Sebastian Hoeneß vs Xabier Alonso Olano: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Sebastian Hoeneß sinds het seizoen 2017, van Xabier Alonso Olano sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Sebastian Hoeneß.
Resultaten naast elkaar
| Sebastian Hoeneß | Xabier Alonso Olano | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 151 | Wedstrijden | 134 |
| 88 | Gewonnen | 87 |
| 26 | Gelijk | 28 |
| 37 | Verloren | 19 |
| 58% | Winstpercentage | 65% |
| 25% | Verliespercentage | 14% |
| 1.92 | Punten per wedstrijd | 2.16 |
| Goals | ||
| 2.28 | Goals voor per wedstrijd | 2.32 |
| 1.30 | Goals tegen per wedstrijd | 1.19 |
| 0.99 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.13 |
| 30% | Clean sheets (%) | 32% |
| 12% | Niet gescoord (%) | 12% |
| 60% | Beide teams scoorden | 60% |
| 73% | Meer dan 2,5 goals | 69% |
| Thuis en uit | ||
| 2.11 | Punten per thuiswedstrijd | 2.29 |
| 1.74 | Punten per uitwedstrijd | 2.02 |
| 65% | Thuis gewonnen (%) | 71% |
| 52% | Uit gewonnen (%) | 59% |
| Reeksen | ||
| 10 | Langste reeks zeges | 11 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 44 |
Sebastian Hoeneß tegen Xabier Alonso Olano
De ploegen van Sebastian Hoeneß en Xabier Alonso Olano speelden 6 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Sebastian Hoeneß, 4 keer gelijk en 2 zeges voor Xabier Alonso Olano. De ploeg van Sebastian Hoeneß scoorde 10 keer, die van Xabier Alonso Olano 12 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
VfB Stuttgart2022 - 2026
|
138 | 82-21-35 | 1.93 |
Bayern München U192017 - 2018
|
11 | 6-4-1 | 2.00 |
Hollenbach2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Eintracht Frankfurt2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bayer Leverkusen2022 - 2024
|
98 | 62-24-12 | 2.14 |
Real Madrid2025
|
22 | 17-2-3 | 2.41 |
Chelsea2026
|
14 | 8-2-4 | 1.86 |
In dezelfde competities
| Competitie | Sebastian Hoeneß | Xabier Alonso Olano | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 92 | 52% | 1.75 | 56 | 66% | 2.27 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 18 | 78% | 2.44 | 12 | 58% | 1.92 |
| UEFA Europa League | 7 | 57% | 1.71 | 19 | 58% | 2.00 |
| DFB Pokal | 15 | 80% | 2.47 | 9 | 89% | 2.67 |
| UEFA Champions League | 7 | 57% | 1.86 | 8 | 38% | 1.25 |
| DFL-Supercup | 1 | 0% | 1.00 | 1 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Sebastian Hoeneß | Xabier Alonso Olano | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
16 | 63% | 1.94 |
|
14 | 57% | 1.86 |
| 2025 |
|
38 | 55% | 1.84 |
|
22 | 77% | 2.41 |
| 2024 |
|
47 | 51% | 1.74 |
|
45 | 51% | 1.84 |
| 2023 |
|
36 | 69% | 2.19 |
|
45 | 78% | 2.51 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
8 | 50% | 1.75 |
| 2018 |
|
4 | 50% | 2.00 | - | - | - | |
| 2017 |
|
7 | 57% | 2.00 | - | - | - | |
Sebastian Hoeneß vs Xabier Alonso Olano in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Sebastian Hoeneß 151 wedstrijden die we bijhouden: 88 zeges, 26 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.92 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Xabier Alonso Olano 134 wedstrijden die we bijhouden: 87 zeges, 28 gelijke spelen en 19 nederlagen, goed voor 2.16 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Sebastian Hoeneß, alles over Xabier Alonso Olano, vergelijk andere trainers.





