Ruud van Nistelrooij vs Steven David Cooper: de trainers naast elkaar

Filter:
42 - 51 Wedstrijden
33% - 27% Winstpercentage
1.14 - 1.10 Punten per wedstrijd
1.29 - 1.22 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ruud van Nistelrooij sinds het seizoen 2018, van Steven David Cooper sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Ruud van Nistelrooij.

Resultaten naast elkaar

Ruud van Nistelrooij Steven David Cooper
Resultaten
42 Wedstrijden 51
14 Gewonnen 14
6 Gelijk 14
22 Verloren 23
33% Winstpercentage 27%
52% Verliespercentage 45%
1.14 Punten per wedstrijd 1.10
Goals
1.29 Goals voor per wedstrijd 1.22
1.76 Goals tegen per wedstrijd 1.63
-0.48 Doelsaldo per wedstrijd -0.41
12% Clean sheets (%) 24%
43% Niet gescoord (%) 29%
45% Beide teams scoorden 55%
64% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.57 Punten per thuiswedstrijd 1.48
0.63 Punten per uitwedstrijd 0.67
48% Thuis gewonnen (%) 41%
16% Uit gewonnen (%) 13%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 4
10 Langste reeks zonder nederlaag 4

Ruud van Nistelrooij tegen Steven David Cooper

2 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Ruud van Nistelrooij en Steven David Cooper speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Ruud van Nistelrooij, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Steven David Cooper. De ploeg van Ruud van Nistelrooij scoorde 8 keer, die van Steven David Cooper 2 keer.

Alle duels tussen Manchester United en Leicester

Per club

Ruud van Nistelrooij
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Leicester2024 25 4-3-18 0.60
PSV Eindhoven2022 8 6-1-1 2.38
PSV U192018 5 1-1-3 0.80
Manchester United2024 4 3-1-0 2.50
Steven David Cooper
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Nottingham Forest2022 - 2024 25 5-8-12 0.92
Leicester2024 16 3-5-8 0.88
Brondby2025 10 6-1-3 1.90

In dezelfde competities

Competitie Ruud van Nistelrooij Steven David Cooper
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League 25 16% 0.64 28 18% 0.86
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 9 44% 1.56
EFL Carabao Cup 1 100% 3.00 6 33% 1.33
FA Cup 2 50% 1.50 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Ruud van Nistelrooij Steven David Cooper
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Brondby 10 60% 1.90
2024 Leicester Manchester United 29 24% 0.86 Leicester Nottingham Forest 18 22% 1.00
2023 - - - Nottingham Forest 19 16% 0.79
2022 PSV Eindhoven 8 75% 2.38 Nottingham Forest 4 25% 1.00
2018 PSV U19 5 20% 0.80 - - -

Ruud van Nistelrooij vs Steven David Cooper in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Ruud van Nistelrooij 42 wedstrijden die we bijhouden: 14 zeges, 6 gelijke spelen en 22 nederlagen, goed voor 1.14 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Steven David Cooper 51 wedstrijden die we bijhouden: 14 zeges, 14 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.10 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ruud van Nistelrooij, alles over Steven David Cooper, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook