Serkan Özbalta vs Yalçın Koşukavak: de trainers naast elkaar

Filter:
68 - 81 Wedstrijden
40% - 51% Winstpercentage
1.54 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.49 - 1.32 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Serkan Özbalta sinds het seizoen 2022, van Yalçın Koşukavak sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2025 hebben we geen wedstrijden van Yalçın Koşukavak.

Resultaten naast elkaar

Serkan Özbalta Yalçın Koşukavak
Resultaten
68 Wedstrijden 81
27 Gewonnen 41
24 Gelijk 15
17 Verloren 25
40% Winstpercentage 51%
25% Verliespercentage 31%
1.54 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.49 Goals voor per wedstrijd 1.32
1.07 Goals tegen per wedstrijd 0.94
0.41 Doelsaldo per wedstrijd 0.38
34% Clean sheets (%) 42%
22% Niet gescoord (%) 30%
51% Beide teams scoorden 38%
41% Meer dan 2,5 goals 37%
Thuis en uit
1.64 Punten per thuiswedstrijd 1.82
1.44 Punten per uitwedstrijd 1.60
39% Thuis gewonnen (%) 56%
41% Uit gewonnen (%) 45%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 6
14 Langste reeks zonder nederlaag 10

Serkan Özbalta tegen Yalçın Koşukavak

1 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Serkan Özbalta en Yalçın Koşukavak speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Serkan Özbalta, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Yalçın Koşukavak. De ploeg van Serkan Özbalta scoorde 3 keer, die van Yalçın Koşukavak 4 keer.

Alle duels tussen Yeni Çorumspor en Boluspor · Alle duels tussen Yeni Çorumspor en 76 Iğdır Belediyespor

Per club

Serkan Özbalta
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Yeni Çorumspor2023 - 2024 53 21-16-16 1.49
Erzurum BB2025 14 6-8-0 1.86
Sakaryaspor2022 1 0-0-1 0.00
Yalçın Koşukavak
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Boluspor2023 - 2024 46 23-9-14 1.70
İstanbulspor2015 - 2016 14 10-1-3 2.21
76 Iğdır Belediyespor2024 13 5-3-5 1.38
Gazişehir Gaziantep2018 7 3-1-3 1.43
Muğlaspor2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Serkan Özbalta Yalçın Koşukavak
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
TFF 1. Lig 63 41% 1.62 63 48% 1.65
Beker van Turkije 5 20% 0.60 5 20% 0.60

Seizoen per seizoen

Seizoen Serkan Özbalta Yalçın Koşukavak
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Muğlaspor 1 0% 1.00
2025 Erzurum BB 14 43% 1.86 - - -
2024 Yeni Çorumspor 27 33% 1.30 Boluspor 76 Iğdır Belediyespor 26 46% 1.62
2023 Yeni Çorumspor 26 46% 1.69 Boluspor 33 48% 1.64
2022 Sakaryaspor 1 0% 0.00 - - -
2018 - - - Gazişehir Gaziantep 7 43% 1.43
2016 - - - İstanbulspor 13 77% 2.38
2015 - - - İstanbulspor 1 0% 0.00

Serkan Özbalta vs Yalçın Koşukavak in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Serkan Özbalta 68 wedstrijden die we bijhouden: 27 zeges, 24 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Yalçın Koşukavak 81 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 15 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Serkan Özbalta, alles over Yalçın Koşukavak, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook