Selçuk İnan vs Stanimir Kolev Stoilov: de trainers naast elkaar

Filter:
Selçuk İnan Türkiye · 41 jaar Kocaelispor
vs
Stanimir Kolev Stoilov Bulgaria · 59 jaar Goztepe
93 - 202 Wedstrijden
38% - 56% Winstpercentage
1.32 - 1.93 Punten per wedstrijd
1.15 - 1.67 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Selçuk İnan sinds het seizoen 2022, van Stanimir Kolev Stoilov sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Stanimir Kolev Stoilov.

Resultaten naast elkaar

Selçuk İnan Stanimir Kolev Stoilov
Resultaten
93 Wedstrijden 202
35 Gewonnen 114
18 Gelijk 47
40 Verloren 41
38% Winstpercentage 56%
43% Verliespercentage 20%
1.32 Punten per wedstrijd 1.93
Goals
1.15 Goals voor per wedstrijd 1.67
1.23 Goals tegen per wedstrijd 0.96
-0.08 Doelsaldo per wedstrijd 0.71
30% Clean sheets (%) 43%
30% Niet gescoord (%) 16%
47% Beide teams scoorden 48%
44% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
1.83 Punten per thuiswedstrijd 2.23
0.78 Punten per uitwedstrijd 1.63
54% Thuis gewonnen (%) 67%
20% Uit gewonnen (%) 47%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
8 Langste reeks zonder nederlaag 20

Selçuk İnan tegen Stanimir Kolev Stoilov

1 Zeges
3 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Selçuk İnan en Stanimir Kolev Stoilov speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Selçuk İnan, 3 keer gelijk en 2 zeges voor Stanimir Kolev Stoilov. De ploeg van Selçuk İnan scoorde 5 keer, die van Stanimir Kolev Stoilov 6 keer.

Alle duels tussen Kocaelispor en Goztepe · Alle duels tussen Gazişehir Gaziantep en Goztepe

Per club

Selçuk İnan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Gazişehir Gaziantep2023 - 2024 47 20-7-20 1.43
Kocaelispor2025 - 2026 43 14-10-19 1.21
Kasimpasa2022 2 0-1-1 0.50
Halide Edip Adıvar2025 1 1-0-0 3.00
Stanimir Kolev Stoilov
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Goztepe2023 - 2026 110 57-30-23 1.83
FC Astana2016 - 2017 82 52-15-15 2.09
Kazachstan2018 7 2-2-3 1.14
Halide Edip Adıvar2025 1 1-0-0 3.00
CSKA 19482025 1 1-0-0 3.00
Levski Sofia2023 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Selçuk İnan Stanimir Kolev Stoilov
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 80 36% 1.29 75 39% 1.49
Beker van Turkije 11 55% 1.73 8 88% 2.63
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 0% 0.50 11 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Selçuk İnan Stanimir Kolev Stoilov
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Kocaelispor 11 45% 1.45 Goztepe 16 63% 2.06
2025 Kocaelispor Halide Edip Adıvar 33 30% 1.18 Goztepe Halide Edip Adıvar 35 49% 1.80
2024 Gazişehir Gaziantep 38 39% 1.34 Goztepe 41 44% 1.56
2023 Gazişehir Gaziantep 9 56% 1.78 Goztepe Levski Sofia 21 71% 2.38
2022 Kasimpasa 2 0% 0.50 - - -
2018 - - - Kazachstan 7 29% 1.14
2017 - - - FC Astana 43 63% 2.05
2016 - - - FC Astana 39 64% 2.13

Selçuk İnan vs Stanimir Kolev Stoilov in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Selçuk İnan 93 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 18 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Stanimir Kolev Stoilov 202 wedstrijden die we bijhouden: 114 zeges, 47 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.93 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Selçuk İnan, alles over Stanimir Kolev Stoilov, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook