Stuart Kettlewell vs Stephen Robinson: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Stuart Kettlewell sinds het seizoen 2017, van Stephen Robinson sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Stuart Kettlewell | Stephen Robinson | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 149 | Wedstrijden | 250 |
| 60 | Gewonnen | 95 |
| 40 | Gelijk | 55 |
| 49 | Verloren | 100 |
| 40% | Winstpercentage | 38% |
| 33% | Verliespercentage | 40% |
| 1.48 | Punten per wedstrijd | 1.36 |
| Goals | ||
| 1.50 | Goals voor per wedstrijd | 1.35 |
| 1.32 | Goals tegen per wedstrijd | 1.32 |
| 0.19 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.03 |
| 26% | Clean sheets (%) | 28% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 33% |
| 56% | Beide teams scoorden | 45% |
| 54% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.78 | Punten per thuiswedstrijd | 1.51 |
| 1.18 | Punten per uitwedstrijd | 1.20 |
| 51% | Thuis gewonnen (%) | 42% |
| 30% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 6 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Stuart Kettlewell tegen Stephen Robinson
De ploegen van Stuart Kettlewell en Stephen Robinson speelden 9 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Stuart Kettlewell, 4 keer gelijk en 2 zeges voor Stephen Robinson. De ploeg van Stuart Kettlewell scoorde 8 keer, die van Stephen Robinson 6 keer.
Alle duels tussen Kilmarnock en ST Mirren ยท Alle duels tussen Motherwell en ST Mirren ยท Alle duels tussen Ross County en Motherwell
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Motherwell2022 - 2024
|
72 | 25-20-27 | 1.32 |
Ross County2017 - 2020
|
54 | 28-12-14 | 1.78 |
Kilmarnock2025
|
22 | 7-8-7 | 1.32 |
Brechin2019
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
ST Mirren2021 - 2025
|
118 | 42-28-48 | 1.31 |
Motherwell2016 - 2020
|
101 | 46-19-36 | 1.55 |
Oldham2016
|
28 | 6-8-14 | 0.93 |
Aberdeen2026
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Livingston2018
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Stuart Kettlewell | Stephen Robinson | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premiership | 85 | 27% | 1.13 | 170 | 35% | 1.28 |
| Schotse League Cup | 28 | 57% | 1.93 | 38 | 63% | 2.00 |
| Schotse Beker (FA Cup) | 4 | 25% | 0.75 | 9 | 33% | 1.44 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 100% | 3.00 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Stuart Kettlewell | Stephen Robinson | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
| 2025 |
|
22 | 32% | 1.32 |
|
19 | 37% | 1.47 |
| 2024 |
|
26 | 35% | 1.23 |
|
45 | 36% | 1.31 |
| 2023 |
|
41 | 29% | 1.22 |
|
44 | 39% | 1.34 |
| 2022 |
|
5 | 80% | 2.60 |
|
9 | 22% | 0.89 |
| 2021 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2020 |
|
6 | 67% | 2.17 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2019 |
|
5 | 40% | 1.20 |
|
8 | 63% | 2.13 |
| 2018 |
|
36 | 61% | 2.03 |
|
42 | 43% | 1.45 |
| 2017 |
|
8 | 0% | 0.50 |
|
42 | 45% | 1.57 |
| 2016 | - | - | - |
|
37 | 27% | 1.05 | |
Stuart Kettlewell vs Stephen Robinson in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Stuart Kettlewell 149 wedstrijden die we bijhouden: 60 zeges, 40 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Stephen Robinson 250 wedstrijden die we bijhouden: 95 zeges, 55 gelijke spelen en 100 nederlagen, goed voor 1.36 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Stuart Kettlewell, alles over Stephen Robinson, vergelijk andere trainers.




