R. Puente vs Rolando Hernán Cristante Mandarino: de trainers naast elkaar

Filter:
61 - 127 Wedstrijden
31% - 39% Winstpercentage
1.11 - 1.43 Punten per wedstrijd
1.28 - 1.35 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van R. Puente sinds het seizoen 2017, van Rolando Hernán Cristante Mandarino sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van R. Puente. Uit de seizoenen 2020, 2021, 2023, 2024 hebben we geen wedstrijden van Rolando Hernán Cristante Mandarino.

Resultaten naast elkaar

R. Puente Rolando Hernán Cristante Mandarino
Resultaten
61 Wedstrijden 127
19 Gewonnen 50
11 Gelijk 31
31 Verloren 46
31% Winstpercentage 39%
51% Verliespercentage 36%
1.11 Punten per wedstrijd 1.43
Goals
1.28 Goals voor per wedstrijd 1.35
1.74 Goals tegen per wedstrijd 1.41
-0.46 Doelsaldo per wedstrijd -0.06
20% Clean sheets (%) 21%
31% Niet gescoord (%) 28%
54% Beide teams scoorden 59%
62% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
1.28 Punten per thuiswedstrijd 1.80
0.93 Punten per uitwedstrijd 1.09
38% Thuis gewonnen (%) 52%
24% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 7
4 Langste reeks zonder nederlaag 9

R. Puente tegen Rolando Hernán Cristante Mandarino

1 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van R. Puente en Rolando Hernán Cristante Mandarino speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor R. Puente, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Rolando Hernán Cristante Mandarino. De ploeg van R. Puente scoorde 4 keer, die van Rolando Hernán Cristante Mandarino 10 keer.

Alle duels tussen U.N.A.M. - Pumas en FC Juarez · Alle duels tussen Club Queretaro en Toluca · Alle duels tussen Lobos Buap en Toluca

Per club

R. Puente
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lobos Buap2017 27 9-4-14 1.15
Club Queretaro2018 23 6-5-12 1.00
U.N.A.M. - Pumas2022 10 3-2-5 1.10
Tigres UANL2022 1 1-0-0 3.00
Rolando Hernán Cristante Mandarino
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Toluca2016 - 2019 96 43-23-30 1.58
FC Juarez2022 16 3-6-7 0.94
Puebla2025 15 4-2-9 0.93

In dezelfde competities

Competitie R. Puente Rolando Hernán Cristante Mandarino
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga MX 61 31% 1.11 124 40% 1.44

Seizoen per seizoen

Seizoen R. Puente Rolando Hernán Cristante Mandarino
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Puebla 15 27% 0.93
2022 U.N.A.M. - Pumas Tigres UANL 11 36% 1.27 FC Juarez 16 19% 0.94
2019 - - - Toluca 1 0% 0.00
2018 Club Queretaro 23 26% 1.00 Toluca 23 39% 1.30
2017 Lobos Buap 27 33% 1.15 Toluca 39 49% 1.74
2016 - - - Toluca 33 45% 1.64

R. Puente vs Rolando Hernán Cristante Mandarino in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde R. Puente 61 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 11 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rolando Hernán Cristante Mandarino 127 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 31 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.43 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over R. Puente, alles over Rolando Hernán Cristante Mandarino, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook