Pavel Hapal vs Tomáš Janotka: de trainers naast elkaar

Filter:
118 - 58 Wedstrijden
40% - 34% Winstpercentage
1.40 - 1.29 Punten per wedstrijd
1.41 - 1.31 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Pavel Hapal sinds het seizoen 2017, van Tomáš Janotka sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Pavel Hapal. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van Tomáš Janotka.

Resultaten naast elkaar

Pavel Hapal Tomáš Janotka
Resultaten
118 Wedstrijden 58
47 Gewonnen 20
24 Gelijk 15
47 Verloren 23
40% Winstpercentage 34%
40% Verliespercentage 40%
1.40 Punten per wedstrijd 1.29
Goals
1.41 Goals voor per wedstrijd 1.31
1.25 Goals tegen per wedstrijd 1.43
0.16 Doelsaldo per wedstrijd -0.12
27% Clean sheets (%) 22%
27% Niet gescoord (%) 28%
51% Beide teams scoorden 60%
47% Meer dan 2,5 goals 60%
Thuis en uit
1.69 Punten per thuiswedstrijd 1.40
1.12 Punten per uitwedstrijd 1.21
50% Thuis gewonnen (%) 40%
30% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 2
6 Langste reeks zonder nederlaag 4

Pavel Hapal tegen Tomáš Janotka

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Pavel Hapal en Tomáš Janotka speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Pavel Hapal, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Tomáš Janotka. De ploeg van Pavel Hapal scoorde 3 keer, die van Tomáš Janotka 3 keer.

Alle duels tussen Baník Ostrava en Sigma Olomouc

Per club

Pavel Hapal
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Baník Ostrava2022 - 2025 112 43-23-46 1.36
Sparta Praha2018 2 1-0-1 1.50
Slovakia U212017 2 1-1-0 2.00
Sigma Olomouc2026 1 1-0-0 3.00
Slovakia2018 1 1-0-0 3.00
Tomáš Janotka
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sigma Olomouc2024 - 2025 51 18-13-20 1.31
Sigma Olomouc U192018 4 2-1-1 1.75
Sigma Olomouc II2024 3 0-1-2 0.33

In dezelfde competities

Competitie Pavel Hapal Tomáš Janotka
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 93 42% 1.43 43 33% 1.28
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 23% 1.08 8 38% 1.25
UEFA Europa Conference League 6 50% 1.67 2 50% 1.50
UEFA Europa League 3 0% 0.33 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Pavel Hapal Tomáš Janotka
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Sigma Olomouc 1 100% 3.00 - - -
2025 Baník Ostrava 20 15% 0.70 Sigma Olomouc 18 44% 1.56
2024 Baník Ostrava 38 55% 1.84 Sigma Olomouc Sigma Olomouc II 36 28% 1.11
2023 Baník Ostrava 33 33% 1.21 - - -
2022 Baník Ostrava 21 38% 1.33 - - -
2018 Sparta Praha Slovakia 3 67% 2.00 Sigma Olomouc U19 4 50% 1.75
2017 Slovakia U21 2 50% 2.00 - - -

Pavel Hapal vs Tomáš Janotka in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Pavel Hapal 118 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 24 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Tomáš Janotka 58 wedstrijden die we bijhouden: 20 zeges, 15 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Pavel Hapal, alles over Tomáš Janotka, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook