Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva vs Péricles Raimundo Oliveira Chamusca: de trainers naast elkaar

Filter:
170 - 114 Wedstrijden
34% - 51% Winstpercentage
1.27 - 1.77 Punten per wedstrijd
1.27 - 1.68 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva sinds het seizoen 2016, van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca.

Resultaten naast elkaar

Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Resultaten
170 Wedstrijden 114
57 Gewonnen 58
45 Gelijk 28
68 Verloren 28
34% Winstpercentage 51%
40% Verliespercentage 25%
1.27 Punten per wedstrijd 1.77
Goals
1.27 Goals voor per wedstrijd 1.68
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.19
-0.14 Doelsaldo per wedstrijd 0.48
26% Clean sheets (%) 27%
32% Niet gescoord (%) 15%
51% Beide teams scoorden 61%
50% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.45 Punten per thuiswedstrijd 1.85
1.10 Punten per uitwedstrijd 1.71
38% Thuis gewonnen (%) 54%
30% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
6 Langste reeks zonder nederlaag 12

Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva tegen Péricles Raimundo Oliveira Chamusca

1 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva en Péricles Raimundo Oliveira Chamusca speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Péricles Raimundo Oliveira Chamusca. De ploeg van Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva scoorde 5 keer, die van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca 6 keer.

Alle duels tussen Al-Fayha en Al Taawon · Alle duels tussen Al Khaleej Saihat en Al Taawon · Alle duels tussen Al Taawon en Al-Hilal Saudi FC

Per club

Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Fayha2024 - 2026 54 15-15-24 1.11
Al Khaleej Saihat2022 - 2024 52 16-14-22 1.19
Vasco DA Gama2026 29 12-7-10 1.48
Al Taawon2018 26 12-8-6 1.69
Estoril2017 8 2-0-6 0.75
Apollon Limassol2016 1 0-1-0 1.00
Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al Taawon2022 - 2026 85 40-24-21 1.69
Al-Faisaly FC2018 - 2021 19 11-4-4 1.95
Al Wahda FC2026 8 6-0-2 2.25
Al-Hilal Saudi FC2018 2 1-0-1 1.50

In dezelfde competities

Competitie Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Saudi Professional League 126 33% 1.25 96 48% 1.71
King's Cup 6 33% 1.33 7 71% 2.29

Seizoen per seizoen

Seizoen Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Vasco DA Gama Al-Fayha 30 40% 1.47 Al Wahda FC Al Taawon 12 67% 2.17
2025 Al-Fayha 34 26% 1.03 Al Taawon 32 47% 1.63
2024 Al-Fayha Al Khaleej Saihat 23 35% 1.35 Al Taawon 2 50% 1.50
2023 Al Khaleej Saihat 33 27% 1.12 Al Taawon 32 47% 1.75
2022 Al Khaleej Saihat 15 33% 1.20 Al Taawon 15 47% 1.67
2021 - - - Al-Faisaly FC 3 100% 3.00
2018 Al Taawon 26 46% 1.69 Al-Faisaly FC Al-Hilal Saudi FC 18 50% 1.72
2017 Estoril 8 25% 0.75 - - -
2016 Apollon Limassol 1 0% 1.00 - - -

Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva vs Péricles Raimundo Oliveira Chamusca in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva 170 wedstrijden die we bijhouden: 57 zeges, 45 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.27 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Péricles Raimundo Oliveira Chamusca 114 wedstrijden die we bijhouden: 58 zeges, 28 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.77 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Pedro Emanuel dos Santos Martins Silva, alles over Péricles Raimundo Oliveira Chamusca, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook