Pepa vs Rui Carlos Pinho da Vitória: de trainers naast elkaar

Filter:
133 - 171 Wedstrijden
31% - 64% Winstpercentage
1.17 - 2.09 Punten per wedstrijd
1.17 - 2.01 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Pepa. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Rui Carlos Pinho da Vitória.

Resultaten naast elkaar

Pepa Rui Carlos Pinho da Vitória
Resultaten
133 Wedstrijden 171
41 Gewonnen 109
32 Gelijk 31
60 Verloren 31
31% Winstpercentage 64%
45% Verliespercentage 18%
1.17 Punten per wedstrijd 2.09
Goals
1.17 Goals voor per wedstrijd 2.01
1.34 Goals tegen per wedstrijd 0.99
-0.17 Doelsaldo per wedstrijd 1.02
24% Clean sheets (%) 39%
36% Niet gescoord (%) 9%
46% Beide teams scoorden 53%
44% Meer dan 2,5 goals 58%
Thuis en uit
1.33 Punten per thuiswedstrijd 2.34
0.98 Punten per uitwedstrijd 1.83
37% Thuis gewonnen (%) 73%
24% Uit gewonnen (%) 54%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 11
5 Langste reeks zonder nederlaag 22

Pepa tegen Rui Carlos Pinho da Vitória

1 Zeges
0 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Pepa en Rui Carlos Pinho da Vitória speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Pepa, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Rui Carlos Pinho da Vitória. De ploeg van Pepa scoorde 5 keer, die van Rui Carlos Pinho da Vitória 17 keer.

Alle duels tussen Tondela en Benfica · Alle duels tussen Moreirense en Benfica

Per club

Pepa
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Tondela2016 - 2018 85 26-19-40 1.14
Cruzeiro2023 23 7-6-10 1.17
Sport Recife2024 - 2025 12 6-4-2 1.83
Moreirense2016 11 2-2-7 0.73
Estrela2026 1 0-0-1 0.00
Atletico Paranaense2023 1 0-1-0 1.00
Rui Carlos Pinho da Vitória
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Benfica2016 - 2018 106 66-21-19 2.07
Panathinaikos2024 35 21-5-9 1.94
Egypte2022 - 2024 14 9-4-1 2.21
Al-Nassr2018 - 2020 14 12-0-2 2.57
Al-Wasl FC2026 2 1-1-0 2.00

In dezelfde competities

Competitie Pepa Rui Carlos Pinho da Vitória
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 95 28% 1.06 78 72% 2.35
Beker van Portugal 2 50% 2.00 6 67% 2.17

Seizoen per seizoen

Seizoen Pepa Rui Carlos Pinho da Vitória
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Estrela 1 0% 0.00 Al-Wasl FC 2 50% 2.00
2025 Sport Recife 1 0% 1.00 - - -
2024 Sport Recife 11 55% 1.91 Panathinaikos Egypte 36 61% 1.97
2023 Cruzeiro Atletico Paranaense 24 29% 1.17 Egypte 10 50% 1.90
2022 - - - Egypte 3 100% 3.00
2020 - - - Al-Nassr 3 67% 2.00
2018 Tondela 34 29% 1.09 Benfica Al-Nassr 32 66% 2.13
2017 Tondela 33 30% 1.15 Benfica 41 61% 1.98
2016 Tondela Moreirense 29 28% 1.03 Benfica 44 68% 2.27

Pepa vs Rui Carlos Pinho da Vitória in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Pepa 133 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 32 gelijke spelen en 60 nederlagen, goed voor 1.17 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rui Carlos Pinho da Vitória 171 wedstrijden die we bijhouden: 109 zeges, 31 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 2.09 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Pepa, alles over Rui Carlos Pinho da Vitória, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook