Sébastien Joseph vs Yannick Chandioux: de trainers naast elkaar

Filter:
74 - 107 Wedstrijden
28% - 38% Winstpercentage
1.03 - 1.33 Punten per wedstrijd
0.99 - 1.37 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2019.

Resultaten naast elkaar

Sébastien Joseph Yannick Chandioux
Resultaten
74 Wedstrijden 107
21 Gewonnen 41
13 Gelijk 19
40 Verloren 47
28% Winstpercentage 38%
54% Verliespercentage 44%
1.03 Punten per wedstrijd 1.33
Goals
0.99 Goals voor per wedstrijd 1.37
1.78 Goals tegen per wedstrijd 1.49
-0.80 Doelsaldo per wedstrijd -0.11
24% Clean sheets (%) 29%
45% Niet gescoord (%) 27%
36% Beide teams scoorden 52%
49% Meer dan 2,5 goals 60%
Thuis en uit
1.11 Punten per thuiswedstrijd 1.59
0.94 Punten per uitwedstrijd 1.02
32% Thuis gewonnen (%) 47%
25% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
7 Langste reeks zonder nederlaag 10

Sébastien Joseph tegen Yannick Chandioux

5 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Sébastien Joseph en Yannick Chandioux speelden 8 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Sébastien Joseph, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Yannick Chandioux. De ploeg van Sébastien Joseph scoorde 15 keer, die van Yannick Chandioux 9 keer.

Alle duels tussen Saint-Étienne (vrouwen) en Montpellier (vrouwen) · Alle duels tussen Dijon (vrouwen) en Montpellier (vrouwen) · Alle duels tussen Soyaux (vrouwen) en Dijon (vrouwen)

Per club

Sébastien Joseph
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dijon (vrouwen)2022 - 2024 43 13-9-21 1.12
Soyaux (vrouwen)2019 - 2020 16 5-1-10 1.00
Saint-Étienne (vrouwen)2025 15 3-3-9 0.80
Yannick Chandioux
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Montpellier (vrouwen)2021 - 2026 79 34-13-32 1.46
Dijon (vrouwen)2019 - 2020 27 6-6-15 0.89
Saint-Malo (vrouwen)2026 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Sébastien Joseph Yannick Chandioux
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Division 1 Féminine 74 28% 1.03 107 38% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Sébastien Joseph Yannick Chandioux
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Montpellier (vrouwen) Saint-Malo (vrouwen) 3 67% 2.33
2025 Saint-Étienne (vrouwen) 15 20% 0.80 Montpellier (vrouwen) 10 20% 0.70
2024 Dijon (vrouwen) 17 47% 1.65 Montpellier (vrouwen) 16 50% 1.63
2023 Dijon (vrouwen) 17 24% 0.94 Montpellier (vrouwen) 17 29% 1.12
2022 Dijon (vrouwen) 9 11% 0.44 Montpellier (vrouwen) 17 53% 1.76
2021 - - - Montpellier (vrouwen) 17 53% 1.71
2020 Soyaux (vrouwen) 5 40% 1.20 Dijon (vrouwen) 17 29% 1.00
2019 Soyaux (vrouwen) 11 27% 0.91 Dijon (vrouwen) 10 10% 0.70

Sébastien Joseph vs Yannick Chandioux in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde Sébastien Joseph 74 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 13 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.03 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Yannick Chandioux 107 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 19 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Sébastien Joseph, alles over Yannick Chandioux, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook