Statistieken Atletico Balboa

Alle cijfers hieronder gaan over Primera Division El Salvador 2026, 15 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Atletico Balboa

Atletico Balboa speelde 15 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 13 punten op, oftewel 0,87 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,14 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,63.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 15 3 4 8 15 23 -8 13 0,87
Thuis 7 2 2 3 4 6 -2 8 1,14
Uit 8 1 2 5 11 17 -6 5 0,63
Punten per wedstrijd 0,87
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 1,53
De nul gehouden 20%

Basisstatistieken Atletico Balboa

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 20% 29% 13%
Gelijk 27% 29% 25%
Verloren 53% 43% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,00 0,57 1,38
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 0,86 2,13
De nul gehouden 20% 43% 0%
Niet gescoord 47% 71% 25%
Als eerste gescoord 23% 20% 25%

Gebaseerd op 13 van de 15 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Atletico Balboa

Atletico Balboa scoorde 15 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 27% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 47% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 0,57 1,38
Minstens 1 keer gescoord 53% 29% 75%
Minstens 2 keer gescoord 27% 14% 38%
Minstens 3 keer gescoord 13% 14% 13%
Minstens 4 keer gescoord 7% 0% 13%
In beide helften gescoord 8% 0% 13%
Niet gescoord 47% 71% 25%

Tegendoelpunten Atletico Balboa

Aan de andere kant incasseerde Atletico Balboa 23 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 0,86 2,13
Minstens 1 tegendoelpunt 80% 57% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 29% 63%
Minstens 3 tegendoelpunten 20% 0% 38%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 0% 13%
De nul gehouden 20% 43% 0%

Over/under statistieken Atletico Balboa

In een wedstrijd van Atletico Balboa vallen er gemiddeld 2,53 doelpunten. In 33% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,53 1,43 3,50
Over 0.5 87% 71% 100%
Over 1.5 67% 43% 88%
Over 2.5 33% 14% 50%
Over 3.5 33% 14% 50%
Over 4.5 20% 0% 38%
Over 5.5 13% 0% 25%

Beide ploegen scoren bij Atletico Balboa

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 14%, op verplaatsing tot 75%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 14% 75%
Beide ploegen scoren + winst 13% 14% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 0% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 20% 0% 38%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 14% 50%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 31% 0% 50%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 8% 0% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 13 van de 15 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Atletico Balboa scoorde 5 doelpunten voor rust en 10 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 14 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 0% 0% 0%
Eerste helft gelijk 69% 60% 75%
Eerste helft verloren 31% 40% 25%
Gescoord in de eerste helft 0,38 0,00 0,63
Tegen in de eerste helft 0,69 0,40 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 46% 60% 38%
Niet gescoord in de eerste helft 69% 100% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 40% 25%
Tweede helft gelijk 8% 0% 13%
Tweede helft verloren 62% 60% 63%
Gescoord in de tweede helft 0,77 0,80 0,75
Tegen in de tweede helft 1,08 0,80 1,25
De nul gehouden in de tweede helft 38% 40% 38%
Niet gescoord in de tweede helft 62% 60% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 15% 0% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 54% 80% 38%
Evenveel in beide helften 31% 20% 38%

Gebaseerd op 13 van de 15 wedstrijden.

Wanneer scoort Atletico Balboa?

De meeste doelpunten van Atletico Balboa vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 40% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
0%
20%
7%
7%
7%
20%
0%
40%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
0%
4%
9%
22%
9%
9%
17%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Atletico Balboa

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Atletico Balboa

Atletico Balboa kreeg gemiddeld 0,07 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,07 0,00 0,13
Rode kaarten per wedstrijd 0,14 0,17 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 7% 0% 13%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 14 van de 15 wedstrijden.

Schoten en xG van Atletico Balboa

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Atletico Balboa

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 3 van de 15 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 3 20%
1 - 1 2 13%
0 - 0 2 13%
0 - 1 2 13%
4 - 2 1 7%
3 - 1 1 7%
2 - 3 1 7%
2 - 4 1 7%
1 - 0 1 7%
1 - 3 1 7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Atletico Balboa.

Atletico Balboa · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook