Statistieken Brentford U18

Alle cijfers hieronder gaan over U18 Premier League - South 2026, 10 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Brentford U18

Brentford U18 speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 4 keer gewonnen, 0 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 12 punten op, oftewel 1,20 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,20 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,20.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 10 4 0 6 29 30 -1 12 1,20
Thuis 5 2 0 3 11 12 -1 6 1,20
Uit 5 2 0 3 18 18 0 6 1,20
Punten per wedstrijd 1,20
Gescoord per wedstrijd 2,90
Tegen per wedstrijd 3,00
De nul gehouden 20%

Basisstatistieken Brentford U18

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 40% 40% 40%
Gelijk 0% 0% 0%
Verloren 60% 60% 60%
Gescoord per wedstrijd 2,90 2,20 3,60
Tegendoelpunten per wedstrijd 3,00 2,40 3,60
De nul gehouden 20% 40% 0%
Niet gescoord 10% 20% 0%
Als eerste gescoord 70% 80% 60%

Doelpuntenstatistieken Brentford U18

Brentford U18 scoorde 29 doelpunten, gemiddeld 2,90 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 31 minuten een doelpunt. In 80% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 10% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,90 2,20 3,60
Minstens 1 keer gescoord 90% 80% 100%
Minstens 2 keer gescoord 80% 60% 100%
Minstens 3 keer gescoord 70% 60% 80%
Minstens 4 keer gescoord 40% 20% 60%
In beide helften gescoord 70% 60% 80%
Niet gescoord 10% 20% 0%

Tegendoelpunten Brentford U18

Aan de andere kant incasseerde Brentford U18 30 doelpunten, gemiddeld 3,00 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 3,00 2,40 3,60
Minstens 1 tegendoelpunt 80% 60% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 70% 60% 80%
Minstens 3 tegendoelpunten 50% 40% 60%
Minstens 4 tegendoelpunten 50% 40% 60%
De nul gehouden 20% 40% 0%

Over/under statistieken Brentford U18

In een wedstrijd van Brentford U18 vallen er gemiddeld 5,90 doelpunten. In 100% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 70% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 5,90 4,60 7,20
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 100% 100%
Over 2.5 100% 100% 100%
Over 3.5 70% 40% 100%
Over 4.5 60% 40% 80%
Over 5.5 50% 20% 80%

Beide ploegen scoren bij Brentford U18

In 70% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 40%, op verplaatsing tot 100%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 70% 40% 100%
Beide ploegen scoren + winst 20% 0% 40%
Beide ploegen scoren + gelijk 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 50% 40% 60%
Beide ploegen scoren + over 2.5 70% 40% 100%
Geen btts + over 2.5 30% 60% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 70% 40% 100%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 40% 20% 60%
Beide ploegen scoren in beide helften 40% 20% 60%

Statistieken per helft

Brentford U18 scoorde 16 doelpunten voor rust en 13 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 40% 60%
Eerste helft gelijk 20% 20% 20%
Eerste helft verloren 30% 40% 20%
Gescoord in de eerste helft 1,60 1,00 2,20
Tegen in de eerste helft 1,40 1,20 1,60
De nul gehouden in de eerste helft 20% 40% 0%
Niet gescoord in de eerste helft 10% 20% 0%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 40% 20%
Tweede helft gelijk 30% 20% 40%
Tweede helft verloren 40% 40% 40%
Gescoord in de tweede helft 1,30 1,20 1,40
Tegen in de tweede helft 1,60 1,20 2,00
De nul gehouden in de tweede helft 30% 40% 20%
Niet gescoord in de tweede helft 30% 40% 20%
Meeste doelpunten in de eerste helft 40% 40% 40%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 60% 20%
Evenveel in beide helften 20% 0% 40%

Wanneer scoort Brentford U18?

De meeste doelpunten van Brentford U18 vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
21%
7%
24%
3%
3%
14%
10%
3%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
7%
7%
10%
17%
17%
0%
10%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Brentford U18

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Brentford U18

Brentford U18 kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Brentford U18

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Brentford U18

De vaakst voorkomende uitslag is 4-5, in 2 van de 10 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
4 - 5 2 20%
3 - 0 2 20%
5 - 2 1 10%
4 - 6 1 10%
3 - 1 1 10%
2 - 4 1 10%
1 - 2 1 10%
0 - 5 1 10%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Brentford U18.

Brentford U18 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook