Sergey Semak vs Vadim Evseev: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Sergey Semak sinds het seizoen 2016, van Vadim Evseev sinds het seizoen 2026. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Sergey Semak | Vadim Evseev | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 254 | Wedstrijden | 20 |
| 151 | Gewonnen | 7 |
| 52 | Gelijk | 4 |
| 51 | Verloren | 9 |
| 59% | Winstpercentage | 35% |
| 20% | Verliespercentage | 45% |
| 1.99 | Punten per wedstrijd | 1.25 |
| Goals | ||
| 1.74 | Goals voor per wedstrijd | 1.45 |
| 0.87 | Goals tegen per wedstrijd | 1.75 |
| 0.87 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.30 |
| 44% | Clean sheets (%) | 15% |
| 16% | Niet gescoord (%) | 20% |
| 46% | Beide teams scoorden | 70% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 65% |
| Thuis en uit | ||
| 2.29 | Punten per thuiswedstrijd | 1.88 |
| 1.65 | Punten per uitwedstrijd | 0.83 |
| 72% | Thuis gewonnen (%) | 63% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 17% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 3 |
| 16 | Langste reeks zonder nederlaag | 4 |
Sergey Semak tegen Vadim Evseev
De ploegen van Sergey Semak en Vadim Evseev speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Sergey Semak, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Vadim Evseev. De ploeg van Sergey Semak scoorde 3 keer, die van Vadim Evseev 1 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zenit Saint Petersburg2018 - 2026
|
213 | 136-39-38 | 2.10 |
FC UFA2016 - 2017
|
41 | 15-13-13 | 1.41 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Makhachkala2026
|
16 | 7-2-7 | 1.44 |
Chernomorets2026
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
Sevastopol2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Kaluga2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Sergey Semak | Vadim Evseev | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premjar-Liga | 163 | 56% | 1.90 | 8 | 50% | 1.50 |
| Beker van Rusland | 47 | 70% | 2.28 | 2 | 0% | 0.50 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 33 | 67% | 2.18 | 10 | 30% | 1.20 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Sergey Semak | Vadim Evseev | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
29 | 69% | 2.24 |
|
20 | 35% | 1.25 |
| 2025 |
|
39 | 69% | 2.28 | - | - | - | |
| 2024 |
|
47 | 68% | 2.19 | - | - | - | |
| 2023 |
|
42 | 55% | 1.90 | - | - | - | |
| 2022 |
|
8 | 50% | 1.75 | - | - | - | |
| 2021 |
|
1 | 0% | 1.00 | - | - | - | |
| 2020 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2019 |
|
5 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
41 | 61% | 1.95 | - | - | - | |
| 2017 |
|
29 | 38% | 1.48 | - | - | - | |
| 2016 |
|
12 | 33% | 1.25 | - | - | - | |
Sergey Semak vs Vadim Evseev in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Sergey Semak 254 wedstrijden die we bijhouden: 151 zeges, 52 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.99 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2026 leidde Vadim Evseev 20 wedstrijden die we bijhouden: 7 zeges, 4 gelijke spelen en 9 nederlagen, goed voor 1.25 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Sergey Semak, alles over Vadim Evseev, vergelijk andere trainers.




