Piero Gasperini Gian vs Vincenzo Italiano: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Piero Gasperini Gian sinds het seizoen 2016, van Vincenzo Italiano sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Piero Gasperini Gian | Vincenzo Italiano | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 295 | Wedstrijden | 172 |
| 155 | Gewonnen | 84 |
| 66 | Gelijk | 42 |
| 74 | Verloren | 46 |
| 53% | Winstpercentage | 49% |
| 25% | Verliespercentage | 27% |
| 1.80 | Punten per wedstrijd | 1.71 |
| Goals | ||
| 1.85 | Goals voor per wedstrijd | 1.68 |
| 1.07 | Goals tegen per wedstrijd | 1.15 |
| 0.78 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.53 |
| 36% | Clean sheets (%) | 31% |
| 17% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 52% | Beide teams scoorden | 53% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.91 | Punten per thuiswedstrijd | 1.94 |
| 1.69 | Punten per uitwedstrijd | 1.46 |
| 57% | Thuis gewonnen (%) | 56% |
| 48% | Uit gewonnen (%) | 41% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 8 |
| 16 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Piero Gasperini Gian tegen Vincenzo Italiano
De ploegen van Piero Gasperini Gian en Vincenzo Italiano speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Piero Gasperini Gian, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Vincenzo Italiano. De ploeg van Piero Gasperini Gian scoorde 12 keer, die van Vincenzo Italiano 9 keer.
Alle duels tussen AS Roma en Bologna ยท Alle duels tussen Atalanta en Bologna ยท Alle duels tussen Atalanta en Fiorentina
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Atalanta2016 - 2024
|
237 | 122-57-58 | 1.78 |
AS Roma2025 - 2026
|
57 | 33-9-15 | 1.89 |
Newport County2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bologna2024 - 2025
|
80 | 37-23-20 | 1.68 |
Fiorentina2022 - 2024
|
72 | 35-17-20 | 1.69 |
Besiktas2026
|
18 | 11-2-5 | 1.94 |
Trapani2018
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Piero Gasperini Gian | Vincenzo Italiano | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie A | 221 | 54% | 1.84 | 94 | 44% | 1.57 |
| UEFA Europa League | 31 | 58% | 2.03 | 13 | 69% | 2.23 |
| Coppa Italia | 18 | 56% | 1.72 | 16 | 63% | 2.06 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 14 | 29% | 1.14 | 15 | 53% | 1.87 |
| UEFA Champions League | 10 | 40% | 1.50 | 5 | 20% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Piero Gasperini Gian | Vincenzo Italiano | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
12 | 33% | 1.42 |
|
18 | 61% | 1.94 |
| 2025 |
|
46 | 63% | 1.98 |
|
42 | 48% | 1.67 |
| 2024 |
|
48 | 50% | 1.73 |
|
43 | 47% | 1.72 |
| 2023 |
|
52 | 56% | 1.87 |
|
53 | 43% | 1.58 |
| 2022 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
14 | 64% | 2.00 |
| 2018 |
|
47 | 55% | 1.91 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2017 |
|
49 | 43% | 1.59 | - | - | - | |
| 2016 |
|
39 | 54% | 1.85 | - | - | - | |
Piero Gasperini Gian vs Vincenzo Italiano in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Piero Gasperini Gian 295 wedstrijden die we bijhouden: 155 zeges, 66 gelijke spelen en 74 nederlagen, goed voor 1.80 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Vincenzo Italiano 172 wedstrijden die we bijhouden: 84 zeges, 42 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Piero Gasperini Gian, alles over Vincenzo Italiano, vergelijk andere trainers.




