Primera Division El Salvador
Klassement 2026 / 2027
Primera Division: Apertura
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Firpo
|
28 | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 | 11 | +15 | 2.6 | 2,00 | 43% | 57% |
| 2 |
FAS
|
27 | 13 | 8 | 2 | 3 | 24 | 12 | +12 | 2.8 | 2,14 | 57% | 50% |
| 3 |
Isidro Metapán
|
26 | 13 | 8 | 3 | 2 | 20 | 12 | +8 | 2.5 | 1,86 | 43% | 50% |
| 4 |
Inter
|
22 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19 | 12 | +7 | 2.2 | 1,53 | 47% | 47% |
| 5 |
Águila
|
20 | 14 | 5 | 4 | 5 | 22 | 18 | +4 | 2.9 | 1,53 | 60% | 60% |
| 6 |
Platense
|
19 | 15 | 5 | 6 | 4 | 19 | 20 | -1 | 2.6 | 1,27 | 67% | 60% |
| 7 |
Alianza
|
18 | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 | 19 | +1 | 3 | 1,36 | 71% | 64% |
| 8 |
Municipal Limeño
|
17 | 15 | 5 | 8 | 2 | 21 | 22 | -1 | 2.9 | 1,13 | 60% | 53% |
| 9 |
Inca Aruba
|
16 | 15 | 4 | 7 | 4 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 1,07 | 60% | 47% |
| 10 |
Atletico Balboa
|
13 | 14 | 3 | 7 | 4 | 15 | 22 | -7 | 2.6 | 0,87 | 47% | 33% |
| 11 |
Fuerte San Francisco
|
12 | 15 | 2 | 7 | 6 | 11 | 24 | -13 | 2.3 | 0,80 | 47% | 47% |
| 12 |
Cacahuatique
|
11 | 15 | 2 | 8 | 5 | 15 | 26 | -11 | 2.7 | 0,73 | 53% | 47% |
Primera Division El Salvador Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Firpo aan de top en Cacahuatique aan de onderkant is 17 punten.
- • Verschil tussen Firpo op de 1e en FAS op de 2e plaats is 1 punten.
Primera Division El Salvador Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: Isidro Metapán (5/6 overwinningen, 83%)
- • Beste uitrecord: FAS (4/7 overwinningen, 57%)
- • Grootste thuisvoordeel: Águila (+1.1 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Inter (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (124 thuis, 101 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Primera Division El Salvador op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Primera Division El Salvador 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 88 gespeelde wedstrijden in Primera Division El Salvador 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,65
233 doelpunten
Beide ploegen scoren
55%
48 van de 88
Over 2.5 doelpunten
51%
45 van de 88
Wedstrijden met een clean sheet
45%
40 van de 88
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 38 (43%) |
| Gelijkspel | 27 (31%) |
| Uitploeg wint | 23 (26%) |
| Doelpunten thuisploegen | 129 (1,47 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 104 (1,18 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 78 | 89% | 11% |
| Over 1.5 | 68 | 77% | 23% |
| Over 2.5 | 45 | 51% | 49% |
| Over 3.5 | 29 | 33% | 67% |
| Over 4.5 | 10 | 11% | 89% |
| Over 5.5 | 3 | 3% | 97% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 99 (42%) |
| Doelpunten tweede helft | 134 (58%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 20 (23%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 24 (27%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5 (6%) |
| Minuten per doelpunt | 34,0 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 10 | 11.4% |
| 2 - 0 | 9 | 10.2% |
| 2 - 1 | 9 | 10.2% |
| 1 - 1 | 9 | 10.2% |
| 2 - 2 | 8 | 9.1% |
| 3 - 1 | 6 | 6.8% |
| 1 - 0 | 5 | 5.7% |
| 0 - 1 | 5 | 5.7% |
| 0 - 2 | 5 | 5.7% |
| 4 - 1 | 3 | 3.4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (88 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 23 | 26.1% |
| 4 | 19 | 21.6% |
| 3 | 16 | 18.2% |
| 0 | 10 | 11.4% |
| 1 | 10 | 11.4% |
| 5 | 7 | 8% |
| 6 | 3 | 3.4% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 0,49 |
| Gele kaarten | 8 |
| Rode kaarten | 32 |
| Over 2.5 kaarten | 1% |
| Over 3.5 kaarten | 0% |
| Over 4.5 kaarten | 0% |
| Over 5.5 kaarten | 0% |
| Over 6.5 kaarten | 0% |
Gebaseerd op 82 van de 88 wedstrijden.
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
9%
6%
8%
8%
15%
7%
12%
8%
27%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Firpo
|
26 |
Águila
|
25 |
FAS
|
25 |
Alianza
|
22 |
Municipal Limeño
|
21 |
Inter
|
21 |
Isidro Metapán
|
20 |
Platense
|
19 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Inca Aruba
|
27 |
Cacahuatique
|
26 |
Fuerte San Francisco
|
24 |
Atletico Balboa
|
23 |
Municipal Limeño
|
22 |
Alianza
|
21 |
Platense
|
20 |
Águila
|
18 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
Firpo
|
8 |
Inter
|
7 |
Isidro Metapán
|
5 |
FAS
|
5 |
Águila
|
4 |
Municipal Limeño
|
4 |
Cacahuatique
|
4 |
Fuerte San Francisco
|
3 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
FAS
|
2,14 |
Firpo
|
2,00 |
Isidro Metapán
|
1,86 |
Águila
|
1,53 |
Inter
|
1,53 |
Alianza
|
1,36 |
Platense
|
1,27 |
Municipal Limeño
|
1,13 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Alianza
|
71% |
Platense
|
67% |
Águila
|
60% |
Municipal Limeño
|
60% |
Inca Aruba
|
60% |
FAS
|
57% |
Cacahuatique
|
53% |
Fuerte San Francisco
|
47% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
Alianza
|
64% |
Águila
|
60% |
Platense
|
60% |
Firpo
|
57% |
Municipal Limeño
|
53% |
Isidro Metapán
|
50% |
FAS
|
50% |
Fuerte San Francisco
|
47% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Fuerte San Francisco
|
0,43 |
Cacahuatique
|
0,43 |
Municipal Limeño
|
0,33 |
Alianza
|
0,31 |
Firpo
|
0,23 |
FAS
|
0,21 |
Platense
|
0,21 |
Atletico Balboa
|
0,21 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Primera Division El Salvador. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
FAS
|
Gelijkspel reeks
Ploegen met een gaande reeks van gelijkspellen. Reeks kan gebroken worden door winst of verlies.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Fuerte San Francisco
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Primera Division El Salvador. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Municipal Limeño
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Primera Division El Salvador. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 7 |
Alianza
|
| 6 |
FAS
|
| 4 |
Isidro Metapán
|
| 3 |
Firpo
|
| 2 |
Inca Aruba
|
| 2 |
Fuerte San Francisco
|











