Ruslan Rotan vs Serhii Shyshchenko: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ruslan Rotan sinds het seizoen 2018, van Serhii Shyshchenko sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Ruslan Rotan. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2025 hebben we geen wedstrijden van Serhii Shyshchenko.
Resultaten naast elkaar
| Ruslan Rotan | Serhii Shyshchenko | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 104 | Wedstrijden | 38 |
| 45 | Gewonnen | 13 |
| 29 | Gelijk | 11 |
| 30 | Verloren | 14 |
| 43% | Winstpercentage | 34% |
| 29% | Verliespercentage | 37% |
| 1.58 | Punten per wedstrijd | 1.32 |
| Goals | ||
| 1.39 | Goals voor per wedstrijd | 0.95 |
| 1.12 | Goals tegen per wedstrijd | 1.39 |
| 0.28 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.45 |
| 39% | Clean sheets (%) | 34% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 37% |
| 47% | Beide teams scoorden | 42% |
| 51% | Meer dan 2,5 goals | 45% |
| Thuis en uit | ||
| 1.86 | Punten per thuiswedstrijd | 1.37 |
| 1.33 | Punten per uitwedstrijd | 1.26 |
| 55% | Thuis gewonnen (%) | 32% |
| 33% | Uit gewonnen (%) | 37% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 2 |
| 15 | Langste reeks zonder nederlaag | 6 |
Ruslan Rotan tegen Serhii Shyshchenko
De ploegen van Ruslan Rotan en Serhii Shyshchenko speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Ruslan Rotan, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Serhii Shyshchenko. De ploeg van Ruslan Rotan scoorde 6 keer, die van Serhii Shyshchenko 2 keer.
Alle duels tussen Polessya en Bukovyna · Alle duels tussen Oleksandria en Obolon'-Brovar
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Oleksandria2022 - 2024
|
71 | 30-25-16 | 1.62 |
Ukraine U212021 - 2023
|
15 | 8-2-5 | 1.73 |
Polessya2025 - 2026
|
13 | 5-2-6 | 1.31 |
Ukraine U232024
|
3 | 1-0-2 | 1.00 |
Oekraïne2018 - 2023
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Obolon'-Brovar2024
|
24 | 8-7-9 | 1.29 |
Polessya2023
|
7 | 3-2-2 | 1.57 |
Shakhtar Donetsk U192017
|
6 | 2-1-3 | 1.17 |
Bukovyna2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ruslan Rotan | Serhii Shyshchenko | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League Oekraïne | 72 | 42% | 1.61 | 32 | 34% | 1.34 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ruslan Rotan | Serhii Shyshchenko | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 1.00 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2025 |
|
12 | 42% | 1.33 | - | - | - | |
| 2024 |
|
30 | 67% | 2.20 |
|
24 | 33% | 1.29 |
| 2023 |
|
34 | 32% | 1.26 |
|
7 | 43% | 1.57 |
| 2022 |
|
16 | 19% | 1.19 | - | - | - | |
| 2021 |
|
10 | 50% | 1.60 | - | - | - | |
| 2018 |
|
1 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2017 | - | - | - |
|
6 | 33% | 1.17 | |
Ruslan Rotan vs Serhii Shyshchenko in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Ruslan Rotan 104 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 29 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Serhii Shyshchenko 38 wedstrijden die we bijhouden: 13 zeges, 11 gelijke spelen en 14 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ruslan Rotan, alles over Serhii Shyshchenko, vergelijk andere trainers.





