Tiago Miguel Carvalho Margarido vs Vasco Miguel Lopes Matos: de trainers naast elkaar

Filter:
121 - 116 Wedstrijden
34% - 44% Winstpercentage
1.25 - 1.58 Punten per wedstrijd
1.36 - 1.13 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Tiago Miguel Carvalho Margarido sinds het seizoen 2022, van Vasco Miguel Lopes Matos sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Tiago Miguel Carvalho Margarido Vasco Miguel Lopes Matos
Resultaten
121 Wedstrijden 116
41 Gewonnen 51
28 Gelijk 30
52 Verloren 35
34% Winstpercentage 44%
43% Verliespercentage 30%
1.25 Punten per wedstrijd 1.58
Goals
1.36 Goals voor per wedstrijd 1.13
1.33 Goals tegen per wedstrijd 0.91
0.02 Doelsaldo per wedstrijd 0.22
25% Clean sheets (%) 39%
25% Niet gescoord (%) 30%
55% Beide teams scoorden 41%
50% Meer dan 2,5 goals 34%
Thuis en uit
1.53 Punten per thuiswedstrijd 1.68
0.93 Punten per uitwedstrijd 1.46
45% Thuis gewonnen (%) 50%
21% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
14 Langste reeks zonder nederlaag 16

Tiago Miguel Carvalho Margarido tegen Vasco Miguel Lopes Matos

2 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Tiago Miguel Carvalho Margarido en Vasco Miguel Lopes Matos speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Tiago Miguel Carvalho Margarido, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Vasco Miguel Lopes Matos. De ploeg van Tiago Miguel Carvalho Margarido scoorde 5 keer, die van Vasco Miguel Lopes Matos 5 keer.

Alle duels tussen Nacional en Santa Clara

Per club

Tiago Miguel Carvalho Margarido
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Nacional2023 - 2026 103 32-26-45 1.18
Guimaraes2026 12 6-2-4 1.67
Varzim2022 3 2-0-1 2.00
Al-Ahli Jeddah2026 1 0-0-1 0.00
Rebordelo2025 1 0-0-1 0.00
Maritimo2025 1 1-0-0 3.00
Vasco Miguel Lopes Matos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Santa Clara2023 - 2026 105 51-25-29 1.70
Estoril2026 10 0-4-6 0.40
Espinho2025 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Tiago Miguel Carvalho Margarido Vasco Miguel Lopes Matos
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 67 21% 0.85 63 38% 1.35
Liga Portugal SABSEG 30 60% 2.07 33 64% 2.18
Beker van Portugal 8 38% 1.25 9 33% 1.33
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 55% 1.82 5 40% 1.60
Beker van de Portugese Liga 5 0% 0.40 2 0% 0.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Tiago Miguel Carvalho Margarido Vasco Miguel Lopes Matos
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Guimaraes Nacional 16 38% 1.38 Estoril Santa Clara 11 9% 0.64
2025 Nacional Rebordelo 31 19% 0.77 Santa Clara Espinho 30 33% 1.27
2024 Nacional 35 23% 0.89 Santa Clara 38 50% 1.66
2023 Nacional 36 53% 1.89 Santa Clara 37 57% 2.03
2022 Varzim 3 67% 2.00 - - -

Tiago Miguel Carvalho Margarido vs Vasco Miguel Lopes Matos in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Tiago Miguel Carvalho Margarido 121 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 28 gelijke spelen en 52 nederlagen, goed voor 1.25 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Vasco Miguel Lopes Matos 116 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 30 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Tiago Miguel Carvalho Margarido, alles over Vasco Miguel Lopes Matos, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook