Rashid Rakhimov vs Sergey Semak: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2022 hebben we geen wedstrijden van Rashid Rakhimov.
Resultaten naast elkaar
| Rashid Rakhimov | Sergey Semak | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 140 | Wedstrijden | 254 |
| 59 | Gewonnen | 151 |
| 34 | Gelijk | 52 |
| 47 | Verloren | 51 |
| 42% | Winstpercentage | 59% |
| 34% | Verliespercentage | 20% |
| 1.51 | Punten per wedstrijd | 1.99 |
| Goals | ||
| 1.21 | Goals voor per wedstrijd | 1.74 |
| 1.22 | Goals tegen per wedstrijd | 0.87 |
| -0.01 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.87 |
| 30% | Clean sheets (%) | 44% |
| 32% | Niet gescoord (%) | 16% |
| 45% | Beide teams scoorden | 46% |
| 44% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 1.60 | Punten per thuiswedstrijd | 2.29 |
| 1.42 | Punten per uitwedstrijd | 1.65 |
| 44% | Thuis gewonnen (%) | 72% |
| 40% | Uit gewonnen (%) | 45% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 6 |
| 6 | Langste reeks zonder nederlaag | 16 |
Rashid Rakhimov tegen Sergey Semak
De ploegen van Rashid Rakhimov en Sergey Semak speelden 11 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Rashid Rakhimov, 2 keer gelijk en 8 zeges voor Sergey Semak. De ploeg van Rashid Rakhimov scoorde 5 keer, die van Sergey Semak 22 keer.
Alle duels tussen Rubin en Zenit Saint Petersburg ยท Alle duels tussen Akhmat Grozny en Zenit Saint Petersburg ยท Alle duels tussen Akhmat Grozny en FC UFA
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rubin2023 - 2025
|
87 | 35-19-33 | 1.43 |
Akhmat Grozny2016 - 2019
|
51 | 22-15-14 | 1.59 |
FC UFA2020
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zenit Saint Petersburg2018 - 2026
|
213 | 136-39-38 | 2.10 |
FC UFA2016 - 2017
|
41 | 15-13-13 | 1.41 |
In dezelfde competities
| Competitie | Rashid Rakhimov | Sergey Semak | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premjar-Liga | 118 | 42% | 1.51 | 163 | 56% | 1.90 |
| Beker van Rusland | 19 | 37% | 1.26 | 47 | 70% | 2.28 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 3 | 100% | 3.00 | 33 | 67% | 2.18 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Rashid Rakhimov | Sergey Semak | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
29 | 69% | 2.24 | |
| 2025 |
|
14 | 57% | 1.86 |
|
39 | 69% | 2.28 |
| 2024 |
|
39 | 41% | 1.41 |
|
47 | 68% | 2.19 |
| 2023 |
|
34 | 32% | 1.26 |
|
42 | 55% | 1.90 |
| 2022 | - | - | - |
|
8 | 50% | 1.75 | |
| 2021 | - | - | - |
|
1 | 0% | 1.00 | |
| 2020 |
|
2 | 100% | 3.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2019 |
|
1 | 0% | 1.00 |
|
5 | 100% | 3.00 |
| 2018 |
|
22 | 41% | 1.59 |
|
41 | 61% | 1.95 |
| 2017 | - | - | - |
|
29 | 38% | 1.48 | |
| 2016 |
|
28 | 46% | 1.61 |
|
12 | 33% | 1.25 |
Rashid Rakhimov vs Sergey Semak in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Rashid Rakhimov 140 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 34 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sergey Semak 254 wedstrijden die we bijhouden: 151 zeges, 52 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.99 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Rashid Rakhimov, alles over Sergey Semak, vergelijk andere trainers.

