Statistieken Toulouse (vrouwen)

Alle cijfers hieronder gaan over Division 1 Féminine 2026, 6 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Toulouse (vrouwen)

Toulouse (vrouwen) speelde 6 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 4 punten op, oftewel 0,67 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,33.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 6 1 1 4 7 19 -12 4 0,67
Thuis 3 1 0 2 4 7 -3 3 1,00
Uit 3 0 1 2 3 12 -9 1 0,33
Punten per wedstrijd 0,67
Gescoord per wedstrijd 1,17
Tegen per wedstrijd 3,17
De nul gehouden 0%

Basisstatistieken Toulouse (vrouwen)

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 17% 33% 0%
Gelijk 17% 0% 33%
Verloren 67% 67% 67%
Gescoord per wedstrijd 1,17 1,33 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 3,17 2,33 4,00
De nul gehouden 0% 0% 0%
Niet gescoord 33% 33% 33%
Als eerste gescoord 50% 67% 33%

Doelpuntenstatistieken Toulouse (vrouwen)

Toulouse (vrouwen) scoorde 7 doelpunten, gemiddeld 1,17 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 77 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,17 1,33 1,00
Minstens 1 keer gescoord 67% 67% 67%
Minstens 2 keer gescoord 33% 33% 33%
Minstens 3 keer gescoord 17% 33% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 17% 33% 0%
Niet gescoord 33% 33% 33%

Tegendoelpunten Toulouse (vrouwen)

Aan de andere kant incasseerde Toulouse (vrouwen) 19 doelpunten, gemiddeld 3,17 per wedstrijd. In 0% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 3,17 2,33 4,00
Minstens 1 tegendoelpunt 100% 100% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 83% 67% 100%
Minstens 3 tegendoelpunten 50% 33% 67%
Minstens 4 tegendoelpunten 50% 33% 67%
De nul gehouden 0% 0% 0%

Over/under statistieken Toulouse (vrouwen)

In een wedstrijd van Toulouse (vrouwen) vallen er gemiddeld 4,33 doelpunten. In 100% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 83% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 4,33 3,67 5,00
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 100% 100%
Over 2.5 100% 100% 100%
Over 3.5 83% 67% 100%
Over 4.5 33% 0% 67%
Over 5.5 17% 0% 33%

Beide ploegen scoren bij Toulouse (vrouwen)

In 67% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 67% 67% 67%
Beide ploegen scoren + winst 17% 33% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 0% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 33% 33% 33%
Beide ploegen scoren + over 2.5 67% 67% 67%
Geen btts + over 2.5 33% 33% 33%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 33% 67% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Toulouse (vrouwen) scoorde 4 doelpunten voor rust en 3 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 17% 0% 33%
Eerste helft gelijk 33% 67% 0%
Eerste helft verloren 50% 33% 67%
Gescoord in de eerste helft 0,67 0,67 0,67
Tegen in de eerste helft 2,00 1,33 2,67
De nul gehouden in de eerste helft 17% 0% 33%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 33% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 33% 33%
Tweede helft gelijk 0% 0% 0%
Tweede helft verloren 67% 67% 67%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,67 0,33
Tegen in de tweede helft 1,17 1,00 1,33
De nul gehouden in de tweede helft 33% 33% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 67% 67% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 50% 33% 67%
Meeste doelpunten in de tweede helft 0% 0% 0%
Evenveel in beide helften 50% 67% 33%

Wanneer scoort Toulouse (vrouwen)?

De meeste doelpunten van Toulouse (vrouwen) vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 43% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
43%
0%
0%
0%
14%
0%
14%
14%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
5%
21%
21%
11%
5%
5%
11%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Toulouse (vrouwen)

Toulouse (vrouwen) trapte gemiddeld 2,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 2,17 2,67 1,67
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,17 6,00 4,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 100% 33%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 67% 33%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 0% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 17% 33% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 0% 0% 0%

Kaartenstatistieken Toulouse (vrouwen)

Toulouse (vrouwen) kreeg gemiddeld 1,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,17 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,50 1,33 1,67
Rode kaarten per wedstrijd 0,17 0,00 0,33
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,17 2,67 1,67
Zelf over 1.5 kaarten 50% 33% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 33% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 67% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 17% 33% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Toulouse (vrouwen)

De ploeg loste gemiddeld 7,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 48%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,67 8,00 7,33
Schoten op doel per wedstrijd 3,67 3,67 3,67
Schoten naast per wedstrijd 3,33 3,67 3,00
Schoten tegen per wedstrijd 15,83 12,33 19,33
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,35 1,35 —
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,64 1,64 —
Balbezit 14,3 0,0 28,7

Meest voorkomende uitslagen Toulouse (vrouwen)

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 1 van de 6 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 1 17%
2 - 2 1 17%
1 - 2 1 17%
1 - 5 1 17%
0 - 4 1 17%
0 - 5 1 17%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Toulouse (vrouwen).

Spelersstatistieken Toulouse (vrouwen)

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Chloé Tapia 6
Mariam Diakité 6
Christy Gavory 5
Fiona Bogi 4
Alyssa Fernandes 3

Chloé Tapia speelde de meeste wedstrijden voor Toulouse (vrouwen) (6). Daarachter volgen Mariam Diakité (6) en Christy Gavory (5).

Wedstrijden Toulouse (vrouwen)

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Chloé Tapia 1
Christy Gavory 1
Fiona Bogi 1
Lina Gay 1

Chloé Tapia pakte de meeste kaarten bij Toulouse (vrouwen) (1). Daarachter volgen Christy Gavory (1) en Fiona Bogi (1).

Kaarten Toulouse (vrouwen)

Aanvallend

Schoten
Speler Totaal
1 Fiona Bogi 3
2 Christy Gavory 2
3 Lina Gay 1
Schoten op doel
Speler Totaal
1 Christy Gavory 1

Passing

Sleutelpasses
Speler Totaal
1 Chloé Tapia 1
1 Christy Gavory 1
1 Lina Gay 1
Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Fiona Bogi 167
2 Chloé Tapia 156
3 Mariam Diakité 138
4 Alyssa Fernandes 82
5 Christy Gavory 56
6 Lina Gay 30
Passprecisie
Speler Totaal
1 Chloé Tapia 81,7%
2 Fiona Bogi 76,3%
3 Alyssa Fernandes 75,2%
4 Mariam Diakité 73,4%

Vanaf 214 gespeelde minuten

Verdedigend

Tackles
Speler Totaal
1 Chloé Tapia 8
2 Mariam Diakité 5
3 Christy Gavory 4
3 Fiona Bogi 4
5 Lina Gay 1
Intercepties
Speler Totaal
1 Fiona Bogi 7
2 Chloé Tapia 6
3 Christy Gavory 2
3 Mariam Diakité 2
5 Lina Gay 1
Duels gewonnen
Speler Totaal
1 Chloé Tapia 15
2 Christy Gavory 8
2 Fiona Bogi 8
2 Mariam Diakité 8
5 Lina Gay 6
6 Alyssa Fernandes 1

Dribbels

Dribbels gelukt
Speler Totaal
1 Chloé Tapia 2
1 Christy Gavory 2

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Alyssa Fernandes 3
Reddingen
Speler Totaal
1 Alyssa Fernandes 7

Discipline

Gele kaarten
Speler Totaal
1 Chloé Tapia 1
1 Christy Gavory 1
1 Lina Gay 1
Rode kaarten
Speler Totaal
1 Fiona Bogi 1
Fouten begaan
Speler Totaal
1 Christy Gavory 6
2 Fiona Bogi 4
2 Mariam Diakité 4
4 Lina Gay 3
5 Chloé Tapia 2
Fouten uitgelokt
Speler Totaal
1 Lina Gay 5
2 Chloé Tapia 4
3 Fiona Bogi 3
4 Alyssa Fernandes 1
4 Christy Gavory 1

Speeltijd

Speelminuten
Speler Totaal
1 Chloé Tapia 536
2 Mariam Diakité 400
3 Fiona Bogi 315
4 Alyssa Fernandes 270
5 Christy Gavory 194
6 Lina Gay 162
Basisplaatsen
Speler Totaal
1 Chloé Tapia 6
1 Mariam Diakité 6
3 Christy Gavory 5
4 Fiona Bogi 4
5 Alyssa Fernandes 3
6 Lina Gay 2
Gemiddelde rating
Speler Totaal
1 Alyssa Fernandes 6,15
2 Chloé Tapia 5,95
3 Fiona Bogi 5,66
4 Mariam Diakité 5,60

Vanaf 214 gespeelde minuten

Toulouse (vrouwen) · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook