Rıza Çalımbay vs Şenol Güneş: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Rıza Çalımbay. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Şenol Güneş.
Resultaten naast elkaar
| Rıza Çalımbay | Şenol Güneş | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 129 | Wedstrijden | 211 |
| 54 | Gewonnen | 112 |
| 32 | Gelijk | 55 |
| 43 | Verloren | 44 |
| 42% | Winstpercentage | 53% |
| 33% | Verliespercentage | 21% |
| 1.50 | Punten per wedstrijd | 1.85 |
| Goals | ||
| 1.51 | Goals voor per wedstrijd | 1.95 |
| 1.31 | Goals tegen per wedstrijd | 1.19 |
| 0.20 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.75 |
| 28% | Clean sheets (%) | 28% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 10% |
| 52% | Beide teams scoorden | 65% |
| 53% | Meer dan 2,5 goals | 61% |
| Thuis en uit | ||
| 1.67 | Punten per thuiswedstrijd | 2.20 |
| 1.33 | Punten per uitwedstrijd | 1.48 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 65% |
| 35% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 7 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 21 |
Rıza Çalımbay tegen Şenol Güneş
De ploegen van Rıza Çalımbay en Şenol Güneş speelden 8 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Rıza Çalımbay, 4 keer gelijk en 4 zeges voor Şenol Güneş. De ploeg van Rıza Çalımbay scoorde 4 keer, die van Şenol Güneş 16 keer.
Alle duels tussen Hatayspor en Trabzonspor · Alle duels tussen Konyaspor en Besiktas · Alle duels tussen Trabzonspor en Besiktas
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Antalyaspor2016 - 2017
|
33 | 17-8-8 | 1.79 |
Trabzonspor2017
|
29 | 14-8-7 | 1.72 |
Sivasspor2022 - 2024
|
14 | 4-3-7 | 1.07 |
Konyaspor2018
|
14 | 5-5-4 | 1.43 |
Hatayspor2024
|
13 | 3-4-6 | 1.00 |
Mersin İdmanyurdu2014
|
11 | 5-2-4 | 1.55 |
Besiktas2023
|
8 | 4-1-3 | 1.63 |
Kasimpasa2016
|
6 | 1-1-4 | 0.67 |
Aydınspor 19232016
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Besiktas2015 - 2023
|
174 | 98-43-33 | 1.94 |
Trabzonspor2024
|
24 | 8-7-9 | 1.29 |
Bursaspor2014
|
13 | 6-5-2 | 1.77 |
In dezelfde competities
| Competitie | Rıza Çalımbay | Şenol Güneş | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 101 | 40% | 1.47 | 125 | 54% | 1.88 |
| Beker van Turkije | 23 | 52% | 1.74 | 36 | 47% | 1.72 |
| UEFA Europa Conference League | 4 | 25% | 0.75 | 7 | 71% | 2.29 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 100% | 3.00 | 10 | 70% | 2.40 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Rıza Çalımbay | Şenol Güneş | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
22 | 23% | 0.95 |
|
24 | 33% | 1.29 |
| 2023 |
|
8 | 50% | 1.63 |
|
18 | 61% | 2.06 |
| 2022 |
|
5 | 40% | 1.40 |
|
7 | 71% | 2.43 |
| 2018 |
|
14 | 36% | 1.43 |
|
45 | 53% | 1.82 |
| 2017 |
|
35 | 43% | 1.60 |
|
50 | 56% | 1.92 |
| 2016 |
|
34 | 53% | 1.76 |
|
48 | 58% | 2.04 |
| 2015 | - | - | - |
|
6 | 33% | 1.17 | |
| 2014 |
|
11 | 45% | 1.55 |
|
13 | 46% | 1.77 |
Rıza Çalımbay vs Şenol Güneş in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Rıza Çalımbay 129 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 32 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Şenol Güneş 211 wedstrijden die we bijhouden: 112 zeges, 55 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Rıza Çalımbay, alles over Şenol Güneş, vergelijk andere trainers.



