Rüdiger Rehm vs S. Hildmann: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Rüdiger Rehm sinds het seizoen 2016, van S. Hildmann sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Rüdiger Rehm. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2025 hebben we geen wedstrijden van S. Hildmann.
Resultaten naast elkaar
| Rüdiger Rehm | S. Hildmann | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 127 | Wedstrijden | 114 |
| 54 | Gewonnen | 42 |
| 27 | Gelijk | 34 |
| 46 | Verloren | 38 |
| 43% | Winstpercentage | 37% |
| 36% | Verliespercentage | 33% |
| 1.49 | Punten per wedstrijd | 1.40 |
| Goals | ||
| 1.60 | Goals voor per wedstrijd | 1.56 |
| 1.36 | Goals tegen per wedstrijd | 1.40 |
| 0.24 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.16 |
| 30% | Clean sheets (%) | 27% |
| 28% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 51% | Beide teams scoorden | 56% |
| 57% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.67 | Punten per thuiswedstrijd | 1.52 |
| 1.30 | Punten per uitwedstrijd | 1.28 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 40% |
| 36% | Uit gewonnen (%) | 33% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 7 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Rüdiger Rehm tegen S. Hildmann
De ploegen van Rüdiger Rehm en S. Hildmann speelden 4 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Rüdiger Rehm, 0 keer gelijk en 0 zeges voor S. Hildmann. De ploeg van Rüdiger Rehm scoorde 10 keer, die van S. Hildmann 2 keer.
Alle duels tussen Waldhof Mannheim en Preussen Munster · Alle duels tussen SV Wehen en FC Kaiserslautern · Alle duels tussen SV Wehen en SG Sonnenhof Grossaspach
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
SV Wehen2016 - 2018
|
77 | 43-11-23 | 1.82 |
Waldhof Mannheim2023
|
20 | 6-5-9 | 1.15 |
Vitesse2025 - 2026
|
19 | 5-5-9 | 1.05 |
Arminia Bielefeld2016
|
11 | 0-6-5 | 0.55 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Preussen Munster2023 - 2024
|
53 | 21-16-16 | 1.49 |
SG Sonnenhof Grossaspach2017 - 2018
|
44 | 14-15-15 | 1.30 |
FC Kaiserslautern2018
|
16 | 6-3-7 | 1.31 |
Jahn Regensburg2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Rüdiger Rehm | S. Hildmann | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 3. Liga | 94 | 50% | 1.67 | 95 | 40% | 1.49 |
| 2. Bundesliga | 10 | 0% | 0.50 | 15 | 13% | 0.80 |
| DFB Pokal | 4 | 50% | 1.75 | 2 | 0% | 0.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 50% | 1.50 | 2 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Rüdiger Rehm | S. Hildmann | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
18 | 28% | 1.11 | - | - | - | |
| 2024 | - | - | - |
|
16 | 13% | 0.75 | |
| 2023 |
|
20 | 30% | 1.15 |
|
37 | 51% | 1.81 |
| 2018 |
|
34 | 53% | 1.71 |
|
30 | 30% | 1.23 |
| 2017 |
|
31 | 58% | 1.87 |
|
30 | 37% | 1.37 |
| 2016 |
|
23 | 30% | 1.30 | - | - | - | |
Rüdiger Rehm vs S. Hildmann in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Rüdiger Rehm 127 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 27 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde S. Hildmann 114 wedstrijden die we bijhouden: 42 zeges, 34 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Rüdiger Rehm, alles over S. Hildmann, vergelijk andere trainers.


