Vasco César Freire de Seabra vs Vasco Miguel Lopes Matos: de trainers naast elkaar

Filter:
122 - 116 Wedstrijden
34% - 44% Winstpercentage
1.29 - 1.58 Punten per wedstrijd
1.28 - 1.13 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Vasco César Freire de Seabra sinds het seizoen 2016, van Vasco Miguel Lopes Matos sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Vasco César Freire de Seabra.

Resultaten naast elkaar

Vasco César Freire de Seabra Vasco Miguel Lopes Matos
Resultaten
122 Wedstrijden 116
41 Gewonnen 51
34 Gelijk 30
47 Verloren 35
34% Winstpercentage 44%
39% Verliespercentage 30%
1.29 Punten per wedstrijd 1.58
Goals
1.28 Goals voor per wedstrijd 1.13
1.39 Goals tegen per wedstrijd 0.91
-0.11 Doelsaldo per wedstrijd 0.22
29% Clean sheets (%) 39%
28% Niet gescoord (%) 30%
53% Beide teams scoorden 41%
53% Meer dan 2,5 goals 34%
Thuis en uit
1.68 Punten per thuiswedstrijd 1.68
0.92 Punten per uitwedstrijd 1.46
47% Thuis gewonnen (%) 50%
21% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
7 Langste reeks zonder nederlaag 16

Vasco César Freire de Seabra tegen Vasco Miguel Lopes Matos

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Vasco César Freire de Seabra en Vasco Miguel Lopes Matos speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Vasco César Freire de Seabra, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Vasco Miguel Lopes Matos. De ploeg van Vasco César Freire de Seabra scoorde 3 keer, die van Vasco Miguel Lopes Matos 4 keer.

Alle duels tussen Arouca en Estoril · Alle duels tussen Arouca en Santa Clara

Per club

Vasco César Freire de Seabra
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Arouca2024 - 2026 61 20-18-23 1.28
Pacos Ferreira2016 - 2017 30 8-10-12 1.13
Estoril2023 28 11-6-11 1.39
Rio Ave2026 1 1-0-0 3.00
Fafe2025 1 1-0-0 3.00
Maritimo2022 1 0-0-1 0.00
Vasco Miguel Lopes Matos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Santa Clara2023 - 2026 105 51-25-29 1.70
Estoril2026 10 0-4-6 0.40
Espinho2025 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Vasco César Freire de Seabra Vasco Miguel Lopes Matos
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 108 31% 1.22 63 38% 1.35
Beker van Portugal 5 80% 2.40 9 33% 1.33
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 20% 1.00 5 40% 1.60
Beker van de Portugese Liga 4 50% 2.00 2 0% 0.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Vasco César Freire de Seabra Vasco Miguel Lopes Matos
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Arouca Rio Ave 13 38% 1.46 Estoril Santa Clara 11 9% 0.64
2025 Arouca Fafe 27 41% 1.41 Santa Clara Espinho 30 33% 1.27
2024 Arouca 23 26% 1.17 Santa Clara 38 50% 1.66
2023 Estoril 28 39% 1.39 Santa Clara 37 57% 2.03
2022 Maritimo 1 0% 0.00 - - -
2017 Pacos Ferreira 8 25% 1.00 - - -
2016 Pacos Ferreira 22 27% 1.18 - - -

Vasco César Freire de Seabra vs Vasco Miguel Lopes Matos in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Vasco César Freire de Seabra 122 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 34 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Vasco Miguel Lopes Matos 116 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 30 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Vasco César Freire de Seabra, alles over Vasco Miguel Lopes Matos, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook