Rovers | 3.045 |
| 6 | Edwin Agbaje Drogheda United | 3.017 |
| 7 | Hayden Cann Waterford | 2.978 |
| 8 | Daryl Horgan Dundalk | 2.969 |
| 9 | John Mahon Waterford | 2.944 |
| 10 | David Hurley Galway United | 2.937 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gareth McElroy Sligo Rovers | 36 |
| 1 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 36 |
| 1 | Ryan Edmondson St Patrick's Athl. | 36 |
| 4 | Bobby Burns Dundalk | 35 |
| 4 | Colm Whelan Bohemians | 35 |
| 4 | David Hurley Galway United | 35 |
| 4 | Edward McGinty Shamrock Rovers | 35 |
| 4 | Edwin Agbaje Drogheda United | 35 |
| 4 | Hayden Cann Waterford | 35 |
| 4 | Kameron Malcolm Ledwidge Shelbourne | 35 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 36 |
| 2 | Edward McGinty Shamrock Rovers | 35 |
| 2 | Edwin Agbaje Drogheda United | 35 |
| 2 | Luke Turner St Patrick's Athl. | 35 |
| 5 | Daryl Horgan Dundalk | 34 |
| 5 | David Hurley Galway United | 34 |
| 5 | Kameron Malcolm Ledwidge Shelbourne | 34 |
| 5 | Patrick Hickey Bohemians | 34 |
| 9 | Conor Kane Drogheda United | 33 |
| 9 | Conor Keeley Drogheda United | 33 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dawson Devoy Bohemians | 7,48 |
| 2 | Harry Wood Shelbourne | 7,40 |
| 3 | Sean Hoare St Patrick's Athl. | 7,30 |
| 4 | Arlo Doherty Waterford | 7,29 |
| 5 | Daryl Horgan Dundalk | 7,26 |
| 6 | Joseph Redmond St Patrick's Athl. | 7,22 |
| 7 | Michael Duffy Derry City | 7,18 |
| 8 | Jamie Lennon St Patrick's Athl. | 7,17 |
| 9 | Matt Healy Shamrock Rovers | 7,15 |
| 10 | Thomas Lonergan Waterford | 7,14 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de League of Ireland Premier Division. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Bohemians
|
| 3 |
St Patrick's Athl.
|
| 2 |
Shamrock Rovers
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in League of Ireland Premier Division. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Sligo Rovers
|
| 3 |
Dundalk
|
| 2 |
Drogheda United
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de League of Ireland Premier Division. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 5 |
Bohemians
|
| 4 |
Derry City
|
| 3 |
Shelbourne
|
| 3 |
St Patrick's Athl.
|
| 2 |
Shamrock Rovers
|









