Rashid Rakhimov vs Viktor Goncharenko: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2022 hebben we geen wedstrijden van Rashid Rakhimov. Uit het seizoen 2025 hebben we geen wedstrijden van Viktor Goncharenko.
Resultaten naast elkaar
| Rashid Rakhimov | Viktor Goncharenko | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 140 | Wedstrijden | 179 |
| 59 | Gewonnen | 79 |
| 34 | Gelijk | 42 |
| 47 | Verloren | 58 |
| 42% | Winstpercentage | 44% |
| 34% | Verliespercentage | 32% |
| 1.51 | Punten per wedstrijd | 1.56 |
| Goals | ||
| 1.21 | Goals voor per wedstrijd | 1.30 |
| 1.22 | Goals tegen per wedstrijd | 1.07 |
| -0.01 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.22 |
| 30% | Clean sheets (%) | 41% |
| 32% | Niet gescoord (%) | 28% |
| 45% | Beide teams scoorden | 41% |
| 44% | Meer dan 2,5 goals | 45% |
| Thuis en uit | ||
| 1.60 | Punten per thuiswedstrijd | 1.66 |
| 1.42 | Punten per uitwedstrijd | 1.46 |
| 44% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 40% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 4 |
| 6 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Rashid Rakhimov tegen Viktor Goncharenko
De ploegen van Rashid Rakhimov en Viktor Goncharenko speelden 9 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Rashid Rakhimov, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Viktor Goncharenko. De ploeg van Rashid Rakhimov scoorde 8 keer, die van Viktor Goncharenko 9 keer.
Alle duels tussen Rubin en Nizhny Novgorod ยท Alle duels tussen Rubin en Ural ยท Alle duels tussen Akhmat Grozny en CSKA Moscow
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rubin2023 - 2025
|
87 | 35-19-33 | 1.43 |
Akhmat Grozny2016 - 2019
|
51 | 22-15-14 | 1.59 |
FC UFA2020
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
CSKA Moscow2016 - 2020
|
94 | 51-22-21 | 1.86 |
Ural2022 - 2023
|
47 | 14-13-20 | 1.17 |
Nizhny Novgorod2024
|
20 | 5-3-12 | 0.90 |
FC UFA2016
|
15 | 7-4-4 | 1.67 |
Krasnodar2021
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Wit-Rusland2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Rashid Rakhimov | Viktor Goncharenko | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premjar-Liga | 118 | 42% | 1.51 | 136 | 42% | 1.51 |
| Beker van Rusland | 19 | 37% | 1.26 | 23 | 52% | 1.74 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Rashid Rakhimov | Viktor Goncharenko | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2025 |
|
14 | 57% | 1.86 | - | - | - | |
| 2024 |
|
39 | 41% | 1.41 |
|
20 | 25% | 0.90 |
| 2023 |
|
34 | 32% | 1.26 |
|
36 | 25% | 1.03 |
| 2022 | - | - | - |
|
11 | 45% | 1.64 | |
| 2021 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
| 2020 |
|
2 | 100% | 3.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2019 |
|
1 | 0% | 1.00 |
|
3 | 67% | 2.00 |
| 2018 |
|
22 | 41% | 1.59 |
|
34 | 44% | 1.62 |
| 2017 | - | - | - |
|
44 | 57% | 1.91 | |
| 2016 |
|
28 | 46% | 1.61 |
|
27 | 56% | 1.93 |
Rashid Rakhimov vs Viktor Goncharenko in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Rashid Rakhimov 140 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 34 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Viktor Goncharenko 179 wedstrijden die we bijhouden: 79 zeges, 42 gelijke spelen en 58 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Rashid Rakhimov, alles over Viktor Goncharenko, vergelijk andere trainers.



