Sergey Semak vs Viktor Goncharenko: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2025 hebben we geen wedstrijden van Viktor Goncharenko.
Resultaten naast elkaar
| Sergey Semak | Viktor Goncharenko | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 254 | Wedstrijden | 179 |
| 151 | Gewonnen | 79 |
| 52 | Gelijk | 42 |
| 51 | Verloren | 58 |
| 59% | Winstpercentage | 44% |
| 20% | Verliespercentage | 32% |
| 1.99 | Punten per wedstrijd | 1.56 |
| Goals | ||
| 1.74 | Goals voor per wedstrijd | 1.30 |
| 0.87 | Goals tegen per wedstrijd | 1.07 |
| 0.87 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.22 |
| 44% | Clean sheets (%) | 41% |
| 16% | Niet gescoord (%) | 28% |
| 46% | Beide teams scoorden | 41% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 45% |
| Thuis en uit | ||
| 2.29 | Punten per thuiswedstrijd | 1.66 |
| 1.65 | Punten per uitwedstrijd | 1.46 |
| 72% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 16 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Sergey Semak tegen Viktor Goncharenko
De ploegen van Sergey Semak en Viktor Goncharenko speelden 8 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Sergey Semak, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Viktor Goncharenko. De ploeg van Sergey Semak scoorde 14 keer, die van Viktor Goncharenko 8 keer.
Alle duels tussen Zenit Saint Petersburg en Nizhny Novgorod ยท Alle duels tussen Zenit Saint Petersburg en Ural ยท Alle duels tussen Zenit Saint Petersburg en CSKA Moscow
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zenit Saint Petersburg2018 - 2026
|
213 | 136-39-38 | 2.10 |
FC UFA2016 - 2017
|
41 | 15-13-13 | 1.41 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
CSKA Moscow2016 - 2020
|
94 | 51-22-21 | 1.86 |
Ural2022 - 2023
|
47 | 14-13-20 | 1.17 |
Nizhny Novgorod2024
|
20 | 5-3-12 | 0.90 |
FC UFA2016
|
15 | 7-4-4 | 1.67 |
Krasnodar2021
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Wit-Rusland2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Sergey Semak | Viktor Goncharenko | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premjar-Liga | 163 | 56% | 1.90 | 136 | 42% | 1.51 |
| Beker van Rusland | 47 | 70% | 2.28 | 23 | 52% | 1.74 |
| UEFA Europa League | 11 | 45% | 1.45 | 6 | 33% | 1.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Sergey Semak | Viktor Goncharenko | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
29 | 69% | 2.24 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
39 | 69% | 2.28 | - | - | - | |
| 2024 |
|
47 | 68% | 2.19 |
|
20 | 25% | 0.90 |
| 2023 |
|
42 | 55% | 1.90 |
|
36 | 25% | 1.03 |
| 2022 |
|
8 | 50% | 1.75 |
|
11 | 45% | 1.64 |
| 2021 |
|
1 | 0% | 1.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2020 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2019 |
|
5 | 100% | 3.00 |
|
3 | 67% | 2.00 |
| 2018 |
|
41 | 61% | 1.95 |
|
34 | 44% | 1.62 |
| 2017 |
|
29 | 38% | 1.48 |
|
44 | 57% | 1.91 |
| 2016 |
|
12 | 33% | 1.25 |
|
27 | 56% | 1.93 |
Sergey Semak vs Viktor Goncharenko in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Sergey Semak 254 wedstrijden die we bijhouden: 151 zeges, 52 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.99 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Viktor Goncharenko 179 wedstrijden die we bijhouden: 79 zeges, 42 gelijke spelen en 58 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Sergey Semak, alles over Viktor Goncharenko, vergelijk andere trainers.



