Division 1 Féminine
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Division 1 Féminine 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 40 gespeelde wedstrijden in Division 1 Féminine 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,30
132 doelpunten
Beide ploegen scoren
53%
21 van de 40
Over 2.5 doelpunten
50%
20 van de 40
Wedstrijden met een clean sheet
48%
19 van de 40
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 17 (43%) |
| Gelijkspel | 11 (28%) |
| Uitploeg wint | 12 (30%) |
| Doelpunten thuisploegen | 67 (1,68 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 65 (1,63 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 37 | 93% | 7% |
| Over 1.5 | 32 | 80% | 20% |
| Over 2.5 | 20 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 18 | 45% | 55% |
| Over 4.5 | 11 | 28% | 72% |
| Over 5.5 | 6 | 15% | 85% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 70 (53%) |
| Doelpunten tweede helft | 62 (47%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 7 (18%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 10 (25%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 2 (5%) |
| Minuten per doelpunt | 27,3 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 | 12.5% |
| 1 - 1 | 5 | 12.5% |
| 0 - 2 | 4 | 10% |
| 2 - 0 | 3 | 7.5% |
| 0 - 0 | 3 | 7.5% |
| 5 - 0 | 2 | 5% |
| 3 - 2 | 2 | 5% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
| 0 - 4 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (40 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 12 | 30% |
| 4 | 7 | 17.5% |
| 1 | 5 | 12.5% |
| 5 | 5 | 12.5% |
| 0 | 3 | 7.5% |
| 8 | 2 | 5% |
| 6 | 2 | 5% |
| 3 | 2 | 5% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 8,92 |
| Thuisploeg | 3,76 |
| Uitploeg | 5,16 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 78% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 70% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 59% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 46% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 32% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 24% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 11% |
Gebaseerd op 37 van de 40 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,58 |
| Gele kaarten | 134 |
| Rode kaarten | 9 |
| Over 2.5 kaarten | 75% |
| Over 3.5 kaarten | 50% |
| Over 4.5 kaarten | 25% |
| Over 5.5 kaarten | 15% |
| Over 6.5 kaarten | 3% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 23,97 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,46 |
| Balbezit thuisploeg | 42% |
| Balbezit uitploeg | 43% |
| Fouten per wedstrijd | 19,95 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,35 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 0,95 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,57 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
12%
7%
13%
11%
14%
11%
8%
11%
14%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Lyon (vrouwen)
|
41 |
Paris FC (vrouwen)
|
14 |
Strasbourg (vrouwen)
|
11 |
Paris Saint Germain (vrouwen)
|
10 |
Montpellier (vrouwen)
|
9 |
Marseille (vrouwen)
|
9 |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
8 |
Nantes (vrouwen)
|
7 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Toulouse (vrouwen)
|
19 |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
14 |
Lens (vrouwen)
|
14 |
Strasbourg (vrouwen)
|
13 |
Saint-Malo (vrouwen)
|
12 |
Marseille (vrouwen)
|
11 |
Le Havre (vrouwen)
|
11 |
Montpellier (vrouwen)
|
10 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Paris Saint Germain (vrouwen)
|
4 |
Lyon (vrouwen)
|
3 |
Paris FC (vrouwen)
|
3 |
Marseille (vrouwen)
|
3 |
Le Havre (vrouwen)
|
3 |
Montpellier (vrouwen)
|
1 |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
1 |
Strasbourg (vrouwen)
|
1 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Lyon (vrouwen)
|
3,00 |
Paris Saint Germain (vrouwen)
|
2,29 |
Paris FC (vrouwen)
|
2,17 |
Marseille (vrouwen)
|
1,71 |
Le Havre (vrouwen)
|
1,29 |
Strasbourg (vrouwen)
|
1,14 |
Nantes (vrouwen)
|
1,14 |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
1,00 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
83% |
Lens (vrouwen)
|
71% |
Toulouse (vrouwen)
|
67% |
Lyon (vrouwen)
|
57% |
Montpellier (vrouwen)
|
57% |
Strasbourg (vrouwen)
|
57% |
Paris FC (vrouwen)
|
50% |
Marseille (vrouwen)
|
43% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Lyon (vrouwen)
|
100% |
Toulouse (vrouwen)
|
100% |
Marseille (vrouwen)
|
57% |
Strasbourg (vrouwen)
|
57% |
Lens (vrouwen)
|
57% |
Paris FC (vrouwen)
|
50% |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
50% |
Saint-Malo (vrouwen)
|
33% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Le Havre (vrouwen)
|
2,57 |
Montpellier (vrouwen)
|
2,43 |
Nantes (vrouwen)
|
2,00 |
Saint-Malo (vrouwen)
|
2,00 |
Marseille (vrouwen)
|
1,86 |
Lens (vrouwen)
|
1,86 |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
1,67 |
Toulouse (vrouwen)
|
1,67 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Lyon (vrouwen)
|
8,29 |
Paris FC (vrouwen)
|
6,20 |
Paris Saint Germain (vrouwen)
|
6,00 |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
5,50 |
Strasbourg (vrouwen)
|
5,00 |
Marseille (vrouwen)
|
4,83 |
Saint-Malo (vrouwen)
|
4,00 |
Le Havre (vrouwen)
|
3,00 |
Spelers in cijfers Division 1 Féminine 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 10 |
| 2 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 8 |
| 3 | Marie-Antoinette Oda Katoto Lyon (vrouwen) | 5 |
| 4 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 4 |
| 5 | Aïrine Fontaine Montpellier (vrouwen) | 3 |
| 5 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 3 |
| 5 | Laurine Hannequin Strasbourg (vrouwen) | 3 |
| 5 | Madeline Roth Nantes (vrouwen) | 3 |
| 5 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 3 |
| 10 | Inès Benyahia Lyon (vrouwen) | 2 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jule Brand Lyon (vrouwen) | 7 |
| 2 | Louann Archier Lens (vrouwen) | 3 |
| 2 | Louna Ribadeira FC Fleury 91 (vrouwen) | 3 |
| 2 | Tabitha Chawinga Lyon (vrouwen) | 3 |
| 5 | Adèle Connesson Nantes (vrouwen) | 2 |
| 5 | Inès Benyahia Lyon (vrouwen) | 2 |
| 5 | Kaja Korošec Paris FC (vrouwen) | 2 |
| 5 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 2 |
| 5 | Marie-Antoinette Oda Katoto Lyon (vrouwen) | 2 |
| 5 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 2 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 12 |
| 2 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 8 |
| 2 | Jule Brand Lyon (vrouwen) | 8 |
| 4 | Marie-Antoinette Oda Katoto Lyon (vrouwen) | 7 |
| 5 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 5 |
| 5 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 5 |
| 7 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 4 |
| 7 | Inès Benyahia Lyon (vrouwen) | 4 |
| 7 | Laurine Hannequin Strasbourg (vrouwen) | 4 |
| 7 | Tabitha Chawinga Lyon (vrouwen) | 4 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 8 |
| 2 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 5 |
| 2 | Marie-Antoinette Oda Katoto Lyon (vrouwen) | 5 |
| 4 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 4 |
| 5 | Laurine Hannequin Strasbourg (vrouwen) | 3 |
| 5 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 3 |
| 7 | Inès Benyahia Lyon (vrouwen) | 2 |
| 7 | Léa Notel Lens (vrouwen) | 2 |
| 7 | Madeline Roth Nantes (vrouwen) | 2 |
| 7 | Merveille Kanjinga Nanguji Paris Saint Germain (vrouwen) | 2 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 3 |
| 2 | Aïrine Fontaine Montpellier (vrouwen) | 2 |
| 2 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 2 |
| 2 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 2 |
| 5 | Cindy Caputo FC Fleury 91 (vrouwen) | 1 |
| 5 | Madeline Roth Nantes (vrouwen) | 1 |
| 5 | Sakina Karchaoui Paris Saint Germain (vrouwen) | 1 |
| 5 | Solène Champagnac Le Havre (vrouwen) | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 30 |
| 2 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 29 |
| 3 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 19 |
| 4 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 17 |
| 4 | Évelyne Viens Paris FC (vrouwen) | 17 |
| 6 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 15 |
| 7 | Korbin Rose Albert Lyon (vrouwen) | 14 |
| 8 | Laurine Hannequin Strasbourg (vrouwen) | 13 |
| 8 | Vicki Jessy Bècho Desbonne Lyon (vrouwen) | 13 |
| 10 | Mathilde Bourdieu Marseille (vrouwen) | 12 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 14 |
| 2 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 13 |
| 3 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 12 |
| 4 | Madeline Roth Nantes (vrouwen) | 8 |
| 5 | Merveille Kanjinga Nanguji Paris Saint Germain (vrouwen) | 7 |
| 5 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 7 |
| 7 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 6 |
| 7 | Natalia Wróbel Strasbourg (vrouwen) | 6 |
| 7 | Vicki Jessy Bècho Desbonne Lyon (vrouwen) | 6 |
| 10 | Aïrine Fontaine Montpellier (vrouwen) | 5 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Madeline Roth Nantes (vrouwen) | 80,0% |
| 2 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 73,7% |
| 3 | Rasheedat Busayo Ajibade Paris Saint Germain (vrouwen) | 71,4% |
| 4 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 70,0% |
| 5 | Kethna Louis FC Fleury 91 (vrouwen) | 66,7% |
| 6 | Jennifer Onyi Echegini Paris Saint Germain (vrouwen) | 62,5% |
| 7 | Inès Benyahia Lyon (vrouwen) | 57,1% |
| 8 | Natalia Wróbel Strasbourg (vrouwen) | 54,5% |
| 9 | Louise Fleury Marseille (vrouwen) | 50,0% |
| 9 | Marie-Antoinette Oda Katoto Lyon (vrouwen) | 50,0% |
Vanaf 252 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 52,6% |
| 2 | Marie-Antoinette Oda Katoto Lyon (vrouwen) | 50,0% |
| 3 | Madeline Roth Nantes (vrouwen) | 30,0% |
| 3 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 30,0% |
| 5 | Inès Benyahia Lyon (vrouwen) | 28,6% |
| 5 | Rasheedat Busayo Ajibade Paris Saint Germain (vrouwen) | 28,6% |
| 7 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 27,6% |
| 8 | Aïrine Fontaine Montpellier (vrouwen) | 27,3% |
| 9 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 26,7% |
| 10 | Laurine Hannequin Strasbourg (vrouwen) | 23,1% |
Vanaf 252 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jule Brand Lyon (vrouwen) | 25 |
| 2 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 14 |
| 2 | Selma Lena Bacha Lyon (vrouwen) | 14 |
| 4 | Louna Ribadeira FC Fleury 91 (vrouwen) | 13 |
| 5 | Mathilde Bourdieu Marseille (vrouwen) | 12 |
| 6 | Kaja Korošec Paris FC (vrouwen) | 10 |
| 6 | Korbin Rose Albert Lyon (vrouwen) | 10 |
| 6 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 10 |
| 6 | Laurine Hannequin Strasbourg (vrouwen) | 10 |
| 6 | Louise Fleury Marseille (vrouwen) | 10 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Maureen Cosson Marseille (vrouwen) | 451 |
| 2 | Morgane Martins Strasbourg (vrouwen) | 437 |
| 3 | Thiniba Samoura Paris Saint Germain (vrouwen) | 390 |
| 4 | Ingrid Syrstad Engen Lyon (vrouwen) | 365 |
| 5 | Marion Haelewyn Strasbourg (vrouwen) | 359 |
| 6 | Emmi Siren Strasbourg (vrouwen) | 312 |
| 7 | Griedge Yinda Colette Mbock Bathy Nka Paris Saint Germain (vrouwen) | 311 |
| 8 | Léa Declercq Strasbourg (vrouwen) | 302 |
| 9 | Salomé Elisor Marseille (vrouwen) | 295 |
| 10 | Théa Gréboval Paris FC (vrouwen) | 288 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ingrid Syrstad Engen Lyon (vrouwen) | 94,1% |
| 2 | Emily Raechel Burns Marseille (vrouwen) | 91,8% |
| 3 | Korbin Rose Albert Lyon (vrouwen) | 91,6% |
| 4 | Paulina Dudek Paris Saint Germain (vrouwen) | 90,1% |
| 5 | Thiniba Samoura Paris Saint Germain (vrouwen) | 89,7% |
| 6 | Annaëlle Tchakounté Kemajou Montpellier (vrouwen) | 89,1% |
| 7 | Ashley Elizabeth Marie Lawrence Lyon (vrouwen) | 88,7% |
| 8 | Selma Lena Bacha Lyon (vrouwen) | 88,1% |
| 9 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 88,1% |
| 10 | Griedge Yinda Colette Mbock Bathy Nka Paris Saint Germain (vrouwen) | 87,4% |
Vanaf 252 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ana Jelenčić Montpellier (vrouwen) | 21 |
| 2 | Margaux Vairon Nantes (vrouwen) | 19 |
| 3 | Anaële Le Moguédec Paris FC (vrouwen) | 18 |
| 4 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 17 |
| 5 | Jule Brand Lyon (vrouwen) | 16 |
| 5 | Salomé Elisor Marseille (vrouwen) | 16 |
| 7 | Louann Archier Lens (vrouwen) | 15 |
| 7 | Morgane Martins Strasbourg (vrouwen) | 15 |
| 9 | Marion Torrent Montpellier (vrouwen) | 14 |
| 9 | Taëryne Iini Elisabeth Job Saint-Malo (vrouwen) | 14 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Margaux Vairon Nantes (vrouwen) | 13 |
| 1 | Marion Torrent Montpellier (vrouwen) | 13 |
| 3 | Ana Jelenčić Montpellier (vrouwen) | 12 |
| 3 | Emmi Siren Strasbourg (vrouwen) | 12 |
| 5 | Anaële Le Moguédec Paris FC (vrouwen) | 10 |
| 5 | Maureen Cosson Marseille (vrouwen) | 10 |
| 7 | Eden Le Guilly Le Havre (vrouwen) | 9 |
| 7 | Kethna Louis FC Fleury 91 (vrouwen) | 9 |
| 7 | Tante Diakite Nantes (vrouwen) | 9 |
| 10 | Claire Lelarge Saint-Malo (vrouwen) | 8 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 7 |
| 1 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 7 |
| 3 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 6 |
| 4 | Évelyne Viens Paris FC (vrouwen) | 5 |
| 5 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 4 |
| 5 | Kaja Korošec Paris FC (vrouwen) | 4 |
| 5 | Korbin Rose Albert Lyon (vrouwen) | 4 |
| 5 | Laurine Hannequin Strasbourg (vrouwen) | 4 |
| 5 | Tabitha Chawinga Lyon (vrouwen) | 4 |
| 10 | Ashley Elizabeth Marie Lawrence Lyon (vrouwen) | 3 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 46 |
| 2 | Salomé Elisor Marseille (vrouwen) | 44 |
| 3 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 39 |
| 4 | Marion Torrent Montpellier (vrouwen) | 37 |
| 5 | Maureen Cosson Marseille (vrouwen) | 34 |
| 6 | Anaële Le Moguédec Paris FC (vrouwen) | 32 |
| 7 | Ana Jelenčić Montpellier (vrouwen) | 31 |
| 7 | Claire Lelarge Saint-Malo (vrouwen) | 31 |
| 7 | Jule Brand Lyon (vrouwen) | 31 |
| 7 | Margaux Vairon Nantes (vrouwen) | 31 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Morgane Belkhiter Saint-Malo (vrouwen) | 81,3% |
| 2 | Maureen Cosson Marseille (vrouwen) | 70,8% |
| 3 | Laureen Oillic Lens (vrouwen) | 70,3% |
| 4 | Jule Brand Lyon (vrouwen) | 68,9% |
| 5 | Anaële Le Moguédec Paris FC (vrouwen) | 65,3% |
| 6 | Salomé Elisor Marseille (vrouwen) | 64,7% |
| 7 | Selma Lena Bacha Lyon (vrouwen) | 63,6% |
| 8 | Ana Jelenčić Montpellier (vrouwen) | 63,3% |
| 9 | Melween N'Dongala Paris FC (vrouwen) | 61,9% |
| 10 | Taëryne Iini Elisabeth Job Saint-Malo (vrouwen) | 60,0% |
Vanaf 252 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kethna Louis FC Fleury 91 (vrouwen) | 2 |
| 2 | Ashley Elizabeth Marie Lawrence Lyon (vrouwen) | 1 |
| 2 | Charlotte Fernandes FC Fleury 91 (vrouwen) | 1 |
| 2 | Damaris Berta Egurrola Wienke Lyon (vrouwen) | 1 |
| 2 | Emelyne Ann-Emmanuelle Laurent FC Fleury 91 (vrouwen) | 1 |
| 2 | Korbin Rose Albert Lyon (vrouwen) | 1 |
| 2 | Laurie Cance FC Fleury 91 (vrouwen) | 1 |
| 2 | Lily Isabella Yohannes Lyon (vrouwen) | 1 |
| 2 | Léna Goetsch FC Fleury 91 (vrouwen) | 1 |
| 2 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 1 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 10 |
| 2 | Merveille Kanjinga Nanguji Paris Saint Germain (vrouwen) | 9 |
| 3 | Kethna Louis FC Fleury 91 (vrouwen) | 8 |
| 3 | Louise Fleury Marseille (vrouwen) | 8 |
| 3 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 8 |
| 6 | Melween N'Dongala Paris FC (vrouwen) | 7 |
| 6 | Sakina Karchaoui Paris Saint Germain (vrouwen) | 7 |
| 6 | Salomé Elisor Marseille (vrouwen) | 7 |
| 9 | Claudine Falonne Meffometou Tcheno FC Fleury 91 (vrouwen) | 6 |
| 9 | Emmi Siren Strasbourg (vrouwen) | 6 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 61,5% |
| 2 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 50,0% |
| 2 | Melween N'Dongala Paris FC (vrouwen) | 50,0% |
| 4 | Louise Fleury Marseille (vrouwen) | 47,1% |
| 5 | Emmi Siren Strasbourg (vrouwen) | 42,9% |
| 6 | Vicki Jessy Bècho Desbonne Lyon (vrouwen) | 40,0% |
| 7 | Thelma Eninger Saint-Malo (vrouwen) | 30,8% |
| 8 | Naomie Noëlle Feller Paris Saint Germain (vrouwen) | 28,6% |
| 9 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 25,0% |
| 9 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 25,0% |
Vanaf 252 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emily Raechel Burns Marseille (vrouwen) | 4 |
| 1 | Marie Olivia Christelle Petiteau Le Havre (vrouwen) | 4 |
| 3 | Alyssa Fernandes Toulouse (vrouwen) | 3 |
| 3 | Katarzyna Kiedrzynek Paris Saint Germain (vrouwen) | 3 |
| 3 | Katriina Talaslahti FC Fleury 91 (vrouwen) | 3 |
| 3 | Manon Wahl Strasbourg (vrouwen) | 3 |
| 7 | Claudia Christiane Endler Mutinelli Lyon (vrouwen) | 2 |
| 7 | Inès Marques Saint-Malo (vrouwen) | 2 |
| 7 | Kinga Seweryn Paris FC (vrouwen) | 2 |
| 7 | Oliwia Szperkowska Paris Saint Germain (vrouwen) | 2 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Manon Wahl Strasbourg (vrouwen) | 25 |
| 2 | Marie Olivia Christelle Petiteau Le Havre (vrouwen) | 23 |
| 3 | Katriina Talaslahti FC Fleury 91 (vrouwen) | 22 |
| 4 | Inès Marques Saint-Malo (vrouwen) | 21 |
| 5 | Emily Raechel Burns Marseille (vrouwen) | 18 |
| 6 | Katarzyna Kiedrzynek Paris Saint Germain (vrouwen) | 10 |
| 7 | Kinga Seweryn Paris FC (vrouwen) | 9 |
| 8 | Alyssa Fernandes Toulouse (vrouwen) | 7 |
| 8 | Mylène Chavas Paris FC (vrouwen) | 7 |
| 10 | Maria Luisa Grohs Lyon (vrouwen) | 6 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emily Raechel Burns Marseille (vrouwen) | 100,0% |
| 1 | Inès Marques Saint-Malo (vrouwen) | 100,0% |
| 1 | Manon Wahl Strasbourg (vrouwen) | 100,0% |
| 1 | Marie Olivia Christelle Petiteau Le Havre (vrouwen) | 100,0% |
| 5 | Katriina Talaslahti FC Fleury 91 (vrouwen) | 75,9% |
Vanaf 252 gespeelde minuten
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adja Binaté Soumahoro Montpellier (vrouwen) | 3 |
| 1 | Juliette Maryse Marie Mossard Nantes (vrouwen) | 3 |
| 1 | Solène Champagnac Le Havre (vrouwen) | 3 |
| 1 | Tante Diakite Nantes (vrouwen) | 3 |
| 5 | Ananée Yeboah Lens (vrouwen) | 2 |
| 5 | Annaëlle Tchakounté Kemajou Montpellier (vrouwen) | 2 |
| 5 | Charlotte Fernandes FC Fleury 91 (vrouwen) | 2 |
| 5 | Claire Lelarge Saint-Malo (vrouwen) | 2 |
| 5 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 2 |
| 5 | Cyrielle Julie Blanc FC Fleury 91 (vrouwen) | 2 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Inès Marques Saint-Malo (vrouwen) | 2 |
| 2 | Célestine Boisard Le Havre (vrouwen) | 1 |
| 2 | Fiona Bogi Toulouse (vrouwen) | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adja Binaté Soumahoro Montpellier (vrouwen) | 3 |
| 1 | Juliette Maryse Marie Mossard Nantes (vrouwen) | 3 |
| 1 | Solène Champagnac Le Havre (vrouwen) | 3 |
| 1 | Tante Diakite Nantes (vrouwen) | 3 |
| 5 | Ananée Yeboah Lens (vrouwen) | 2 |
| 5 | Annaëlle Tchakounté Kemajou Montpellier (vrouwen) | 2 |
| 5 | Charlotte Fernandes FC Fleury 91 (vrouwen) | 2 |
| 5 | Claire Lelarge Saint-Malo (vrouwen) | 2 |
| 5 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 2 |
| 5 | Cyrielle Julie Blanc FC Fleury 91 (vrouwen) | 2 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 12 |
| 1 | Solène Champagnac Le Havre (vrouwen) | 12 |
| 3 | Ana Jelenčić Montpellier (vrouwen) | 11 |
| 4 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 10 |
| 4 | Mathilde Bourdieu Marseille (vrouwen) | 10 |
| 4 | Mélinda Kalinguydway Mendy Le Havre (vrouwen) | 10 |
| 7 | Adja Binaté Soumahoro Montpellier (vrouwen) | 9 |
| 7 | Korbin Rose Albert Lyon (vrouwen) | 9 |
| 7 | Marion Torrent Montpellier (vrouwen) | 9 |
| 7 | Natalia Wróbel Strasbourg (vrouwen) | 9 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 21 |
| 2 | Marion Torrent Montpellier (vrouwen) | 15 |
| 3 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 14 |
| 4 | Morgane Belkhiter Saint-Malo (vrouwen) | 12 |
| 5 | Claire Lelarge Saint-Malo (vrouwen) | 11 |
| 5 | Selma Lena Bacha Lyon (vrouwen) | 11 |
| 7 | Madeline Roth Nantes (vrouwen) | 10 |
| 7 | Noémie Gelders Lens (vrouwen) | 10 |
| 9 | Jade Le Guilly Paris Saint Germain (vrouwen) | 9 |
| 9 | Léa Declercq Strasbourg (vrouwen) | 9 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 5 |
| 2 | Chengshu Wu Nantes (vrouwen) | 4 |
| 2 | Évelyne Viens Paris FC (vrouwen) | 4 |
| 4 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 3 |
| 4 | Louna Ribadeira FC Fleury 91 (vrouwen) | 3 |
| 4 | Mathilde Bourdieu Marseille (vrouwen) | 3 |
| 4 | Noémie Gelders Lens (vrouwen) | 3 |
| 4 | Rasheedat Busayo Ajibade Paris Saint Germain (vrouwen) | 3 |
| 9 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 2 |
| 9 | Ananée Yeboah Lens (vrouwen) | 2 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ana Jelenčić Montpellier (vrouwen) | 630 |
| 1 | Emily Raechel Burns Marseille (vrouwen) | 630 |
| 1 | Emmi Siren Strasbourg (vrouwen) | 630 |
| 1 | Kristin Kögel Strasbourg (vrouwen) | 630 |
| 1 | Madeline Roth Nantes (vrouwen) | 630 |
| 1 | Marie Olivia Christelle Petiteau Le Havre (vrouwen) | 630 |
| 1 | Morgane Martins Strasbourg (vrouwen) | 630 |
| 8 | Maureen Cosson Marseille (vrouwen) | 629 |
| 9 | Laureen Oillic Lens (vrouwen) | 623 |
| 10 | Léa Declercq Strasbourg (vrouwen) | 622 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 7 |
| 1 | Ana Jelenčić Montpellier (vrouwen) | 7 |
| 1 | Ana-Maria Crnogorčević Strasbourg (vrouwen) | 7 |
| 1 | Aïrine Fontaine Montpellier (vrouwen) | 7 |
| 1 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 7 |
| 1 | Emily Raechel Burns Marseille (vrouwen) | 7 |
| 1 | Emmi Siren Strasbourg (vrouwen) | 7 |
| 1 | Ikram Adjabi Le Havre (vrouwen) | 7 |
| 1 | Jade Geneviève Zohra Nassi Le Havre (vrouwen) | 7 |
| 1 | Jennifer Onyi Echegini Paris Saint Germain (vrouwen) | 7 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ana Jelenčić Montpellier (vrouwen) | 7 |
| 1 | Ana-Maria Crnogorčević Strasbourg (vrouwen) | 7 |
| 1 | Aïrine Fontaine Montpellier (vrouwen) | 7 |
| 1 | Claire Marie Annie Lavogez Marseille (vrouwen) | 7 |
| 1 | Emily Raechel Burns Marseille (vrouwen) | 7 |
| 1 | Emmi Siren Strasbourg (vrouwen) | 7 |
| 1 | Ikram Adjabi Le Havre (vrouwen) | 7 |
| 1 | Jade Geneviève Zohra Nassi Le Havre (vrouwen) | 7 |
| 1 | Jennifer Onyi Echegini Paris Saint Germain (vrouwen) | 7 |
| 1 | Judith Coquet Le Havre (vrouwen) | 7 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Melchie Daëlle Dumornay Lyon (vrouwen) | 8,39 |
| 2 | Jule Brand Lyon (vrouwen) | 7,79 |
| 3 | Salma Celeste Paralluelo Ayingono Lyon (vrouwen) | 7,59 |
| 4 | Marie-Antoinette Oda Katoto Lyon (vrouwen) | 7,54 |
| 5 | Ada Martine Stolsmo Hegerberg Lyon (vrouwen) | 7,53 |
| 6 | Selma Lena Bacha Lyon (vrouwen) | 7,41 |
| 7 | Clara Matéo Paris FC (vrouwen) | 7,39 |
| 8 | Rasheedat Busayo Ajibade Paris Saint Germain (vrouwen) | 7,28 |
| 9 | Ashley Elizabeth Marie Lawrence Lyon (vrouwen) | 7,22 |
| 10 | Inès Benyahia Lyon (vrouwen) | 7,17 |
Vanaf 252 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Division 1 Féminine. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Lyon (vrouwen)
|
| 3 |
Paris FC (vrouwen)
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Le Havre (vrouwen)
|
| 2 |
Lens (vrouwen)
|
| 2 |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Division 1 Féminine. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Saint-Malo (vrouwen)
|
| 2 |
Montpellier (vrouwen)
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Division 1 Féminine. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Lyon (vrouwen)
|
| 4 |
Le Havre (vrouwen)
|
| 3 |
Paris FC (vrouwen)
|
| 2 |
Lens (vrouwen)
|
| 2 |
FC Fleury 91 (vrouwen)
|











