Superligaen
De Superligaen is de hoogste voetbalcompetitie van Denemarken, de eerste klasse zeg maar.
Deze hoogste Deense competitie zoals we die in zijn huidige vorm kennen bestaat sinds 1991. Voor 1991 werden er in verschillende regionale competities gestreden.
De laagsten in de stand degraderen naar de 1. Division.
Klassement 2026 / 2027
Superliga
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | Topschutter | Doelman | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Midtjylland
|
31 | 13 | 9 | 0 | 4 | 27 | 15 | +12 | 3.2 | Friday Ubi Etim 6 | Elias Rafn Olafsson 3 | 2,38 | 85% | 62% |
| 2 |
FC Copenhagen
|
26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 26 | 12 | +14 | 3.2 | Mohamed Elyounoussi 7 | Diant Ramaj 7 | 2,17 | 50% | 58% |
| 3 |
Viborg
|
23 | 13 | 7 | 4 | 2 | 20 | 12 | +8 | 2.5 | Dorian Junior Hanza Meha 6 | Kasper Hartly Kiilerich 8 | 1,77 | 46% | 46% |
| 4 |
Brondby
|
22 | 13 | 7 | 5 | 1 | 23 | 20 | +3 | 3.3 | Mads Frøkjær-Jensen 5 | Patrick Pentz 6 | 1,69 | 62% | 62% |
| 5 |
FC Nordsjaelland
|
20 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 | 17 | +3 | 2.8 | Alexander Rasmussen 4 | Andreas Hansen 8 | 1,54 | 54% | 46% |
| 6 |
Odense
|
17 | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 2.5 | Noah Ganaus 4 | Viljar Røsholt Myhra 6 | 1,31 | 62% | 46% |
| 7 |
AC Horsens
|
16 | 13 | 4 | 5 | 4 | 23 | 21 | +2 | 3.4 | Kelvin Ehibhaimha 4 | Matej Delač 6 | 1,23 | 69% | 62% |
| 8 |
Aarhus
|
12 | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | 21 | -4 | 2.9 | Janni-Luca Serra 5 | Mads Christiansen 0 | 0,92 | 69% | 62% |
| 9 |
Silkeborg
|
12 | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | 24 | -7 | 3.2 | Oliver Ross 7 | Aske Leth Andresen 7 | 0,92 | 69% | 54% |
| 10 |
Randers FC
|
11 | 13 | 3 | 8 | 2 | 13 | 21 | -8 | 2.6 | Mohamed Sankoh 4 | Paul Izzo 6 | 0,85 | 46% | 54% |
| 11 |
Lyngby
|
11 | 13 | 2 | 6 | 5 | 19 | 28 | -9 | 3.6 | Simon Colyn 5 | Diego Kochen 5 | 0,85 | 77% | 62% |
| 12 |
Sonderjyske
|
8 | 12 | 2 | 8 | 2 | 17 | 29 | -12 | 3.8 | Sidi Mohamed Cherif Haidara 5 | Nick Shinton 4 | 0,67 | 58% | 75% |
Superligaen Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen FC Midtjylland aan de top en Sonderjyske aan de onderkant is 23 punten.
- • Verschil tussen FC Midtjylland op de 1e en FC Copenhagen op de 2e plaats is 5 punten.
Superligaen Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: FC Midtjylland (5/6 overwinningen, 83%)
- • Beste uitrecord: FC Copenhagen (4/6 overwinningen, 67%)
- • Grootste thuisvoordeel: FC Nordsjaelland (+1.2 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: AC Horsens (0.1 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 55% gescoord thuis, 45% uit (130 thuis, 107 uit)
Plaats dit klassement op je website
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Superligaen 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 77 gespeelde wedstrijden in Superligaen 2026 / 2027.
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 36 (47%) |
| Gelijkspel | 22 (29%) |
| Uitploeg wint | 19 (25%) |
| Doelpunten thuisploegen | 130 (1,69 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 107 (1,39 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 74 | 96% | 4% |
| Over 1.5 | 65 | 84% | 16% |
| Over 2.5 | 44 | 57% | 43% |
| Over 3.5 | 30 | 39% | 61% |
| Over 4.5 | 16 | 21% | 79% |
| Over 5.5 | 6 | 8% | 92% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 114 (48%) |
| Doelpunten tweede helft | 123 (52%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18 (23%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3 (4%) |
| Minuten per doelpunt | 29,2 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12 | 15.6% |
| 2 - 1 | 8 | 10.4% |
| 1 - 0 | 8 | 10.4% |
| 2 - 0 | 5 | 6.5% |
| 2 - 2 | 5 | 6.5% |
| 0 - 2 | 4 | 5.2% |
| 4 - 1 | 3 | 3.9% |
| 3 - 1 | 3 | 3.9% |
| 3 - 2 | 3 | 3.9% |
| 2 - 3 | 3 | 3.9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (77 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 21 | 27.3% |
| 3 | 14 | 18.2% |
| 4 | 14 | 18.2% |
| 5 | 10 | 13% |
| 1 | 9 | 11.7% |
| 6 | 4 | 5.2% |
| 0 | 3 | 3.9% |
| 7 | 2 | 2.6% |
Hoekschoppen
| Hoekschoppen per wedstrijd | 10,13 |
| Thuisploeg | 5,54 |
| Uitploeg | 4,59 |
| Over 6.5 hoekschoppen | 86% |
| Over 7.5 hoekschoppen | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen | 71% |
| Over 9.5 hoekschoppen | 61% |
| Over 10.5 hoekschoppen | 47% |
| Over 11.5 hoekschoppen | 30% |
| Over 12.5 hoekschoppen | 18% |
Gebaseerd op 76 van de 77 wedstrijden.
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 3,82 |
| Gele kaarten | 284 |
| Rode kaarten | 10 |
| Over 2.5 kaarten | 73% |
| Over 3.5 kaarten | 60% |
| Over 4.5 kaarten | 32% |
| Over 5.5 kaarten | 18% |
| Over 6.5 kaarten | 10% |
Wedstrijdstatistieken
| Schoten per wedstrijd | 28,20 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 9,26 |
| Balbezit thuisploeg | 51% |
| Balbezit uitploeg | 49% |
| Fouten per wedstrijd | 24,88 |
| Buitenspel per wedstrijd | 2,93 |
| xG thuisploeg per wedstrijd | 1,67 |
| xG uitploeg per wedstrijd | 1,42 |
Wanneer vallen de doelpunten
Clubs in cijfers
| Team | Doelpunten |
|---|---|
FC Midtjylland
|
27 |
FC Copenhagen
|
26 |
Brondby
|
23 |
AC Horsens
|
23 |
Viborg
|
20 |
FC Nordsjaelland
|
20 |
Lyngby
|
19 |
Silkeborg
|
17 |
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Sonderjyske
|
29 |
Lyngby
|
28 |
Silkeborg
|
24 |
AC Horsens
|
21 |
Aarhus
|
21 |
Randers FC
|
21 |
Brondby
|
20 |
Odense
|
17 |
| Team | Clean sheets |
|---|---|
FC Copenhagen
|
5 |
Viborg
|
5 |
FC Nordsjaelland
|
5 |
Brondby
|
3 |
Randers FC
|
3 |
Silkeborg
|
2 |
FC Midtjylland
|
2 |
Odense
|
2 |
| Team | Punten |
|---|---|
FC Midtjylland
|
2,38 |
FC Copenhagen
|
2,17 |
Viborg
|
1,77 |
Brondby
|
1,69 |
FC Nordsjaelland
|
1,54 |
Odense
|
1,31 |
AC Horsens
|
1,23 |
Silkeborg
|
0,92 |
| Team | Aandeel |
|---|---|
FC Midtjylland
|
85% |
Lyngby
|
77% |
Silkeborg
|
69% |
AC Horsens
|
69% |
Aarhus
|
69% |
Brondby
|
62% |
Odense
|
62% |
Sonderjyske
|
58% |
| Team | Aandeel |
|---|---|
Sonderjyske
|
75% |
FC Midtjylland
|
62% |
Brondby
|
62% |
AC Horsens
|
62% |
Aarhus
|
62% |
Lyngby
|
62% |
FC Copenhagen
|
58% |
Silkeborg
|
54% |
| Team | Kaarten |
|---|---|
Brondby
|
2,23 |
AC Horsens
|
2,23 |
FC Nordsjaelland
|
2,15 |
Lyngby
|
2,15 |
Odense
|
2,08 |
Randers FC
|
2,08 |
FC Midtjylland
|
1,85 |
Sonderjyske
|
1,83 |
| Team | Hoekschoppen |
|---|---|
Brondby
|
6,50 |
Aarhus
|
6,33 |
FC Nordsjaelland
|
6,08 |
Odense
|
6,00 |
Viborg
|
5,15 |
Sonderjyske
|
5,00 |
FC Midtjylland
|
4,92 |
FC Copenhagen
|
4,83 |
Spelers in cijfers Superligaen 2026 / 2027
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 7 |
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 7 |
| 3 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 6 |
| 3 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 6 |
| 5 | Birger Meling FC Copenhagen | 5 |
| 5 | Janni-Luca Serra Aarhus | 5 |
| 5 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 5 |
| 5 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 5 |
| 5 | Simon Colyn Lyngby | 5 |
| 10 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Philip Billing FC Midtjylland | 4 |
| 1 | Runar Robinsønn Norheim FC Nordsjaelland | 4 |
| 1 | Topi Keskinen Odense | 4 |
| 4 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 3 |
| 4 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 3 |
| 4 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 3 |
| 4 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 3 |
| 4 | Jimi Tauriainen AC Horsens | 3 |
| 4 | Marcus Younis Brondby | 3 |
| 4 | Mark Brink Christensen FC Nordsjaelland | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 9 |
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 9 |
| 3 | Oliver Ross Silkeborg | 8 |
| 3 | Simon Colyn Lyngby | 8 |
| 5 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 7 |
| 5 | Olti Hyseni Brondby | 7 |
| 7 | Birger Meling FC Copenhagen | 6 |
| 7 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 6 |
| 7 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 6 |
| 7 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 6 |
| 1 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 6 |
| 1 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 6 |
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 6 |
| 5 | Birger Meling FC Copenhagen | 5 |
| 5 | Janni-Luca Serra Aarhus | 5 |
| 5 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 5 |
| 8 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 4 |
| 8 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 4 |
| 8 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 2 |
| 2 | Adrian Rúnason Justinussen AC Horsens | 1 |
| 2 | Frederik Gytkjær Lyngby | 1 |
| 2 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 1 |
| 2 | Maher Mauricio Carrizo FC Copenhagen | 1 |
| 2 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 1 |
| 2 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 1 |
| 2 | Oliver Ross Silkeborg | 1 |
| 2 | Philip Billing FC Midtjylland | 1 |
| 2 | Rami Hajal Silkeborg | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Frederik Gytkjær Lyngby | 1 |
| 1 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 1 |
| 1 | Kristian Kirkegaard Silkeborg | 1 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 1 |
| 1 | Tobias Bech Kristensen Aarhus | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 33 |
| 2 | Robert Vinicius Rodrigues Silva FC Copenhagen | 32 |
| 3 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 31 |
| 4 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 30 |
| 4 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 30 |
| 6 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 29 |
| 6 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 29 |
| 8 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 28 |
| 9 | Olti Hyseni Brondby | 26 |
| 10 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 24 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 16 |
| 2 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 15 |
| 3 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 13 |
| 3 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 13 |
| 3 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 13 |
| 3 | Noah Ganaus Odense | 13 |
| 3 | Oliver Ross Silkeborg | 13 |
| 3 | Robert Vinicius Rodrigues Silva FC Copenhagen | 13 |
| 9 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 12 |
| 9 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 12 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 68,4% |
| 2 | Runar Robinsønn Norheim FC Nordsjaelland | 57,1% |
| 3 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 56,5% |
| 3 | Noah Ganaus Odense | 56,5% |
| 5 | Yamirou Ouorou AC Horsens | 56,3% |
| 6 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 55,6% |
| 7 | Jakob Bonde Jensen AC Horsens | 54,5% |
| 7 | Jens Martin Gammelby Silkeborg | 54,5% |
| 9 | Kjell-Arik Wätjen FC Midtjylland | 53,8% |
| 10 | Mohamed Sankoh Randers FC | 53,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Oliver Ross Silkeborg | 36,8% |
| 2 | Janni-Luca Serra Aarhus | 31,3% |
| 3 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 27,8% |
| 4 | Jakob Bonde Jensen AC Horsens | 27,3% |
| 5 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 26,7% |
| 5 | Mohamed Sankoh Randers FC | 26,7% |
| 7 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 24,1% |
| 8 | Hjalte Boe Kling Rasmussen FC Nordsjaelland | 23,1% |
| 9 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 21,4% |
| 10 | Alagie Saine AC Horsens | 20,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mads Frøkjær-Jensen Brondby | 36 |
| 2 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 33 |
| 3 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 25 |
| 4 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 24 |
| 4 | Oliver Kristensen Viborg | 24 |
| 4 | Runar Robinsønn Norheim FC Nordsjaelland | 24 |
| 4 | Topi Keskinen Odense | 24 |
| 8 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 23 |
| 8 | Simon Colyn Lyngby | 23 |
| 10 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 21 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lukas Emil Kirkegaard Viborg | 861 |
| 2 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 819 |
| 3 | Mads Larsen Silkeborg | 728 |
| 3 | Noah Hesselund Markmann FC Nordsjaelland | 728 |
| 5 | Daniel Høegh Randers FC | 718 |
| 6 | Žan Zaletel Viborg | 703 |
| 7 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 687 |
| 8 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 680 |
| 9 | Bartosz Slisz Brondby | 678 |
| 10 | Felix Beijmo FC Copenhagen | 670 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ole Martin Lekven Kolskogen AC Horsens | 94,4% |
| 2 | Stephen Acquah FC Nordsjaelland | 94,1% |
| 3 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 94,0% |
| 4 | Žan Zaletel Viborg | 94,0% |
| 5 | Tobias Salquist FC Nordsjaelland | 93,7% |
| 6 | Asger Sørensen FC Copenhagen | 93,2% |
| 7 | Noah Hesselund Markmann FC Nordsjaelland | 92,4% |
| 8 | Karlo Lusavec AC Horsens | 92,3% |
| 9 | Rasmus Falk Jensen Odense | 91,8% |
| 10 | Frederik Alves Ibsen Brondby | 91,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Elies Mahmoud Randers FC | 42 |
| 1 | Oliver Kristensen Viborg | 42 |
| 3 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 35 |
| 4 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 34 |
| 4 | Jeppe Grønning Viborg | 34 |
| 6 | Magnus Knudsen Aarhus | 33 |
| 7 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 32 |
| 8 | Lauge Sandgrav Lyngby | 30 |
| 8 | Mads Larsen Silkeborg | 30 |
| 10 | Mike Kofod Themsen Randers FC | 29 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jeppe Grønning Viborg | 36 |
| 2 | Bartosz Slisz Brondby | 32 |
| 3 | Mads Larsen Silkeborg | 27 |
| 4 | Oliver Villadsen Brondby | 25 |
| 5 | Abdul Salam Moro AC Horsens | 23 |
| 6 | Oskar Buur Lyngby | 22 |
| 7 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 21 |
| 8 | Daniel Høegh Randers FC | 20 |
| 8 | Philip Billing FC Midtjylland | 20 |
| 8 | William Clem FC Copenhagen | 20 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 12 |
| 2 | Daniel Høegh Randers FC | 11 |
| 3 | Magnus Jensen FC Midtjylland | 10 |
| 4 | Jeppe Grønning Viborg | 9 |
| 4 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 9 |
| 4 | Peter Ankersen FC Nordsjaelland | 9 |
| 7 | Marcos Johan López Lanfranco FC Copenhagen | 8 |
| 8 | Asker Bech Viborg | 7 |
| 8 | Felix Beijmo FC Copenhagen | 7 |
| 8 | James Gomez Odense | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 94 |
| 2 | Elies Mahmoud Randers FC | 85 |
| 3 | Philip Billing FC Midtjylland | 83 |
| 4 | Daniel Høegh Randers FC | 82 |
| 4 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 82 |
| 6 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 80 |
| 7 | Lauge Sandgrav Lyngby | 76 |
| 8 | Maxime Henry Armand Soulas Sonderjyske | 75 |
| 9 | Marcus McCoy Odense | 72 |
| 10 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 70 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 68,0% |
| 2 | Daniel Høegh Randers FC | 66,1% |
| 3 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 65,3% |
| 4 | Eric Kahl Aarhus | 64,8% |
| 5 | Julius Berthel Askou Harvey Odense | 64,7% |
| 6 | Peter Ankersen FC Nordsjaelland | 62,7% |
| 7 | Thomas Delaney FC Copenhagen | 62,5% |
| 8 | Mads Larsen Silkeborg | 61,9% |
| 9 | Davíd Helgi Aronsson Lyngby | 61,8% |
| 10 | Guðlaugur Victor Pálsson AC Horsens | 61,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jeppe Grønning Viborg | 16 |
| 2 | Elies Mahmoud Randers FC | 14 |
| 3 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 13 |
| 3 | Jann-Fiete Arp Odense | 13 |
| 5 | Mathias Greve Randers FC | 11 |
| 5 | William Clem FC Copenhagen | 11 |
| 7 | Thomas Jørgensen Viborg | 10 |
| 8 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 9 |
| 8 | Rasmus Falk Jensen Odense | 9 |
| 10 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 8 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Prince Amoako Junior FC Nordsjaelland | 30 |
| 2 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 26 |
| 3 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 23 |
| 4 | Elies Mahmoud Randers FC | 22 |
| 4 | Topi Keskinen Odense | 22 |
| 6 | Ibrahim Adel FC Nordsjaelland | 19 |
| 6 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 19 |
| 8 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 18 |
| 8 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 18 |
| 10 | Gift Links Aarhus | 15 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 61,3% |
| 2 | Darío Esteban Osorio Osorio FC Midtjylland | 55,0% |
| 2 | Martin André Sjølstad Randers FC | 55,0% |
| 4 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 51,9% |
| 5 | Rami Hajal Silkeborg | 51,7% |
| 6 | Elies Mahmoud Randers FC | 51,2% |
| 7 | Ismail Seydi Sonderjyske | 50,0% |
| 7 | Villads Westh Silkeborg | 50,0% |
| 9 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 47,8% |
| 10 | Noah Ganaus Odense | 47,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 8 |
| 1 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 8 |
| 3 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 7 |
| 3 | Diant Ramaj FC Copenhagen | 7 |
| 5 | Matej Delač AC Horsens | 6 |
| 5 | Patrick Pentz Brondby | 6 |
| 5 | Paul Izzo Randers FC | 6 |
| 5 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 6 |
| 9 | Diego Kochen Lyngby | 5 |
| 10 | Jesper Hansen Aarhus | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matej Delač AC Horsens | 46 |
| 2 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 43 |
| 3 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 41 |
| 4 | Diego Kochen Lyngby | 37 |
| 4 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 37 |
| 6 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 34 |
| 7 | Patrick Pentz Brondby | 33 |
| 7 | Paul Izzo Randers FC | 33 |
| 9 | Elias Rafn Olafsson FC Midtjylland | 21 |
| 10 | Mads Christiansen Aarhus | 19 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 84,1% |
| 2 | Paul Izzo Randers FC | 82,5% |
| 3 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 81,1% |
| 4 | Matej Delač AC Horsens | 79,3% |
| 5 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 78,8% |
| 6 | Viljar Røsholt Myhra Odense | 73,9% |
| 7 | Patrick Pentz Brondby | 70,2% |
| 8 | Diego Kochen Lyngby | 69,8% |
| 9 | Mads Christiansen Aarhus | 57,6% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matej Delač AC Horsens | 1 |
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adam Herman Bengt Herdonsson AC Horsens | 5 |
| 1 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 5 |
| 1 | Marcus Younis Brondby | 5 |
| 1 | Rasmus Nissen Kristensen FC Midtjylland | 5 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 5 |
| 6 | Alagie Saine AC Horsens | 4 |
| 6 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 4 |
| 6 | Bartosz Slisz Brondby | 4 |
| 6 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 4 |
| 6 | Jimi Tauriainen AC Horsens | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Axel Henriksson Randers FC | 1 |
| 1 | Bartosz Slisz Brondby | 1 |
| 1 | Brynjar Ingi Bjarnason Sonderjyske | 1 |
| 1 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 1 |
| 1 | Nikolai Søyset Hopland Randers FC | 1 |
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 1 |
| 1 | Stefan Ivov Velkov Sonderjyske | 1 |
| 1 | Villads Westh Silkeborg | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 6 |
| 2 | Adam Herman Bengt Herdonsson AC Horsens | 5 |
| 2 | Bartosz Slisz Brondby | 5 |
| 2 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 5 |
| 2 | Laurits Raun Pedersen Randers FC | 5 |
| 2 | Marcus Younis Brondby | 5 |
| 2 | Rasmus Nissen Kristensen FC Midtjylland | 5 |
| 8 | Alagie Saine AC Horsens | 4 |
| 8 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 4 |
| 8 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Marcus Younis Brondby | 34 |
| 2 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 27 |
| 2 | Simon Colyn Lyngby | 27 |
| 4 | Karlo Lusavec AC Horsens | 26 |
| 5 | Isak Thorvaldsson Lyngby | 25 |
| 5 | Lauge Sandgrav Lyngby | 25 |
| 7 | Jeppe Grønning Viborg | 24 |
| 7 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 24 |
| 9 | Julius Madsen AC Horsens | 23 |
| 9 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 23 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Simon Colyn Lyngby | 38 |
| 2 | Philip Billing FC Midtjylland | 31 |
| 3 | Kristian Fredrik Malt Arnstad Aarhus | 27 |
| 4 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 25 |
| 4 | Oliver Ross Silkeborg | 25 |
| 4 | Sami Jalal Karchoud Viborg | 25 |
| 7 | Jeppe Grønning Viborg | 24 |
| 8 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 23 |
| 9 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 22 |
| 10 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 21 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kelvin Ehibhaimha AC Horsens | 9 |
| 1 | Yamirou Ouorou AC Horsens | 9 |
| 3 | Alexander Rasmussen FC Nordsjaelland | 6 |
| 3 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 6 |
| 3 | Frederik Gytkjær Lyngby | 6 |
| 3 | Noah Ganaus Odense | 6 |
| 3 | Sidi Mohamed Cherif Haidara Sonderjyske | 6 |
| 3 | Topi Keskinen Odense | 6 |
| 3 | Viktor Bjarki Dadason FC Copenhagen | 6 |
| 10 | Friday Ubi Etim FC Midtjylland | 5 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Diego Kochen Lyngby | 1.180 |
| 2 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 1.175 |
| 2 | Matej Delač AC Horsens | 1.175 |
| 2 | Robin Dahl Østrøm Silkeborg | 1.175 |
| 5 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 1.170 |
| 5 | Daniel Høegh Randers FC | 1.170 |
| 5 | Kasper Hartly Kiilerich Viborg | 1.170 |
| 8 | Lukas Emil Kirkegaard Viborg | 1.169 |
| 9 | Mads Larsen Silkeborg | 1.168 |
| 10 | Jeppe Grønning Viborg | 1.158 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Abdul Salam Moro AC Horsens | 13 |
| 1 | Alexander Priesborg Madsen Silkeborg | 13 |
| 1 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 13 |
| 1 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 13 |
| 1 | Asker Bech Viborg | 13 |
| 1 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 13 |
| 1 | Daniel Høegh Randers FC | 13 |
| 1 | Diego Kochen Lyngby | 13 |
| 1 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 13 |
| 1 | Frederik Emmery Søgaard Aarhus | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andreas Hansen FC Nordsjaelland | 13 |
| 1 | Aske Leth Andresen Silkeborg | 13 |
| 1 | Charly Ngos Nouck Horneman Viborg | 13 |
| 1 | Daniel Høegh Randers FC | 13 |
| 1 | Diego Kochen Lyngby | 13 |
| 1 | Dorian Junior Hanza Meha Viborg | 13 |
| 1 | Gustav Leone Fraulo Lyngby | 13 |
| 1 | Guðlaugur Victor Pálsson AC Horsens | 13 |
| 1 | Jens Martin Gammelby Silkeborg | 13 |
| 1 | Jeppe Grønning Viborg | 13 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Darío Esteban Osorio Osorio FC Midtjylland | 7,72 |
| 2 | Justin Meltofte Janssen FC Nordsjaelland | 7,45 |
| 3 | Simon Colyn Lyngby | 7,39 |
| 4 | Magnus Jensen FC Midtjylland | 7,38 |
| 5 | Mohamed Elyounoussi FC Copenhagen | 7,37 |
| 6 | Birger Meling FC Copenhagen | 7,30 |
| 7 | Philip Billing FC Midtjylland | 7,29 |
| 8 | Janni-Luca Serra Aarhus | 7,24 |
| 9 | Jordi Vanlerberghe Brondby | 7,24 |
| 10 | Diant Ramaj FC Copenhagen | 7,24 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Meer info
Winstreeks
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
FC Midtjylland
|
Gelijkspel reeks
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
FC Nordsjaelland
|
| 2 |
FC Copenhagen
|
Verliesreeks
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Randers FC
|
| 2 |
Viborg
|
Ongeslagen reeks
| # | Team |
|---|---|
| 12 |
FC Midtjylland
|
| 5 |
Odense
|
| 4 |
Aarhus
|
| 4 |
AC Horsens
|
| 3 |
FC Nordsjaelland
|
| 2 |
FC Copenhagen
|











