Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa vs Carlos Vicens: de trainers naast elkaar

Filter:
97 - 65 Wedstrijden
37% - 57% Winstpercentage
1.38 - 1.95 Punten per wedstrijd
1.31 - 1.72 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa sinds het seizoen 2023, van Carlos Vicens sinds het seizoen 2025. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa Carlos Vicens
Resultaten
97 Wedstrijden 65
36 Gewonnen 37
26 Gelijk 16
35 Verloren 12
37% Winstpercentage 57%
36% Verliespercentage 18%
1.38 Punten per wedstrijd 1.95
Goals
1.31 Goals voor per wedstrijd 1.72
1.27 Goals tegen per wedstrijd 0.95
0.04 Doelsaldo per wedstrijd 0.77
27% Clean sheets (%) 46%
30% Niet gescoord (%) 12%
49% Beide teams scoorden 48%
48% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.65 Punten per thuiswedstrijd 2.00
1.12 Punten per uitwedstrijd 1.90
44% Thuis gewonnen (%) 59%
31% Uit gewonnen (%) 55%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
7 Langste reeks zonder nederlaag 15

Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa tegen Carlos Vicens

0 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa en Carlos Vicens speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Carlos Vicens. De ploeg van Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa scoorde 3 keer, die van Carlos Vicens 7 keer.

Alle duels tussen Moreirense en SC Braga

Per club

Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Moreirense2025 - 2026 42 14-9-19 1.21
União de Leiria2023 31 11-8-12 1.32
Alverca2024 24 11-9-4 1.75
Carlos Vicens
Clubs Wed. W-G-V Ptn
SC Braga2025 - 2026 61 36-15-10 2.02
Fafe2025 1 1-0-0 3.00
Caldas2025 1 0-0-1 0.00
Bragança2025 1 0-0-1 0.00
Levski Sofia2025 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa Carlos Vicens
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 34 38% 1.35 32 44% 1.66
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 17% 0.83 7 86% 2.71
Beker van Portugal 7 43% 1.43 4 50% 1.50
Beker van de Portugese Liga 2 0% 1.00 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa Carlos Vicens
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Moreirense 15 33% 1.27 SC Braga 19 58% 1.95
2025 Moreirense 27 33% 1.19 SC Braga Fafe 46 57% 1.96
2024 Alverca 24 46% 1.75 - - -
2023 União de Leiria 31 35% 1.32 - - -

Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa vs Carlos Vicens in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa 97 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 26 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Carlos Vicens 65 wedstrijden die we bijhouden: 37 zeges, 16 gelijke spelen en 12 nederlagen, goed voor 1.95 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Vasco Maria de Albuquerque Botelho da Costa, alles over Carlos Vicens, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook