R. Skuhravý vs Vladimír Weiss: de trainers naast elkaar

Filter:
125 - 175 Wedstrijden
36% - 61% Winstpercentage
1.31 - 2.00 Punten per wedstrijd
1.46 - 2.02 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van R. Skuhravý sinds het seizoen 2018, van Vladimír Weiss sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van R. Skuhravý. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Vladimír Weiss.

Resultaten naast elkaar

R. Skuhravý Vladimír Weiss
Resultaten
125 Wedstrijden 175
45 Gewonnen 106
29 Gelijk 32
51 Verloren 37
36% Winstpercentage 61%
41% Verliespercentage 21%
1.31 Punten per wedstrijd 2.00
Goals
1.46 Goals voor per wedstrijd 2.02
1.62 Goals tegen per wedstrijd 1.13
-0.16 Doelsaldo per wedstrijd 0.89
25% Clean sheets (%) 33%
27% Niet gescoord (%) 12%
56% Beide teams scoorden 57%
57% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.52 Punten per thuiswedstrijd 2.08
1.11 Punten per uitwedstrijd 1.91
40% Thuis gewonnen (%) 63%
32% Uit gewonnen (%) 57%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 9
9 Langste reeks zonder nederlaag 17

R. Skuhravý tegen Vladimír Weiss

2 Zeges
1 Gelijk
6 Zeges

De ploegen van R. Skuhravý en Vladimír Weiss speelden 9 keer tegen elkaar: 2 zeges voor R. Skuhravý, 1 keer gelijk en 6 zeges voor Vladimír Weiss. De ploeg van R. Skuhravý scoorde 9 keer, die van Vladimír Weiss 19 keer.

Alle duels tussen FK Košice en Slovan Bratislava · Alle duels tussen Podbrezová en Slovan Bratislava

Per club

R. Skuhravý
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Podbrezová2022 - 2024 61 25-11-25 1.41
FK Košice2024 - 2025 33 15-11-7 1.70
Dukla Praha2018 24 5-6-13 0.88
Opava2018 7 0-1-6 0.14
Vladimír Weiss
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slovan Bratislava2020 - 2025 154 94-27-33 2.01
Georgië2017 - 2018 20 11-5-4 1.90
Slovakia2026 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie R. Skuhravý Vladimír Weiss
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Fortuna Liga Slowakije 75 40% 1.44 111 70% 2.27
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 18 56% 1.83 7 71% 2.29
UEFA Europa Conference League 1 0% 1.00 11 27% 1.09

Seizoen per seizoen

Seizoen R. Skuhravý Vladimír Weiss
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Slovakia 1 100% 3.00
2025 FK Košice 8 63% 2.13 Slovan Bratislava 12 42% 1.42
2024 FK Košice Podbrezová 30 43% 1.63 Slovan Bratislava 48 56% 1.90
2023 Podbrezová 29 34% 1.21 Slovan Bratislava 42 60% 1.95
2022 Podbrezová 27 44% 1.52 Slovan Bratislava 29 62% 2.07
2021 - - - Slovan Bratislava 21 81% 2.52
2020 - - - Slovan Bratislava 2 100% 3.00
2018 Dukla Praha Opava 31 16% 0.71 Georgië 16 50% 1.81
2017 - - - Georgië 4 75% 2.25

R. Skuhravý vs Vladimír Weiss in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde R. Skuhravý 125 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 29 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Vladimír Weiss 175 wedstrijden die we bijhouden: 106 zeges, 32 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 2.00 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over R. Skuhravý, alles over Vladimír Weiss, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook