League Two
Klassement 2026 / 2027
League Two
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Salford City
|
19 | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 10 | +5 | 2.5 | Joe Powell 3 | Will Norris 4 | 1,90 | 40% | 40% |
| 2 |
Barnet
|
18 | 8 | 5 | 0 | 3 | 20 | 11 | +9 | 3.9 | Charlie Lakin 6 | Matthew Cox 1 | 2,25 | 100% | 88% |
| 3 |
Crewe
|
18 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 7 | +5 | 1.9 | Jordan Gibson 3 | Tom Booth 4 | 1,80 | 60% | 20% |
| 4 |
Gillingham
|
16 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 10 | +5 | 2.5 | Ronan Hale 4 | Oliver Wright 3 | 1,60 | 40% | 50% |
| 5 |
York
|
15 | 9 | 4 | 2 | 3 | 17 | 11 | +6 | 3.1 | Alex Newby 6 | Alfie McNally 3 | 1,67 | 67% | 56% |
| 6 |
Walsall
|
15 | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 6 | +6 | 2 | Aaron Presley 5 | Jed Ward 6 | 1,67 | 44% | 33% |
| 7 |
Chesterfield
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 17 | 14 | +3 | 3.1 | Louie Marsh 5 | Ryan Boot 3 | 1,50 | 70% | 60% |
| 8 |
Cheltenham
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | 16 | 0 | 3.2 | Charlie McCann 7 | Wyll Stanway 1 | 1,50 | 80% | 70% |
| 9 |
Bristol Rovers
|
15 | 10 | 5 | 5 | 0 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | Bobby Kamwa 3 | Brad Young 5 | 1,50 | 40% | 50% |
| 10 |
Rochdale
|
14 | 10 | 4 | 4 | 2 | 11 | 12 | -1 | 2.3 | Dajaune Brown 3 | Nils Ramming 5 | 1,40 | 40% | 50% |
| 11 |
Grimsby
|
13 | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | 11 | +2 | 2.4 | Kieran Green 3 | Christy Pym 4 | 1,30 | 50% | 50% |
| 12 |
Newport County
|
13 | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | 12 | +1 | 2.5 | Christian Doidge 2 | Jordan Wright 4 | 1,30 | 50% | 50% |
| 13 |
Tranmere
|
12 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 13 | 0 | 2.6 | Dylan Jones 3 | Harrison Male 3 | 1,20 | 60% | 30% |
| 14 |
Exeter City
|
12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1.2 | Jack Fitzwater 2 | Jack Bycroft 5 | 1,20 | 20% | 10% |
| 15 |
Accrington ST
|
11 | 10 | 2 | 3 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.7 | Charlie Caton 5 | Louie Moulden 3 | 1,10 | 60% | 50% |
| 16 |
Fleetwood Town
|
11 | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 11 | -1 | 2.1 | Ronan Liam Coughlin 3 | Jay Lynch 4 | 1,10 | 60% | 30% |
| 17 |
Swindon Town
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 9 | 14 | -5 | 2.3 | Aaron Drinan 5 | Connor Ripley 1 | 1,10 | 40% | 50% |
| 18 |
Shrewsbury
|
11 | 10 | 3 | 5 | 2 | 9 | 15 | -6 | 2.4 | George Lloyd 2 | Will Brook 4 | 1,10 | 40% | 40% |
| 19 |
Colchester
|
10 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.6 | Moses Sesay 3 | Thimothee Lo-Tutala 2 | 1,11 | 67% | 44% |
| 20 |
Rotherham
|
10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 16 | -4 | 2.8 | Paul Mullin 5 | Julian Eyestone 2 | 1,00 | 70% | 50% |
| 21 |
Oldham
|
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9 | 13 | -4 | 2.4 | Calum Kavanagh 4 | Matthew Hudson 4 | 0,89 | 44% | 44% |
| 22 |
Port Vale
|
8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 4 | 9 | -5 | 1.6 | George Byers 2 | Jackson Smith 2 | 1,00 | 25% | 13% |
| 23 |
Northampton
|
7 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 7 | -3 | 1.4 | Joseph O'Brien-Whitmarsh 2 | Zachary Jeacock 3 | 0,88 | 38% | 0% |
| 24 |
Crawley Town
|
5 | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | Oluwalopemiwa Aderoju 2 | Nicholas Jake Michalski 0 | 0,63 | 63% | 50% |
League Two Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Salford City aan de top en Crawley Town aan de onderkant is 14 punten.
- • Het onderste team (Crawley Town) heeft 4 meer punten nodig om automatische degradatie te ontlopen.
- • Verschil tussen Salford City op de 1e en Barnet op de 2e plaats is 1 punten.
League Two Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Salford City (4/5 overwinningen, 80%)
- • Beste uitrecord: Barnet (2/4 overwinningen, 50%)
- • Grootste thuisvoordeel: York (+2.1 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Crewe (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 60% gescoord thuis, 40% uit (170 thuis, 113 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de League Two op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken League Two 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 114 gespeelde wedstrijden in League Two 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,48
283 doelpunten
Beide ploegen scoren
53%
60 van de 114
Over 2.5 doelpunten
43%
49 van de 114
Wedstrijden met een clean sheet
47%
54 van de 114
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 55 (48%) |
| Gelijkspel | 40 (35%) |
| Uitploeg wint | 19 (17%) |
| Doelpunten thuisploegen | 170 (1,49 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 113 (0,99 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 104 | 91% | 9% |
| Over 1.5 | 83 | 73% | 27% |
| Over 2.5 | 49 | 43% | 57% |
| Over 3.5 | 30 | 26% | 74% |
| Over 4.5 | 11 | 10% | 90% |
| Over 5.5 | 4 | 4% | 96% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 119 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 164 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 23 (20%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 31 (27%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8 (7%) |
| Minuten per doelpunt | 36,3 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 18 | 15.8% |
| 1 - 0 | 15 | 13.2% |
| 2 - 0 | 14 | 12.3% |
| 2 - 2 | 10 | 8.8% |
| 0 - 0 | 10 | 8.8% |
| 2 - 1 | 9 | 7.9% |
| 0 - 1 | 6 | 5.3% |
| 3 - 0 | 5 | 4.4% |
| 3 - 1 | 5 | 4.4% |
| 3 - 2 | 4 | 3.5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (114 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 34 | 29.8% |
| 1 | 21 | 18.4% |
| 4 | 19 | 16.7% |
| 3 | 19 | 16.7% |
| 0 | 10 | 8.8% |
| 5 | 7 | 6.1% |
| 6 | 3 | 2.6% |
| 8 | 1 | 0.9% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 9,99 |
| Thuisploeg | 5,65 |
| Uitploeg | 4,34 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 82% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 77% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 64% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 45% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 36% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 23% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 4,26 |
| Gele kaarten | 466 |
| Rode kaarten | 20 |
| Over 2.5 kaarten | 76% |
| Over 3.5 kaarten | 59% |
| Over 4.5 kaarten | 46% |
| Over 5.5 kaarten | 30% |
| Over 6.5 kaarten | 16% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 25,71 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7,85 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 24,27 |
| Buitenspel per wedstrijd | 3,86 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,83 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,42 |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
8%
10%
7%
10%
8%
12%
10%
12%
22%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Barnet
|
20 |
York
|
17 |
Chesterfield
|
17 |
Cheltenham
|
16 |
Salford City
|
15 |
Gillingham
|
15 |
Bristol Rovers
|
15 |
Accrington ST
|
13 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Bristol Rovers
|
17 |
Rotherham
|
16 |
Cheltenham
|
16 |
Shrewsbury
|
15 |
Crawley Town
|
15 |
Swindon Town
|
14 |
Accrington ST
|
14 |
Chesterfield
|
14 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Exeter City
|
5 |
Walsall
|
5 |
Salford City
|
4 |
Gillingham
|
4 |
Bristol Rovers
|
4 |
Grimsby
|
4 |
Rochdale
|
4 |
Newport County
|
4 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Barnet
|
2,25 |
Salford City
|
1,90 |
Crewe
|
1,80 |
York
|
1,67 |
Walsall
|
1,67 |
Gillingham
|
1,60 |
Bristol Rovers
|
1,50 |
Cheltenham
|
1,50 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Barnet
|
100% |
Cheltenham
|
80% |
Rotherham
|
70% |
Chesterfield
|
70% |
Colchester
|
67% |
York
|
67% |
Crawley Town
|
63% |
Accrington ST
|
60% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Barnet
|
88% |
Cheltenham
|
70% |
Chesterfield
|
60% |
York
|
56% |
Gillingham
|
50% |
Swindon Town
|
50% |
Bristol Rovers
|
50% |
Accrington ST
|
50% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Crawley Town
|
3,25 |
Shrewsbury
|
3,10 |
Accrington ST
|
2,90 |
Cheltenham
|
2,90 |
Gillingham
|
2,70 |
Bristol Rovers
|
2,50 |
Fleetwood Town
|
2,50 |
Tranmere
|
2,30 |
Meeste hoekschoppen per wedstrijd
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Grimsby
|
6,70 |
York
|
6,44 |
Salford City
|
6,40 |
Bristol Rovers
|
6,20 |
Barnet
|
6,13 |
Chesterfield
|
5,90 |
Walsall
|
5,89 |
Oldham
|
5,67 |
Spelers in cijfers League Two 2026 / 2027
Aanvallend
Doelpunten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie McCann Cheltenham | 7 |
| 2 | Alex Newby York | 6 |
| 2 | Charlie Lakin Barnet | 6 |
| 4 | Aaron Drinan Swindon Town | 5 |
| 4 | Aaron Presley Walsall | 5 |
| 4 | Charlie Caton Accrington ST | 5 |
| 4 | Kabongo Tshimanga Barnet | 5 |
| 4 | Louie Marsh Chesterfield | 5 |
| 4 | Paul Mullin Rotherham | 5 |
| 10 | Andreas Weimann Cheltenham | 4 |
Assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Harry Boyes York | 6 |
| 2 | Kabongo Tshimanga Barnet | 5 |
| 3 | Joel Tabiner Crewe | 4 |
| 3 | Ollie Pearce York | 4 |
| 3 | Oscar Thorn Colchester | 4 |
| 6 | Calum Kavanagh Oldham | 3 |
| 6 | Kallum Xzeiba Tracey Cesay Salford City | 3 |
| 6 | Kian Spence Rotherham | 3 |
| 6 | Luke Molyneux Salford City | 3 |
| 6 | Nicholas Freeman Gillingham | 3 |
Doelpunten + assists
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kabongo Tshimanga Barnet | 10 |
| 2 | Charlie Lakin Barnet | 8 |
| 2 | Harry Boyes York | 8 |
| 2 | Ollie Pearce York | 8 |
| 5 | Alex Newby York | 7 |
| 5 | Calum Kavanagh Oldham | 7 |
| 5 | Charlie McCann Cheltenham | 7 |
| 8 | Andreas Weimann Cheltenham | 6 |
| 8 | Lee Bonis Chesterfield | 6 |
| 8 | Louie Marsh Chesterfield | 6 |
Doelpunten uit spel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie McCann Cheltenham | 7 |
| 2 | Alex Newby York | 6 |
| 2 | Charlie Lakin Barnet | 6 |
| 4 | Aaron Drinan Swindon Town | 5 |
| 4 | Charlie Caton Accrington ST | 5 |
| 4 | Louie Marsh Chesterfield | 5 |
| 7 | Aaron Presley Walsall | 4 |
| 7 | Lee Bonis Chesterfield | 4 |
| 7 | Ollie Pearce York | 4 |
| 10 | Bobby Kamwa Bristol Rovers | 3 |
Penalty's gescoord
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Weimann Cheltenham | 2 |
| 1 | George Byers Port Vale | 2 |
| 1 | Kabongo Tshimanga Barnet | 2 |
| 1 | Paul Mullin Rotherham | 2 |
| 5 | Aaron Presley Walsall | 1 |
| 5 | Calum Kavanagh Oldham | 1 |
| 5 | Iwan Morgan Grimsby | 1 |
| 5 | Jack Lankester Crewe | 1 |
| 5 | Joe Ironside Tranmere | 1 |
| 5 | Josh Woods Accrington ST | 1 |
Penalty's versierd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jordan Gabriel Port Vale | 2 |
| 1 | Tom Bradshaw Rotherham | 2 |
| 3 | Anthony Junior Munda Swindon Town | 1 |
| 3 | Charles Vernam Grimsby | 1 |
| 3 | Charlie Whitaker Tranmere | 1 |
| 3 | Fraser Bryden Chesterfield | 1 |
| 3 | Harvey Rodgers Grimsby | 1 |
| 3 | Jaden Williams Colchester | 1 |
| 3 | Jake Evans Cheltenham | 1 |
| 3 | Kabongo Tshimanga Barnet | 1 |
Schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 25 |
| 1 | Lee Bonis Chesterfield | 25 |
| 3 | Thomas Ince Tranmere | 23 |
| 4 | Calum Kavanagh Oldham | 21 |
| 5 | Aaron Drinan Swindon Town | 20 |
| 5 | Charles Vernam Grimsby | 20 |
| 5 | Charlie Caton Accrington ST | 20 |
| 5 | Josh Koroma Chesterfield | 20 |
| 5 | Ronan Hale Gillingham | 20 |
| 10 | Alex Newby York | 19 |
Schoten op doel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Drinan Swindon Town | 13 |
| 1 | Alex Newby York | 13 |
| 3 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 12 |
| 3 | Louie Marsh Chesterfield | 12 |
| 5 | Charles Vernam Grimsby | 11 |
| 5 | Charlie Caton Accrington ST | 11 |
| 5 | Charlie Lakin Barnet | 11 |
| 5 | Ronan Hale Gillingham | 11 |
| 9 | Andy Cook Grimsby | 10 |
| 9 | Josh Koroma Chesterfield | 10 |
Schotprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie McCann Cheltenham | 81,8% |
| 1 | Ronan Liam Coughlin Fleetwood Town | 81,8% |
| 3 | Ellis Harrison Bristol Rovers | 80,0% |
| 4 | Jake Evans Cheltenham | 70,0% |
| 5 | Alex Newby York | 68,4% |
| 6 | Charlie Whitaker Tranmere | 66,7% |
| 7 | Aaron Drinan Swindon Town | 65,0% |
| 8 | Charlie Lakin Barnet | 64,7% |
| 9 | Jack Payne Colchester | 63,6% |
| 10 | Louie Marsh Chesterfield | 63,2% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Doelpunten per schot
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Charlie McCann Cheltenham | 63,6% |
| 2 | Kabongo Tshimanga Barnet | 41,7% |
| 3 | Charlie Lakin Barnet | 35,3% |
| 4 | Alex Newby York | 31,6% |
| 5 | Aaron Presley Walsall | 31,3% |
| 5 | Paul Mullin Rotherham | 31,3% |
| 7 | Jake Evans Cheltenham | 30,0% |
| 7 | James Brophy Gillingham | 30,0% |
| 9 | Ronan Liam Coughlin Fleetwood Town | 27,3% |
| 10 | Louie Marsh Chesterfield | 26,3% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Passing
Sleutelpasses
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Thomas Sang Shrewsbury | 30 |
| 2 | Jack Payne Colchester | 26 |
| 2 | Remeao Hutton Chesterfield | 26 |
| 4 | Harry Boyes York | 25 |
| 5 | Luke Molyneux Salford City | 22 |
| 6 | Charlie Lakin Barnet | 19 |
| 6 | Reece Cole Exeter City | 19 |
| 6 | Reece Smith Walsall | 19 |
| 9 | Alex Hunt York | 18 |
| 9 | Harrison Biggins Newport County | 18 |
Aangekomen passes
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Banks York | 549 |
| 2 | Mark Kitching York | 499 |
| 3 | Jack Simpson Chesterfield | 496 |
| 4 | Kaiden Wilson Rochdale | 482 |
| 5 | Kyle John McFadzean Chesterfield | 470 |
| 6 | Lewis Gordon Chesterfield | 445 |
| 6 | Zac Johnson York | 445 |
| 8 | Alex Hunt York | 443 |
| 9 | Ryan Stirk Chesterfield | 437 |
| 10 | James Connolly Walsall | 429 |
Passprecisie
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Morgan Williams York | 91,4% |
| 2 | Moses Sesay Colchester | 91,1% |
| 3 | Alex Hunt York | 90,8% |
| 4 | Zac Johnson York | 89,7% |
| 5 | Edward Francis Rochdale | 89,4% |
| 6 | Kaiden Wilson Rochdale | 88,9% |
| 7 | Sean Raggett Colchester | 87,3% |
| 8 | Alex Newby York | 86,6% |
| 9 | Lewis Gordon Chesterfield | 86,4% |
| 10 | Harvey Gilmour Rochdale | 86,1% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Verdedigend
Tackles
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ciaran Brennan Newport County | 35 |
| 2 | Clinton Mola Bristol Rovers | 34 |
| 2 | George McEachran Chesterfield | 34 |
| 4 | Lewis McCann Fleetwood Town | 32 |
| 5 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 26 |
| 6 | Joe Wormleighton Northampton | 25 |
| 6 | Luca Hoole Shrewsbury | 25 |
| 8 | Géza Dávid Turi Grimsby | 24 |
| 8 | Joseph Anderson Accrington ST | 24 |
| 8 | Matthew Dibley-Dias Newport County | 24 |
Intercepties
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Luke Offord Crewe | 25 |
| 2 | Jack Simpson Chesterfield | 22 |
| 3 | Ciaran Brennan Newport County | 20 |
| 3 | Jack Thomson Swindon Town | 20 |
| 3 | Thomas Sang Shrewsbury | 20 |
| 6 | Ryan Fallowfield York | 18 |
| 7 | Denzel Hall Rotherham | 16 |
| 8 | Géza Dávid Turi Grimsby | 15 |
| 8 | Lewis Billington Crewe | 15 |
| 8 | Oliver Norburn Oldham | 15 |
Geblokte schoten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stephen Negru Swindon Town | 20 |
| 2 | Jack Fitzwater Exeter City | 14 |
| 3 | William Boyle Shrewsbury | 13 |
| 4 | Robbie Cundy Cheltenham | 11 |
| 5 | Aden Flint Rochdale | 10 |
| 6 | Kaelan Majekodunmi Swindon Town | 9 |
| 6 | Kyle John McFadzean Chesterfield | 9 |
| 6 | Luke Offord Crewe | 9 |
| 9 | Adebola Olowu Salford City | 8 |
| 9 | Dan Scarr Salford City | 8 |
Duels gewonnen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lewis McCann Fleetwood Town | 90 |
| 2 | Cameron McJannett Grimsby | 86 |
| 3 | Robbie Cundy Cheltenham | 81 |
| 4 | Devon Matthews Accrington ST | 80 |
| 5 | Charlie Cummins Exeter City | 78 |
| 6 | Cameron Norman Newport County | 74 |
| 6 | Mike Fondop-Talum Oldham | 74 |
| 8 | Ciaran Brennan Newport County | 72 |
| 8 | Lee Jenkins Newport County | 72 |
| 8 | William Boyle Shrewsbury | 72 |
Duels gewonnen %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Robbie Cundy Cheltenham | 74,3% |
| 2 | Danny Collinge Barnet | 73,8% |
| 3 | Adebola Olowu Salford City | 73,4% |
| 4 | Elliott Jordan Moore Northampton | 72,7% |
| 5 | Ryan Delaney Oldham | 72,4% |
| 6 | Jon Guthrie Northampton | 71,6% |
| 7 | Bobby Faulkner Tranmere | 71,6% |
| 8 | Will Aimson Salford City | 69,4% |
| 9 | Séamus Conneely Accrington ST | 69,1% |
| 10 | Ciaran Brennan Newport County | 68,6% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Voorbijgespeeld
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Harrison Neal Fleetwood Town | 13 |
| 1 | Joe White Crewe | 13 |
| 3 | Mitchell Clark Swindon Town | 11 |
| 3 | Will Vaulks Tranmere | 11 |
| 5 | Gwion Edwards Exeter City | 10 |
| 6 | Charlie McCann Cheltenham | 9 |
| 6 | James Brophy Gillingham | 9 |
| 6 | Jonathan Tomkinson Cheltenham | 9 |
| 6 | Liam Coyle Accrington ST | 9 |
| 6 | Matúš Holíček Crewe | 9 |
Dribbels
Dribbels gelukt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ade Adeyemo Crawley Town | 18 |
| 1 | Jake Evans Cheltenham | 18 |
| 1 | Kelly N’Mai Salford City | 18 |
| 4 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 16 |
| 4 | Jordan Gibson Crewe | 16 |
| 6 | Mason Hancock Walsall | 15 |
| 7 | Reece Smith Walsall | 14 |
| 8 | Idris Kanu Barnet | 13 |
| 8 | James Brophy Gillingham | 13 |
| 8 | Luke Molyneux Salford City | 13 |
Dribbels gelukt %
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | James Brophy Gillingham | 72,2% |
| 2 | Jordan Gibson Crewe | 69,6% |
| 3 | Ade Adeyemo Crawley Town | 66,7% |
| 4 | Remeao Hutton Chesterfield | 63,2% |
| 5 | Favour Fawunmi Oldham | 60,0% |
| 6 | Jili Buyabu Rotherham | 57,9% |
| 7 | Iwan Morgan Grimsby | 57,1% |
| 7 | Keenan Appiah-Forson Oldham | 57,1% |
| 9 | Kelly N’Mai Salford City | 54,5% |
| 10 | Moses Sesay Colchester | 52,2% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Doelman
Clean sheets
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jed Ward Walsall | 6 |
| 2 | Brad Young Bristol Rovers | 5 |
| 2 | Jack Bycroft Exeter City | 5 |
| 2 | Nils Ramming Rochdale | 5 |
| 5 | Christy Pym Grimsby | 4 |
| 5 | Jay Lynch Fleetwood Town | 4 |
| 5 | Jordan Wright Newport County | 4 |
| 5 | Matthew Hudson Oldham | 4 |
| 5 | Tom Booth Crewe | 4 |
| 5 | Will Brook Shrewsbury | 4 |
Reddingen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Connor Ripley Swindon Town | 40 |
| 2 | Tom Booth Crewe | 36 |
| 3 | Jed Ward Walsall | 35 |
| 4 | Wyll Stanway Cheltenham | 30 |
| 5 | Louie Moulden Accrington ST | 29 |
| 6 | Jordan Wright Newport County | 28 |
| 6 | Thimothee Lo-Tutala Colchester | 28 |
| 8 | Jack Bycroft Exeter City | 27 |
| 8 | Oliver Wright Gillingham | 27 |
| 10 | Nils Ramming Rochdale | 26 |
Reddingspercentage
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jed Ward Walsall | 87,5% |
| 2 | Tom Booth Crewe | 83,7% |
| 3 | Jack Bycroft Exeter City | 81,8% |
| 3 | Oliver Wright Gillingham | 81,8% |
| 5 | Connor Ripley Swindon Town | 74,1% |
| 6 | Christy Pym Grimsby | 73,1% |
| 7 | Nils Ramming Rochdale | 72,2% |
| 8 | Jordan Wright Newport County | 70,0% |
| 8 | Thimothee Lo-Tutala Colchester | 70,0% |
| 10 | Jay Lynch Fleetwood Town | 69,7% |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Penalty's gestopt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matthew Hudson Oldham | 2 |
| 2 | Alfie McNally York | 1 |
| 2 | Jed Ward Walsall | 1 |
| 2 | Nicholas Jake Michalski Crawley Town | 1 |
| 2 | Ryan Boot Chesterfield | 1 |
| 2 | Thimothee Lo-Tutala Colchester | 1 |
Discipline
Gele kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jonathan Tomkinson Cheltenham | 5 |
| 1 | Josh Woods Accrington ST | 5 |
| 1 | Tobi Adebayo-Rowling Rochdale | 5 |
| 4 | Abraham Odoh Salford City | 4 |
| 4 | Ched Evans Fleetwood Town | 4 |
| 4 | Devon Matthews Accrington ST | 4 |
| 4 | Elicha Ahui Walsall | 4 |
| 4 | Harrison Neal Fleetwood Town | 4 |
| 4 | Joseph Anderson Accrington ST | 4 |
| 4 | Jude Arthurs Crawley Town | 4 |
Rode kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tommy Leigh Bristol Rovers | 2 |
| 2 | Abraham Odoh Salford City | 1 |
| 2 | Ben Edward Stevenson Cheltenham | 1 |
| 2 | Bobby Faulkner Tranmere | 1 |
| 2 | Bryant Akono Bilongo Rochdale | 1 |
| 2 | Charlie McCann Cheltenham | 1 |
| 2 | Devon Matthews Accrington ST | 1 |
| 2 | Edward Francis Rochdale | 1 |
| 2 | Gus Scott-Morriss Oldham | 1 |
| 2 | Jaden Williams Colchester | 1 |
Kaarten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Tobi Adebayo-Rowling Rochdale | 6 |
| 2 | Abraham Odoh Salford City | 5 |
| 2 | Devon Matthews Accrington ST | 5 |
| 2 | Jonathan Tomkinson Cheltenham | 5 |
| 2 | Josh Woods Accrington ST | 5 |
| 2 | Kaelan Majekodunmi Swindon Town | 5 |
| 7 | Charlie McCann Cheltenham | 4 |
| 7 | Ched Evans Fleetwood Town | 4 |
| 7 | Elicha Ahui Walsall | 4 |
| 7 | Harrison Neal Fleetwood Town | 4 |
Fouten begaan
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Clinton Mola Bristol Rovers | 25 |
| 2 | Harry Anderson Colchester | 22 |
| 3 | Ched Evans Fleetwood Town | 20 |
| 3 | Shaqai Forde Bristol Rovers | 20 |
| 5 | Cameron Norman Newport County | 19 |
| 5 | George McEachran Chesterfield | 19 |
| 5 | Sven Sprangler Walsall | 19 |
| 5 | Tyler Walton Accrington ST | 19 |
| 9 | Jake Evans Cheltenham | 18 |
| 9 | Josh Davison Shrewsbury | 18 |
Fouten uitgelokt
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jack Payne Colchester | 25 |
| 2 | Charlie Cummins Exeter City | 23 |
| 2 | Josh March Crewe | 23 |
| 4 | Harrison Biggins Newport County | 20 |
| 5 | Cameron Norman Newport County | 19 |
| 5 | Idris Kanu Barnet | 19 |
| 7 | Jordan Gabriel Port Vale | 18 |
| 8 | Dilan Kumar Markanday Chesterfield | 17 |
| 8 | Joe Grey York | 17 |
| 8 | Josh Gordon Exeter City | 17 |
Buitenspel
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Macaulay Langstaff Salford City | 11 |
| 2 | Josh March Crewe | 10 |
| 2 | Ollie Pearce York | 10 |
| 4 | Aaron Drinan Swindon Town | 9 |
| 4 | Christian Doidge Newport County | 9 |
| 4 | Kieran Green Grimsby | 9 |
| 7 | Andy Cook Grimsby | 8 |
| 8 | George Lloyd Shrewsbury | 7 |
| 9 | Calum Kavanagh Oldham | 6 |
| 9 | Joe Ironside Tranmere | 6 |
Speeltijd
Speelminuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Cameron McJannett Grimsby | 909 |
| 1 | Jordan Wright Newport County | 909 |
| 1 | Kyle Cameron Newport County | 909 |
| 1 | Lee Jenkins Newport County | 909 |
| 5 | Brad Young Bristol Rovers | 900 |
| 5 | Charlie Cummins Exeter City | 900 |
| 5 | Clinton Mola Bristol Rovers | 900 |
| 5 | Connor Ripley Swindon Town | 900 |
| 5 | Denzel Hall Rotherham | 900 |
| 5 | Finley Potter Fleetwood Town | 900 |
Wedstrijden
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Drinan Swindon Town | 10 |
| 1 | Andreas Weimann Cheltenham | 10 |
| 1 | Andrew Smith Gillingham | 10 |
| 1 | Babajide Adeeko Rochdale | 10 |
| 1 | Ben Edward Stevenson Cheltenham | 10 |
| 1 | Brad Young Bristol Rovers | 10 |
| 1 | Cameron McJannett Grimsby | 10 |
| 1 | Cameron Norman Newport County | 10 |
| 1 | Charles Vernam Grimsby | 10 |
| 1 | Charlie Cummins Exeter City | 10 |
Basisplaatsen
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Aaron Drinan Swindon Town | 10 |
| 1 | Andrew Smith Gillingham | 10 |
| 1 | Brad Young Bristol Rovers | 10 |
| 1 | Cameron McJannett Grimsby | 10 |
| 1 | Cameron Norman Newport County | 10 |
| 1 | Charlie Cummins Exeter City | 10 |
| 1 | Ciaran Brennan Newport County | 10 |
| 1 | Clinton Mola Bristol Rovers | 10 |
| 1 | Connor Ripley Swindon Town | 10 |
| 1 | Dajaune Brown Rochdale | 10 |
Gemiddelde rating
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | James Brophy Gillingham | 7,56 |
| 2 | Aden Flint Rochdale | 7,56 |
| 3 | Alex Newby York | 7,39 |
| 4 | Jack Fitzwater Exeter City | 7,37 |
| 5 | Jed Ward Walsall | 7,34 |
| 6 | Adebola Olowu Salford City | 7,32 |
| 7 | Tom Booth Crewe | 7,32 |
| 8 | Connor Ripley Swindon Town | 7,31 |
| 9 | James Connolly Walsall | 7,31 |
| 10 | Reece Hutchinson Crewe | 7,30 |
Vanaf 364 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de League Two. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Rochdale
|
| 3 |
Salford City
|
| 2 |
Barnet
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Colchester
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in League Two. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 4 |
Oldham
|
| 3 |
Fleetwood Town
|
| 3 |
Crawley Town
|
| 2 |
Grimsby
|
| 2 |
Northampton
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de League Two. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 9 |
Crewe
|
| 8 |
Walsall
|
| 7 |
Barnet
|
| 6 |
Salford City
|
| 4 |
Rochdale
|
| 4 |
Newport County
|
| 4 |
Shrewsbury
|
| 3 |
Accrington ST
|
| 3 |
Colchester
|























