Statistieken Panthere Noir

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue A 2026, 8 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Panthere Noir

Panthere Noir speelde 8 wedstrijden dit seizoen: 1 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 4 punten op, oftewel 0,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,60.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 8 1 1 6 3 11 -8 4 0,50
Thuis 3 0 1 2 1 5 -4 1 0,33
Uit 5 1 0 4 2 6 -4 3 0,60
Punten per wedstrijd 0,50
Gescoord per wedstrijd 0,38
Tegen per wedstrijd 1,38
De nul gehouden 13%

Basisstatistieken Panthere Noir

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 13% 0% 20%
Gelijk 13% 33% 0%
Verloren 75% 67% 80%
Gescoord per wedstrijd 0,38 0,33 0,40
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,38 1,67 1,20
De nul gehouden 13% 0% 20%
Niet gescoord 63% 67% 60%
Als eerste gescoord — — —

Doelpuntenstatistieken Panthere Noir

Panthere Noir scoorde 3 doelpunten, gemiddeld 0,38 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 240 minuten een doelpunt. In 0% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 63% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,38 0,33 0,40
Minstens 1 keer gescoord 38% 33% 40%
Minstens 2 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord — — —
Niet gescoord 63% 67% 60%

Tegendoelpunten Panthere Noir

Aan de andere kant incasseerde Panthere Noir 11 doelpunten, gemiddeld 1,38 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,38 1,67 1,20
Minstens 1 tegendoelpunt 88% 100% 80%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 67% 40%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 13% 0% 20%

Over/under statistieken Panthere Noir

In een wedstrijd van Panthere Noir vallen er gemiddeld 1,75 doelpunten. In 13% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 0% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 1,75 2,00 1,60
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 63% 100% 40%
Over 2.5 13% 0% 20%
Over 3.5 0% 0% 0%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Panthere Noir

In 25% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 20%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 25% 33% 20%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 33% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 0% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 13% 0% 20%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft — — —
Beide ploegen scoren in de tweede helft — — —
Beide ploegen scoren in beide helften — — —

Statistieken per helft

Geen gegevens beschikbaar

Wanneer scoort Panthere Noir?

Doelpunten gescoord per 10 minuten

Geen gegevens beschikbaar

Doelpunten tegen per 10 minuten

Geen gegevens beschikbaar

Hoekschopstatistieken Panthere Noir

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Panthere Noir

Geen gegevens beschikbaar

Schoten en xG van Panthere Noir

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Panthere Noir

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 3 van de 8 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 3 38%
0 - 1 2 25%
1 - 0 1 13%
1 - 1 1 13%
1 - 2 1 13%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Panthere Noir.

Panthere Noir · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook