Statistieken Saint-Malo (vrouwen)

Alle cijfers hieronder gaan over Division 1 Féminine 2026, 6 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Saint-Malo (vrouwen)

Saint-Malo (vrouwen) speelde 6 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 0 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 3 punten op, oftewel 0,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 6 1 0 5 4 12 -8 3 0,50
Thuis 3 1 0 2 1 4 -3 3 1,00
Uit 3 0 0 3 3 8 -5 0 0,00
Punten per wedstrijd 0,50
Gescoord per wedstrijd 0,67
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken Saint-Malo (vrouwen)

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 17% 33% 0%
Gelijk 0% 0% 0%
Verloren 83% 67% 100%
Gescoord per wedstrijd 0,67 0,33 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,33 2,67
De nul gehouden 17% 33% 0%
Niet gescoord 50% 67% 33%
Als eerste gescoord 17% 33% 0%

Doelpuntenstatistieken Saint-Malo (vrouwen)

Saint-Malo (vrouwen) scoorde 4 doelpunten, gemiddeld 0,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 135 minuten een doelpunt. In 17% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,67 0,33 1,00
Minstens 1 keer gescoord 50% 33% 67%
Minstens 2 keer gescoord 17% 0% 33%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 0% 0% 0%
Niet gescoord 50% 67% 33%

Tegendoelpunten Saint-Malo (vrouwen)

Aan de andere kant incasseerde Saint-Malo (vrouwen) 12 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,33 2,67
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 67% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 83% 67% 100%
Minstens 3 tegendoelpunten 33% 0% 67%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 17% 33% 0%

Over/under statistieken Saint-Malo (vrouwen)

In een wedstrijd van Saint-Malo (vrouwen) vallen er gemiddeld 2,67 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,67 1,67 3,67
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 83% 67% 100%
Over 2.5 33% 0% 67%
Over 3.5 33% 0% 67%
Over 4.5 17% 0% 33%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Saint-Malo (vrouwen)

In 33% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 0%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 33% 0% 67%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 33% 0% 67%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 0% 67%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 17% 0% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 0% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Saint-Malo (vrouwen) scoorde 2 doelpunten voor rust en 2 erna, en kreeg er 8 tegen in de eerste helft en 4 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 17% 33% 0%
Eerste helft gelijk 17% 0% 33%
Eerste helft verloren 67% 67% 67%
Gescoord in de eerste helft 0,33 0,33 0,33
Tegen in de eerste helft 1,33 1,00 1,67
De nul gehouden in de eerste helft 17% 33% 0%
Niet gescoord in de eerste helft 67% 67% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 17% 0% 33%
Tweede helft gelijk 50% 67% 33%
Tweede helft verloren 33% 33% 33%
Gescoord in de tweede helft 0,33 0,00 0,67
Tegen in de tweede helft 0,67 0,33 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 50% 67% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 83% 100% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 50% 67% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 17% 0% 33%
Evenveel in beide helften 33% 33% 33%

Wanneer scoort Saint-Malo (vrouwen)?

De meeste doelpunten van Saint-Malo (vrouwen) vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
25%
0%
25%
0%
0%
25%
25%
0%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
33%
8%
8%
8%
17%
0%
8%
8%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Saint-Malo (vrouwen)

Saint-Malo (vrouwen) trapte gemiddeld 4,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 40% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,00 4,00 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,00 5,00 3,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 80% 100% 67%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 50% 33%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 0% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 60% 100% 33%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 20% 0% 33%

Gebaseerd op 5 van de 6 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Saint-Malo (vrouwen)

Saint-Malo (vrouwen) kreeg gemiddeld 1,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,83 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,67 1,67 1,67
Rode kaarten per wedstrijd 0,33 0,67 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,83 2,33 1,33
Zelf over 1.5 kaarten 67% 67% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 67% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 67% 33%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 33% 67% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 67% 0%

Schoten en xG van Saint-Malo (vrouwen)

De ploeg loste gemiddeld 6,8 schoten per wedstrijd, waarvan 1,8 op doel. Dat is een precisie van 26%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 6,80 7,50 6,33
Schoten op doel per wedstrijd 1,80 2,00 1,67
Schoten naast per wedstrijd 3,60 3,50 3,67
Schoten tegen per wedstrijd 12,20 14,50 10,67
Verwachte doelpunten (xG) voor 0,50 0,62 0,38
Verwachte doelpunten (xG) tegen 2,14 1,89 2,39
Balbezit 21,5 22,0 21,0

Gebaseerd op 5 van de 6 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Saint-Malo (vrouwen)

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 3 van de 6 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 3 50%
2 - 3 1 17%
1 - 0 1 17%
1 - 3 1 17%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Saint-Malo (vrouwen).

Spelersstatistieken Saint-Malo (vrouwen)

Topschutters
Speler Doelpunten
Abigail Charpentier 1
Thelma Eninger 1

Abigail Charpentier is dit seizoen de topschutter van Saint-Malo (vrouwen) (1). Daarachter volgt Thelma Eninger (1).

Topschutters Saint-Malo (vrouwen)

Meeste assists
Speler Assists
Chikodinaka Maureen Umeugochukwu 1

Chikodinaka Maureen Umeugochukwu gaf de meeste assists bij Saint-Malo (vrouwen) (1).

Assists Saint-Malo (vrouwen)

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Abigail Charpentier 6
Morgane Belkhiter 6
Taëryne Iini Elisabeth Job 6
Thelma Eninger 6
Éva Kouache 6

Abigail Charpentier speelde de meeste wedstrijden voor Saint-Malo (vrouwen) (6). Daarachter volgen Morgane Belkhiter (6) en Taëryne Iini Elisabeth Job (6).

Wedstrijden Saint-Malo (vrouwen)

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Claire Lelarge 2
Inès Marques 2
Morgane Belkhiter 1
Thelma Eninger 1

Claire Lelarge pakte de meeste kaarten bij Saint-Malo (vrouwen) (2). Daarachter volgen Inès Marques (2) en Morgane Belkhiter (1).

Kaarten Saint-Malo (vrouwen)

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Abigail Charpentier 1
1 Chikodinaka Maureen Umeugochukwu 1
1 Thelma Eninger 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Abigail Charpentier 1
1 Thelma Eninger 1
Schoten
Speler Totaal
1 Thelma Eninger 5
2 Morgane Belkhiter 4
3 Julie Pian 3
4 Abigail Charpentier 2
4 Taëryne Iini Elisabeth Job 2
4 Éva Kouache 2
7 Claire Lelarge 1
Schoten op doel
Speler Totaal
1 Julie Pian 2
2 Abigail Charpentier 1
2 Morgane Belkhiter 1
2 Thelma Eninger 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Thelma Eninger 20,0%

Vanaf 216 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Thelma Eninger 20,0%

Vanaf 216 gespeelde minuten

Passing

Sleutelpasses
Speler Totaal
1 Julie Pian 4
2 Thelma Eninger 3
2 Éva Kouache 3
4 Morgane Belkhiter 2
4 Taëryne Iini Elisabeth Job 2
6 Chikodinaka Maureen Umeugochukwu 1
6 Claire Lelarge 1
Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Taëryne Iini Elisabeth Job 173
2 Morgane Belkhiter 168
3 Éva Kouache 121
4 Thelma Eninger 106
5 Claire Lelarge 85
5 Inès Marques 85
7 Julie Pian 72
8 Abigail Charpentier 44
9 Chikodinaka Maureen Umeugochukwu 13
Passprecisie
Speler Totaal
1 Taëryne Iini Elisabeth Job 80,8%
2 Éva Kouache 73,8%
3 Morgane Belkhiter 70,9%
4 Julie Pian 68,6%
5 Thelma Eninger 65,8%
6 Claire Lelarge 64,4%
6 Inès Marques 64,4%

Vanaf 216 gespeelde minuten

Verdedigend

Geblokte schoten
Speler Totaal
1 Taëryne Iini Elisabeth Job 1
1 Thelma Eninger 1
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Morgane Belkhiter 81,3%
2 Taëryne Iini Elisabeth Job 60,0%
3 Claire Lelarge 56,4%
4 Éva Kouache 48,7%
5 Thelma Eninger 45,2%

Vanaf 216 gespeelde minuten

Dribbels

Dribbels gelukt
Speler Totaal
1 Thelma Eninger 4
2 Abigail Charpentier 3
2 Morgane Belkhiter 3
4 Taëryne Iini Elisabeth Job 2
5 Claire Lelarge 1
5 Éva Kouache 1
Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Thelma Eninger 30,8%

Vanaf 216 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Inès Marques 2
Reddingen
Speler Totaal
1 Inès Marques 21
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Inès Marques 100,0%

Vanaf 216 gespeelde minuten

Discipline

Gele kaarten
Speler Totaal
1 Claire Lelarge 2
2 Morgane Belkhiter 1
2 Thelma Eninger 1
Rode kaarten
Speler Totaal
1 Inès Marques 2
Fouten begaan
Speler Totaal
1 Thelma Eninger 6
2 Claire Lelarge 5
2 Éva Kouache 5
4 Inès Marques 2
4 Julie Pian 2
4 Taëryne Iini Elisabeth Job 2
7 Abigail Charpentier 1
7 Morgane Belkhiter 1
Buitenspel
Speler Totaal
1 Thelma Eninger 1

Speeltijd

Saint-Malo (vrouwen) · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook