Roberto D'Aversa vs Vincenzo Italiano: de trainers naast elkaar

Filter:
Roberto D'Aversa Italy ยท 51 jaar Empoli
vs
Vincenzo Italiano Italy ยท 48 jaar Bologna
149 - 173 Wedstrijden
30% - 49% Winstpercentage
1.19 - 1.72 Punten per wedstrijd
1.09 - 1.69 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Roberto D'Aversa sinds het seizoen 2017, van Vincenzo Italiano sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Roberto D'Aversa Vincenzo Italiano
Resultaten
149 Wedstrijden 173
45 Gewonnen 85
42 Gelijk 42
62 Verloren 46
30% Winstpercentage 49%
42% Verliespercentage 27%
1.19 Punten per wedstrijd 1.72
Goals
1.09 Goals voor per wedstrijd 1.69
1.38 Goals tegen per wedstrijd 1.15
-0.29 Doelsaldo per wedstrijd 0.54
24% Clean sheets (%) 31%
33% Niet gescoord (%) 21%
50% Beide teams scoorden 54%
48% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.34 Punten per thuiswedstrijd 1.94
1.04 Punten per uitwedstrijd 1.48
35% Thuis gewonnen (%) 56%
25% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 8
7 Langste reeks zonder nederlaag 13

Roberto D'Aversa tegen Vincenzo Italiano

1 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Roberto D'Aversa en Vincenzo Italiano speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Roberto D'Aversa, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Vincenzo Italiano. De ploeg van Roberto D'Aversa scoorde 7 keer, die van Vincenzo Italiano 10 keer.

Alle duels tussen Empoli en Bologna ยท Alle duels tussen Lecce en Fiorentina

Per club

Roberto D'Aversa
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Parma2017 - 2018 80 31-20-29 1.41
Empoli2024 39 8-12-19 0.92
Lecce2023 30 6-10-14 0.93
Vincenzo Italiano
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bologna2024 - 2025 80 37-23-20 1.68
Fiorentina2022 - 2024 72 35-17-20 1.69
Besiktas2026 19 12-2-5 2.00
Trapani2018 2 1-0-1 1.50

In dezelfde competities

Competitie Roberto D'Aversa Vincenzo Italiano
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 98 21% 0.96 94 44% 1.57
Coppa Italia 9 33% 1.22 16 63% 2.06

Seizoen per seizoen

Seizoen Roberto D'Aversa Vincenzo Italiano
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Besiktas 19 63% 2.00
2025 - - - Bologna 42 48% 1.67
2024 Empoli 39 21% 0.92 Bologna Fiorentina 43 47% 1.72
2023 Lecce 30 20% 0.93 Fiorentina 53 43% 1.58
2022 - - - Fiorentina 14 64% 2.00
2018 Parma 38 26% 1.08 Trapani 2 50% 1.50
2017 Parma 42 50% 1.71 - - -

Roberto D'Aversa vs Vincenzo Italiano in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Roberto D'Aversa 149 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 42 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.19 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Vincenzo Italiano 173 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 42 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.72 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Roberto D'Aversa, alles over Vincenzo Italiano, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook