Viktor Skrypnyk vs Yurii Maksymov: de trainers naast elkaar

Filter:
146 - 99 Wedstrijden
47% - 37% Winstpercentage
1.60 - 1.42 Punten per wedstrijd
1.43 - 1.25 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Viktor Skrypnyk sinds het seizoen 2016, van Yurii Maksymov sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2017, 2024 hebben we geen wedstrijden van Viktor Skrypnyk.

Resultaten naast elkaar

Viktor Skrypnyk Yurii Maksymov
Resultaten
146 Wedstrijden 99
68 Gewonnen 37
30 Gelijk 30
48 Verloren 32
47% Winstpercentage 37%
33% Verliespercentage 32%
1.60 Punten per wedstrijd 1.42
Goals
1.43 Goals voor per wedstrijd 1.25
1.23 Goals tegen per wedstrijd 1.17
0.21 Doelsaldo per wedstrijd 0.08
34% Clean sheets (%) 33%
21% Niet gescoord (%) 28%
53% Beide teams scoorden 45%
52% Meer dan 2,5 goals 38%
Thuis en uit
1.65 Punten per thuiswedstrijd 1.54
1.56 Punten per uitwedstrijd 1.30
46% Thuis gewonnen (%) 44%
47% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 4
13 Langste reeks zonder nederlaag 7

Viktor Skrypnyk tegen Yurii Maksymov

2 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Viktor Skrypnyk en Yurii Maksymov speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Viktor Skrypnyk, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Yurii Maksymov. De ploeg van Viktor Skrypnyk scoorde 6 keer, die van Yurii Maksymov 5 keer.

Alle duels tussen FC Kharkiv en Dnipro-1 · Alle duels tussen Vorskla Poltava en Dnipro-1 · Alle duels tussen Zorya Luhansk en Vorskla Poltava

Per club

Viktor Skrypnyk
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Zorya Luhansk2019 - 2025 72 40-14-18 1.86
Vorskla Poltava2022 - 2023 45 17-10-18 1.36
FC Kharkiv2023 13 1-5-7 0.62
Riga2018 11 9-1-1 2.55
Werder Bremen2016 4 0-0-4 0.00
Wisla Krakow2025 1 1-0-0 3.00
Yurii Maksymov
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Vorskla Poltava2019 - 2025 73 25-22-26 1.33
Dnipro-12023 - 2024 25 12-8-5 1.76
Keshla FC2018 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Viktor Skrypnyk Yurii Maksymov
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League Oekraïne 117 44% 1.56 91 38% 1.47
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 12 50% 1.75 7 29% 1.00
UEFA Europa League 2 50% 1.50 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Viktor Skrypnyk Yurii Maksymov
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Zorya Luhansk Wisla Krakow 10 50% 1.70 Vorskla Poltava 6 17% 0.67
2024 - - - Vorskla Poltava Dnipro-1 21 24% 1.00
2023 Vorskla Poltava FC Kharkiv 32 25% 1.06 Dnipro-1 24 46% 1.71
2022 Vorskla Poltava 26 38% 1.35 - - -
2021 Zorya Luhansk 15 53% 1.80 Vorskla Poltava 17 47% 1.76
2020 Zorya Luhansk 22 59% 1.95 Vorskla Poltava 21 38% 1.48
2019 Zorya Luhansk 26 58% 1.92 Vorskla Poltava 9 44% 1.56
2018 Riga 11 82% 2.55 Keshla FC 1 0% 0.00
2016 Werder Bremen 4 0% 0.00 - - -

Viktor Skrypnyk vs Yurii Maksymov in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Viktor Skrypnyk 146 wedstrijden die we bijhouden: 68 zeges, 30 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Yurii Maksymov 99 wedstrijden die we bijhouden: 37 zeges, 30 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Viktor Skrypnyk, alles over Yurii Maksymov, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook