Sergio Conceicao vs Simone Inzaghi: de trainers naast elkaar

Filter:
235 - 313 Wedstrijden
66% - 60% Winstpercentage
2.12 - 2.03 Punten per wedstrijd
2.03 - 2.03 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Sergio Conceicao Simone Inzaghi
Resultaten
235 Wedstrijden 313
155 Gewonnen 189
33 Gelijk 68
47 Verloren 56
66% Winstpercentage 60%
20% Verliespercentage 18%
2.12 Punten per wedstrijd 2.03
Goals
2.03 Goals voor per wedstrijd 2.03
0.98 Goals tegen per wedstrijd 1.06
1.05 Doelsaldo per wedstrijd 0.96
38% Clean sheets (%) 36%
14% Niet gescoord (%) 13%
51% Beide teams scoorden 55%
59% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
2.35 Punten per thuiswedstrijd 2.13
1.89 Punten per uitwedstrijd 1.93
74% Thuis gewonnen (%) 65%
58% Uit gewonnen (%) 56%
Reeksen
14 Langste reeks zeges 17
19 Langste reeks zonder nederlaag 44

Sergio Conceicao tegen Simone Inzaghi

2 Zeges
4 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Sergio Conceicao en Simone Inzaghi speelden 7 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Sergio Conceicao, 4 keer gelijk en 1 zeges voor Simone Inzaghi. De ploeg van Sergio Conceicao scoorde 9 keer, die van Simone Inzaghi 6 keer.

Alle duels tussen Al-Ittihad FC en Al-Hilal Saudi FC ยท Alle duels tussen AC Milan en Inter ยท Alle duels tussen FC Porto en Inter

Per club

Sergio Conceicao
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Porto2017 - 2024 151 109-20-22 2.30
Al-Ittihad FC2025 - 2026 40 22-5-13 1.78
AC Milan2024 26 15-5-6 1.92
Nantes2016 18 9-3-6 1.67
Simone Inzaghi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lazio2016 - 2018 137 70-28-39 1.74
Inter2022 - 2024 114 73-27-14 2.16
Al-Hilal Saudi FC2025 - 2027 62 46-13-3 2.44

In dezelfde competities

Competitie Sergio Conceicao Simone Inzaghi
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 17 59% 1.94 172 58% 1.94
Saudi Professional League 27 52% 1.70 38 76% 2.50
UEFA Champions League 26 46% 1.58 25 60% 2.08
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 9 56% 1.89 18 61% 2.11
Coppa Italia 4 50% 1.75 21 52% 1.86
AFC Champions League 8 63% 1.88 9 89% 2.78
King's Cup 1 100% 3.00 4 75% 2.50
Supercoppa Italiana 2 100% 3.00 3 67% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Sergio Conceicao Simone Inzaghi
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 - - - Al-Hilal Saudi FC 1 100% 3.00
2026 Al-Ittihad FC 6 67% 2.17 Al-Hilal Saudi FC 17 76% 2.41
2025 Al-Ittihad FC 34 53% 1.71 Al-Hilal Saudi FC 44 73% 2.43
2024 AC Milan FC Porto 28 61% 2.00 Inter 55 58% 2.00
2023 FC Porto 44 64% 2.05 Inter 43 70% 2.30
2022 FC Porto 14 79% 2.50 Inter 16 69% 2.31
2018 FC Porto 47 77% 2.43 Lazio 46 41% 1.46
2017 FC Porto 44 73% 2.32 Lazio 51 57% 1.92
2016 Nantes 18 50% 1.67 Lazio 40 55% 1.83

Sergio Conceicao vs Simone Inzaghi in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Sergio Conceicao 235 wedstrijden die we bijhouden: 155 zeges, 33 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 2.12 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Simone Inzaghi 313 wedstrijden die we bijhouden: 189 zeges, 68 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Sergio Conceicao, alles over Simone Inzaghi, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook