R. Lucescu vs Rui Carlos Pinho da Vitória: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van R. Lucescu sinds het seizoen 2014, van Rui Carlos Pinho da Vitória sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van R. Lucescu. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Rui Carlos Pinho da Vitória.
Resultaten naast elkaar
| R. Lucescu | Rui Carlos Pinho da Vitória | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 295 | Wedstrijden | 171 |
| 174 | Gewonnen | 109 |
| 55 | Gelijk | 31 |
| 66 | Verloren | 31 |
| 59% | Winstpercentage | 64% |
| 22% | Verliespercentage | 18% |
| 1.96 | Punten per wedstrijd | 2.09 |
| Goals | ||
| 1.92 | Goals voor per wedstrijd | 2.01 |
| 0.95 | Goals tegen per wedstrijd | 0.99 |
| 0.97 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.02 |
| 41% | Clean sheets (%) | 39% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 9% |
| 48% | Beide teams scoorden | 53% |
| 57% | Meer dan 2,5 goals | 58% |
| Thuis en uit | ||
| 2.17 | Punten per thuiswedstrijd | 2.34 |
| 1.76 | Punten per uitwedstrijd | 1.83 |
| 67% | Thuis gewonnen (%) | 73% |
| 51% | Uit gewonnen (%) | 54% |
| Reeksen | ||
| 14 | Langste reeks zeges | 11 |
| 21 | Langste reeks zonder nederlaag | 22 |
R. Lucescu tegen Rui Carlos Pinho da Vitória
De ploegen van R. Lucescu en Rui Carlos Pinho da Vitória speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor R. Lucescu, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Rui Carlos Pinho da Vitória. De ploeg van R. Lucescu scoorde 7 keer, die van Rui Carlos Pinho da Vitória 8 keer.
Alle duels tussen PAOK en Panathinaikos · Alle duels tussen Al-Hilal Saudi FC en Al-Nassr · Alle duels tussen PAOK en Benfica
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
PAOK2017 - 2025
|
245 | 152-42-51 | 2.03 |
Xanthi FC2014 - 2016
|
45 | 18-13-14 | 1.49 |
Al-Hilal Saudi FC2020
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
Esteghlal FC2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Ajax2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Benfica2016 - 2018
|
106 | 66-21-19 | 2.07 |
Panathinaikos2024
|
35 | 21-5-9 | 1.94 |
Egypte2022 - 2024
|
14 | 9-4-1 | 2.21 |
Al-Nassr2018 - 2020
|
14 | 12-0-2 | 2.57 |
Al-Wasl FC2026
|
2 | 1-1-0 | 2.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | R. Lucescu | Rui Carlos Pinho da Vitória | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Super League | 175 | 62% | 2.04 | 23 | 61% | 2.00 |
| Beker van Griekenland | 59 | 61% | 2.00 | 4 | 50% | 1.75 |
| UEFA Champions League | 8 | 50% | 1.88 | 20 | 20% | 0.85 |
| UEFA Europa Conference League | 13 | 69% | 2.23 | 8 | 63% | 1.88 |
| King's Cup | 2 | 100% | 3.00 | 3 | 67% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | R. Lucescu | Rui Carlos Pinho da Vitória | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
2 | 50% | 2.00 |
| 2025 |
|
40 | 60% | 2.08 | - | - | - | |
| 2024 |
|
52 | 52% | 1.69 |
|
36 | 61% | 1.97 |
| 2023 |
|
54 | 67% | 2.15 |
|
10 | 50% | 1.90 |
| 2022 |
|
16 | 38% | 1.31 |
|
3 | 100% | 3.00 |
| 2020 |
|
2 | 100% | 3.00 |
|
3 | 67% | 2.00 |
| 2018 |
|
47 | 68% | 2.21 |
|
32 | 66% | 2.13 |
| 2017 |
|
38 | 74% | 2.34 |
|
41 | 61% | 1.98 |
| 2016 |
|
34 | 41% | 1.53 |
|
44 | 68% | 2.27 |
| 2015 |
|
3 | 33% | 1.00 | - | - | - | |
| 2014 |
|
8 | 38% | 1.50 | - | - | - | |
R. Lucescu vs Rui Carlos Pinho da Vitória in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde R. Lucescu 295 wedstrijden die we bijhouden: 174 zeges, 55 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rui Carlos Pinho da Vitória 171 wedstrijden die we bijhouden: 109 zeges, 31 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 2.09 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over R. Lucescu, alles over Rui Carlos Pinho da Vitória, vergelijk andere trainers.






