Primera División Costa Rica
Klassement 2026 / 2027
Primera Division: Apertura
| # | Team | P | M | M+ | M- | M= | D+ | D- | D+/- | DPM | PPW | BTTS | 2.5+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sporting San Jose
|
30 | 15 | 9 | 3 | 3 | 30 | 21 | +9 | 3.4 | 2,00 | 60% | 60% |
| 2 |
CS Cartagines
|
27 | 14 | 9 | 5 | 0 | 27 | 17 | +10 | 3.1 | 1,93 | 64% | 71% |
| 3 |
Deportivo Saprissa
|
25 | 14 | 8 | 5 | 1 | 27 | 14 | +13 | 2.9 | 1,79 | 43% | 50% |
| 4 |
LD Alajuelense
|
23 | 14 | 6 | 3 | 5 | 21 | 14 | +7 | 2.5 | 1,64 | 57% | 43% |
| 5 |
San Carlos
|
22 | 14 | 7 | 6 | 1 | 15 | 18 | -3 | 2.4 | 1,69 | 38% | 46% |
| 6 |
Puntarenas FC
|
19 | 14 | 5 | 5 | 4 | 16 | 20 | -4 | 2.6 | 1,43 | 79% | 43% |
| 7 |
Inter San Carlos
|
18 | 14 | 5 | 6 | 3 | 17 | 23 | -6 | 2.9 | 1,29 | 57% | 43% |
| 8 |
CS Herediano
|
14 | 14 | 4 | 8 | 2 | 15 | 18 | -3 | 2.4 | 0,86 | 36% | 36% |
| 9 |
Escorpiones Belén
|
13 | 14 | 4 | 9 | 1 | 17 | 24 | -7 | 2.9 | 0,77 | 54% | 54% |
| 10 |
Perez Zeledon
|
10 | 15 | 2 | 9 | 4 | 11 | 27 | -16 | 2.5 | 0,67 | 53% | 40% |
Primera División Costa Rica Tabelanalyse
- • Het puntenverschil tussen Sporting San Jose aan de top en Perez Zeledon aan de onderkant is 20 punten.
- • Verschil tussen Sporting San Jose op de 1e en CS Cartagines op de 2e plaats is 3 punten.
Primera División Costa Rica Thuis-/Uitprestaties
- • Beste thuisrecord: CS Cartagines (7/7 overwinningen, 100%)
- • Beste uitrecord: Sporting San Jose (3/7 overwinningen, 43%)
- • Grootste thuisvoordeel: CS Cartagines (+2.1 punten per wedstrijd thuis)
- • Meest gebalanceerde team: Inter San Carlos (0 verschil tussen thuis en uit)
- • Verdeling van competitiedoelpunten: 56% gescoord thuis, 44% uit (109 thuis, 87 uit)
Plaats dit klassement op je website
Wil je de stand van de Primera División Costa Rica op je website of Wordpress blog
tonen? Of wil je laten zien hoe je favoriete ploeg het in het klassement doet? Dat kan via
onze javascript widget en embed.
Kalender wedstrijden 2026 / 2027
Uitslagen 2026 / 2027
Statistieken Primera División Costa Rica 2026 / 2027
Alle cijfers hieronder gaan over 70 gespeelde wedstrijden in Primera División Costa Rica 2026 / 2027.
Doelpunten per wedstrijd
2,74
192 doelpunten
Beide ploegen scoren
54%
38 van de 70
Over 2.5 doelpunten
49%
34 van de 70
Wedstrijden met een clean sheet
46%
32 van de 70
Thuisvoordeel
| Thuisploeg wint | 35 (50%) |
| Gelijkspel | 13 (19%) |
| Uitploeg wint | 22 (31%) |
| Doelpunten thuisploegen | 107 (1,53 per wedstrijd) |
| Doelpunten uitploegen | 85 (1,21 per wedstrijd) |
Over / under doelpunten
| Lijn | Aantal | Over | Under |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 68 | 97% | 3% |
| Over 1.5 | 53 | 76% | 24% |
| Over 2.5 | 34 | 49% | 51% |
| Over 3.5 | 20 | 29% | 71% |
| Over 4.5 | 12 | 17% | 83% |
| Over 5.5 | 5 | 7% | 93% |
Eerste en tweede helft
| Doelpunten eerste helft | 91 (47%) |
| Doelpunten tweede helft | 101 (53%) |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 19 (27%) |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18 (26%) |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 6 (9%) |
| Minuten per doelpunt | 32,8 |
Meest voorkomende uitslagen
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 12 | 17.1% |
| 1 - 1 | 10 | 14.3% |
| 3 - 1 | 7 | 10% |
| 2 - 1 | 6 | 8.6% |
| 0 - 2 | 5 | 7.1% |
| 2 - 0 | 4 | 5.7% |
| 1 - 2 | 4 | 5.7% |
| 2 - 3 | 3 | 4.3% |
| 0 - 1 | 3 | 4.3% |
| 0 - 3 | 3 | 4.3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van de thuisploeg (70 wedstrijden).
Aantal doelpunten per wedstrijd
| Doelpunten | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 | 19 | 27.1% |
| 1 | 15 | 21.4% |
| 3 | 14 | 20% |
| 4 | 8 | 11.4% |
| 5 | 7 | 10% |
| 6 | 5 | 7.1% |
| 0 | 2 | 2.9% |
Kaarten
| Kaarten per wedstrijd | 5,33 |
| Gele kaarten | 349 |
| Rode kaarten | 24 |
| Over 2.5 kaarten | 86% |
| Over 3.5 kaarten | 69% |
| Over 4.5 kaarten | 59% |
| Over 5.5 kaarten | 44% |
| Over 6.5 kaarten | 29% |
Wanneer vallen de doelpunten
Doelpunten per tien minuten
9%
6%
12%
10%
13%
8%
13%
12%
17%
1-10'
11-20'
21-30'
31-40'
41-50'
51-60'
61-70'
71-80'
81-90'+
Clubs in cijfers
Meeste doelpunten
| Team | Doelpunten |
|---|---|
Sporting San Jose
|
30 |
Deportivo Saprissa
|
27 |
CS Cartagines
|
27 |
LD Alajuelense
|
21 |
Puntarenas FC
|
17 |
Inter San Carlos
|
17 |
San Carlos
|
15 |
Escorpiones Belén
|
14 |
Meeste tegendoelpunten
| Team | Tegendoelpunten |
|---|---|
Perez Zeledon
|
27 |
Escorpiones Belén
|
24 |
Inter San Carlos
|
23 |
Sporting San Jose
|
21 |
CS Herediano
|
19 |
Puntarenas FC
|
18 |
CS Cartagines
|
17 |
San Carlos
|
15 |
Meeste clean sheets
| Team | Clean sheets |
|---|---|
San Carlos
|
6 |
Deportivo Saprissa
|
5 |
LD Alajuelense
|
4 |
Sporting San Jose
|
4 |
Inter San Carlos
|
4 |
CS Cartagines
|
3 |
CS Herediano
|
2 |
Perez Zeledon
|
2 |
Punten per wedstrijd
| Team | Punten |
|---|---|
Sporting San Jose
|
2,00 |
CS Cartagines
|
1,93 |
Deportivo Saprissa
|
1,79 |
San Carlos
|
1,69 |
LD Alajuelense
|
1,64 |
Puntarenas FC
|
1,43 |
Inter San Carlos
|
1,29 |
CS Herediano
|
0,86 |
Beide ploegen scoren
| Team | Aandeel |
|---|---|
Puntarenas FC
|
79% |
CS Cartagines
|
64% |
Sporting San Jose
|
60% |
LD Alajuelense
|
57% |
Inter San Carlos
|
57% |
Escorpiones Belén
|
54% |
Perez Zeledon
|
53% |
Deportivo Saprissa
|
43% |
Over 2.5 doelpunten
| Team | Aandeel |
|---|---|
CS Cartagines
|
71% |
Sporting San Jose
|
60% |
Escorpiones Belén
|
54% |
Deportivo Saprissa
|
50% |
San Carlos
|
46% |
LD Alajuelense
|
43% |
Puntarenas FC
|
43% |
Inter San Carlos
|
43% |
Meeste kaarten per wedstrijd
| Team | Kaarten |
|---|---|
Puntarenas FC
|
3,21 |
CS Cartagines
|
3,00 |
Perez Zeledon
|
2,93 |
Sporting San Jose
|
2,87 |
LD Alajuelense
|
2,79 |
San Carlos
|
2,77 |
Deportivo Saprissa
|
2,43 |
Inter San Carlos
|
2,43 |
Meer info
Winstreeks
Een overzicht van de langste huidige winstreeksen in de Primera División Costa Rica. Een gelijkspel of verlies breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 2 |
Sporting San Jose
|
Verliesreeks
Ploegen met een gaande verliesreeks in Primera División Costa Rica. Gelijkspel of winst breekt deze reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 3 |
Inter San Carlos
|
Ongeslagen reeks
Ploegen met een gaande reeks van winst of gelijkspel in de Primera División Costa Rica. Een verlies breekt de reeks.
| # | Team |
|---|---|
| 6 |
LD Alajuelense
|
| 3 |
Sporting San Jose
|
| 3 |
Puntarenas FC
|









