Statistieken Inca Aruba

Alle cijfers hieronder gaan over Primera Division El Salvador 2026, 15 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Inca Aruba

Inca Aruba speelde 15 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 16 punten op, oftewel 1,07 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,38 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 15 4 4 7 13 27 -14 16 1,07
Thuis 8 3 2 3 8 14 -6 11 1,38
Uit 7 1 2 4 5 13 -8 5 0,71
Punten per wedstrijd 1,07
Gescoord per wedstrijd 0,87
Tegen per wedstrijd 1,80
De nul gehouden 20%

Basisstatistieken Inca Aruba

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 27% 38% 14%
Gelijk 27% 25% 29%
Verloren 47% 38% 57%
Gescoord per wedstrijd 0,87 1,00 0,71
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,80 1,75 1,86
De nul gehouden 20% 25% 14%
Niet gescoord 27% 25% 29%
Als eerste gescoord 21% 29% 14%

Gebaseerd op 14 van de 15 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Inca Aruba

Inca Aruba scoorde 13 doelpunten, gemiddeld 0,87 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 104 minuten een doelpunt. In 13% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,87 1,00 0,71
Minstens 1 keer gescoord 73% 75% 71%
Minstens 2 keer gescoord 13% 25% 0%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 0% 0% 0%
Niet gescoord 27% 25% 29%

Tegendoelpunten Inca Aruba

Aan de andere kant incasseerde Inca Aruba 27 doelpunten, gemiddeld 1,80 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,80 1,75 1,86
Minstens 1 tegendoelpunt 80% 75% 86%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 38% 57%
Minstens 3 tegendoelpunten 33% 38% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 20% 25% 14%
De nul gehouden 20% 25% 14%

Over/under statistieken Inca Aruba

In een wedstrijd van Inca Aruba vallen er gemiddeld 2,67 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,67 2,75 2,57
Over 0.5 93% 88% 100%
Over 1.5 80% 75% 86%
Over 2.5 47% 63% 29%
Over 3.5 33% 38% 29%
Over 4.5 13% 13% 14%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Inca Aruba

In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 57%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 60% 63% 57%
Beide ploegen scoren + winst 13% 25% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 13% 29%
Beide ploegen scoren + verlies 27% 25% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 40% 50% 29%
Geen btts + over 2.5 7% 13% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 29% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 29% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 14 van de 15 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Inca Aruba scoorde 4 doelpunten voor rust en 9 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 14% 14% 14%
Eerste helft gelijk 29% 29% 29%
Eerste helft verloren 57% 57% 57%
Gescoord in de eerste helft 0,29 0,43 0,14
Tegen in de eerste helft 0,86 1,14 0,57
De nul gehouden in de eerste helft 36% 29% 43%
Niet gescoord in de eerste helft 79% 71% 86%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 29% 29%
Tweede helft gelijk 21% 29% 14%
Tweede helft verloren 50% 43% 57%
Gescoord in de tweede helft 0,64 0,71 0,57
Tegen in de tweede helft 1,07 0,86 1,29
De nul gehouden in de tweede helft 43% 43% 43%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 43% 43%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 29% 14%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 57% 43%
Evenveel in beide helften 29% 14% 43%

Gebaseerd op 14 van de 15 wedstrijden.

Wanneer scoort Inca Aruba?

De meeste doelpunten van Inca Aruba vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 31% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
8%
0%
15%
15%
0%
23%
8%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
4%
11%
11%
15%
7%
11%
7%
30%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Inca Aruba

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Inca Aruba

Inca Aruba kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,07 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,21 0,29 0,14
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,07 0,14 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 14 van de 15 wedstrijden.

Schoten en xG van Inca Aruba

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Inca Aruba

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 3 van de 15 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 3 20%
2 - 1 2 13%
1 - 0 2 13%
1 - 3 2 13%
1 - 4 2 13%
0 - 2 2 13%
0 - 0 1 7%
0 - 4 1 7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Inca Aruba.

Inca Aruba · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook