R. Hernández vs Rolando Hernán Cristante Mandarino: de trainers naast elkaar

Filter:
155 - 127 Wedstrijden
40% - 39% Winstpercentage
1.46 - 1.43 Punten per wedstrijd
1.28 - 1.35 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van R. Hernández. Uit de seizoenen 2020, 2021, 2023, 2024 hebben we geen wedstrijden van Rolando Hernán Cristante Mandarino.

Resultaten naast elkaar

R. Hernández Rolando Hernán Cristante Mandarino
Resultaten
155 Wedstrijden 127
62 Gewonnen 50
41 Gelijk 31
52 Verloren 46
40% Winstpercentage 39%
34% Verliespercentage 36%
1.46 Punten per wedstrijd 1.43
Goals
1.28 Goals voor per wedstrijd 1.35
1.14 Goals tegen per wedstrijd 1.41
0.14 Doelsaldo per wedstrijd -0.06
34% Clean sheets (%) 21%
24% Niet gescoord (%) 28%
51% Beide teams scoorden 59%
45% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
1.90 Punten per thuiswedstrijd 1.80
0.99 Punten per uitwedstrijd 1.09
56% Thuis gewonnen (%) 52%
23% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 7
9 Langste reeks zonder nederlaag 9

R. Hernández tegen Rolando Hernán Cristante Mandarino

2 Zeges
2 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van R. Hernández en Rolando Hernán Cristante Mandarino speelden 7 keer tegen elkaar: 2 zeges voor R. Hernández, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Rolando Hernán Cristante Mandarino. De ploeg van R. Hernández scoorde 10 keer, die van Rolando Hernán Cristante Mandarino 12 keer.

Alle duels tussen Monarcas en Toluca

Per club

R. Hernández
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Malacateco2021 - 2025 88 39-24-25 1.60
Monarcas2016 - 2018 66 23-16-27 1.29
Antigua GFC2021 1 0-1-0 1.00
Rolando Hernán Cristante Mandarino
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Toluca2016 - 2019 96 43-23-30 1.58
FC Juarez2022 16 3-6-7 0.94
Puebla2025 15 4-2-9 0.93

In dezelfde competities

Competitie R. Hernández Rolando Hernán Cristante Mandarino
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga MX 66 35% 1.29 124 40% 1.44

Seizoen per seizoen

Seizoen R. Hernández Rolando Hernán Cristante Mandarino
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Malacateco 12 58% 1.75 Puebla 15 27% 0.93
2024 Malacateco 33 42% 1.48 - - -
2022 - - - FC Juarez 16 19% 0.94
2021 Malacateco Antigua GFC 44 41% 1.64 - - -
2019 - - - Toluca 1 0% 0.00
2018 Monarcas 19 32% 1.11 Toluca 23 39% 1.30
2017 Monarcas 36 39% 1.42 Toluca 39 49% 1.74
2016 Monarcas 11 27% 1.18 Toluca 33 45% 1.64

R. Hernández vs Rolando Hernán Cristante Mandarino in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde R. Hernández 155 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 41 gelijke spelen en 52 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rolando Hernán Cristante Mandarino 127 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 31 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.43 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over R. Hernández, alles over Rolando Hernán Cristante Mandarino, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook