National League
Klassement 2026 / 2027
Conference
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Boreham Wood
|
44 | 16 | 14 | 0 | 2 | 44 | 17 | +27 | 3.8 | 2,75 | 75% | 88% |
| 2 |
Harrogate Town
|
32 | 16 | 10 | 4 | 2 | 34 | 23 | +11 | 3.6 | 2,00 | 69% | 81% |
| 3 |
Southend
|
29 | 16 | 8 | 3 | 5 | 38 | 27 | +11 | 4.1 | 1,81 | 94% | 81% |
| 4 |
AFC Fylde
|
29 | 16 | 9 | 5 | 2 | 30 | 24 | +6 | 3.4 | 1,81 | 69% | 75% |
| 5 |
Yeovil Town
|
28 | 16 | 8 | 4 | 4 | 35 | 20 | +15 | 3.4 | 1,75 | 69% | 63% |
| 6 |
Worthing
|
28 | 16 | 8 | 4 | 4 | 32 | 25 | +7 | 3.6 | 1,75 | 75% | 81% |
| 7 |
Altrincham
|
28 | 16 | 9 | 6 | 1 | 24 | 24 | 0 | 3 | 1,75 | 69% | 75% |
| 8 |
Carlisle
|
26 | 16 | 7 | 4 | 5 | 32 | 23 | +9 | 3.4 | 1,63 | 75% | 63% |
| 9 |
FC Halifax Town
|
24 | 16 | 7 | 6 | 3 | 28 | 20 | +8 | 3 | 1,50 | 63% | 56% |
| 10 |
Barrow
|
24 | 14 | 7 | 4 | 3 | 25 | 18 | +7 | 3.1 | 1,67 | 67% | 67% |
| 11 |
Sutton Utd
|
24 | 16 | 7 | 6 | 3 | 20 | 21 | -1 | 2.6 | 1,50 | 38% | 44% |
| 12 |
Woking
|
21 | 16 | 6 | 7 | 3 | 25 | 24 | +1 | 3.1 | 1,31 | 56% | 50% |
| 13 |
Kidderminster Harriers
|
21 | 16 | 5 | 5 | 6 | 17 | 16 | +1 | 2.1 | 1,31 | 50% | 38% |
| 14 |
Aldershot Town
|
21 | 16 | 6 | 7 | 3 | 19 | 19 | 0 | 2.4 | 1,31 | 56% | 38% |
| 15 |
AFC Hornchurch
|
21 | 16 | 7 | 9 | 0 | 18 | 26 | -8 | 2.8 | 1,31 | 44% | 69% |
| 16 |
Forest Green
|
19 | 14 | 5 | 5 | 4 | 23 | 24 | -1 | 3.4 | 1,36 | 64% | 64% |
| 17 |
Wealdstone
|
18 | 16 | 5 | 8 | 3 | 23 | 29 | -6 | 3.3 | 1,13 | 63% | 63% |
| 18 |
Eastleigh
|
18 | 15 | 5 | 7 | 3 | 18 | 24 | -6 | 2.8 | 1,19 | 69% | 44% |
| 19 |
Tamworth
|
17 | 15 | 5 | 8 | 2 | 25 | 32 | -7 | 3.8 | 1,13 | 80% | 80% |
| 20 |
Boston United
|
15 | 15 | 4 | 8 | 3 | 19 | 28 | -9 | 3.1 | 1,13 | 69% | 63% |
| 21 |
Hartlepool
|
15 | 16 | 5 | 11 | 0 | 18 | 27 | -9 | 2.8 | 0,94 | 50% | 50% |
| 22 |
Solihull Moors
|
13 | 16 | 4 | 11 | 1 | 19 | 40 | -21 | 3.7 | 0,81 | 69% | 75% |
| 23 |
Scunthorpe
|
10 | 14 | 3 | 10 | 1 | 18 | 28 | -10 | 3.3 | 0,67 | 60% | 60% |
| 24 |
Gateshead
|
4 | 15 | 1 | 13 | 1 | 9 | 34 | -25 | 2.9 | 0,27 | 47% | 60% |
National League Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Boreham Wood aan de top en Gateshead aan de onderkant is 40 punten.
- • Het onderste team (Gateshead) heeft 12 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Boreham Wood op de 1e en Harrogate Town op de 2e plaats is 12 punten.
National League Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Boreham Wood (7/8 overwinningen, 88%)
- • Beste uitrecord: Boreham Wood (7/8 overwinningen, 88%)
- • Grootste thuisvoordeel: AFC Hornchurch (+1.5 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Boreham Wood (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (324 thuis, 269 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de National League op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken National League 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 189 gespeelde wedstrijden in National League 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
3,16
598 doelpunten
Beide ploegen scoren
64%
121 van de 189
Over 2.5 doelpunten
63%
120 van de 189
Wedstrijden met een clean sheet
36%
68 van de 189
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 88 (47%) |
| Gelijkspel | 33 (17%) |
| Uitploeg wint | 68 (36%) |
| Doelpunten thuisploegen | 327 (1,73 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 271 (1,43 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 186 | 98% | 2% |
| Over 1.5 | 156 | 83% | 17% |
| Over 2.5 | 120 | 63% | 37% |
| Over 3.5 | 74 | 39% | 61% |
| Over 4.5 | 41 | 22% | 78% |
| Over 5.5 | 17 | 9% | 91% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 250 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 348 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 43 (23%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 56 (30%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 28,4 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 19 | 10.1% |
| 2 - 1 | 17 | 9% |
| 1 - 2 | 17 | 9% |
| 1 - 0 | 16 | 8.5% |
| 0 - 1 | 14 | 7.4% |
| 3 - 1 | 11 | 5.8% |
| 1 - 3 | 11 | 5.8% |
| 2 - 0 | 10 | 5.3% |
| 4 - 1 | 8 | 4.2% |
| 3 - 0 | 8 | 4.2% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (189 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 | 46 | 24.3% |
| 2 | 36 | 19% |
| 4 | 33 | 17.5% |
| 1 | 30 | 15.9% |
| 5 | 24 | 12.7% |
| 6 | 13 | 6.9% |
| 7 | 4 | 2.1% |
| 0 | 3 | 1.6% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,25 |
| Gele kaarten | 766 |
| Rode kaarten | 37 |
| Over 2.5 kaarten | 78% |
| Over 3.5 kaarten | 63% |
| Over 4.5 kaarten | 41% |
| Over 5.5 kaarten | 28% |
| Over 6.5 kaarten | 13% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
7%
8%
10%
8%
12%
13%
11%
10%
21%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Boreham Wood
|
44 |
Southend
|
38 |
Yeovil Town
|
35 |
Harrogate Town
|
34 |
Carlisle
|
32 |
Worthing
|
32 |
AFC Fylde
|
30 |
FC Halifax Town
|
28 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Solihull Moors
|
40 |
Gateshead
|
34 |
Tamworth
|
32 |
Scunthorpe
|
30 |
Wealdstone
|
29 |
Boston United
|
29 |
Southend
|
27 |
Hartlepool
|
27 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Kidderminster Harriers
|
6 |
Sutton Utd
|
5 |
FC Halifax Town
|
5 |
Yeovil Town
|
4 |
Harrogate Town
|
4 |
Boreham Wood
|
4 |
AFC Hornchurch
|
4 |
Forest Green
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Boreham Wood
|
2,75 |
Harrogate Town
|
2,00 |
Southend
|
1,81 |
AFC Fylde
|
1,81 |
Yeovil Town
|
1,75 |
Altrincham
|
1,75 |
Worthing
|
1,75 |
Barrow
|
1,67 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Southend
|
94% |
Tamworth
|
80% |
Carlisle
|
75% |
Boreham Wood
|
75% |
Worthing
|
75% |
Eastleigh
|
69% |
Yeovil Town
|
69% |
Solihull Moors
|
69% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Boreham Wood
|
88% |
Southend
|
81% |
Harrogate Town
|
81% |
Worthing
|
81% |
Tamworth
|
80% |
Solihull Moors
|
75% |
AFC Fylde
|
75% |
Altrincham
|
75% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Kidderminster Harriers
|
2,94 |
Barrow
|
2,80 |
Wealdstone
|
2,63 |
Boston United
|
2,44 |
Forest Green
|
2,43 |
Hartlepool
|
2,38 |
Sutton Utd
|
2,38 |
Aldershot Town
|
2,38 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de National League. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
Boreham Wood
|
| 6 |
Barrow
|
| 2 |
AFC Fylde
|
| 2 |
Carlisle
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Southend
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in National League. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 8 |
Gateshead
|
| 5 |
Aldershot Town
|
| 4 |
Scunthorpe
|
| 3 |
AFC Hornchurch
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de National League. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 15 |
Boreham Wood
|
| 10 |
Worthing
|
| 6 |
Barrow
|
| 5 |
Carlisle
|
| 5 |
Southend
|
| 3 |
Altrincham
|
| 2 |
AFC Fylde
|























