Pavel Hapal vs Radoslav Kováč: de trainers naast elkaar

Filter:
120 - 131 Wedstrijden
40% - 29% Winstpercentage
1.41 - 1.09 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.15 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Pavel Hapal sinds het seizoen 2017, van Radoslav Kováč sinds het seizoen 2020. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Pavel Hapal.

Resultaten naast elkaar

Pavel Hapal Radoslav Kováč
Resultaten
120 Wedstrijden 131
48 Gewonnen 38
25 Gelijk 29
47 Verloren 64
40% Winstpercentage 29%
39% Verliespercentage 49%
1.41 Punten per wedstrijd 1.09
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.15
1.23 Goals tegen per wedstrijd 1.44
0.18 Doelsaldo per wedstrijd -0.29
28% Clean sheets (%) 24%
27% Niet gescoord (%) 32%
51% Beide teams scoorden 51%
47% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.71 Punten per thuiswedstrijd 1.09
1.11 Punten per uitwedstrijd 1.09
51% Thuis gewonnen (%) 27%
30% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 7

Pavel Hapal tegen Radoslav Kováč

3 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Pavel Hapal en Radoslav Kováč speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Pavel Hapal, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Radoslav Kováč. De ploeg van Pavel Hapal scoorde 8 keer, die van Radoslav Kováč 8 keer.

Alle duels tussen Baník Ostrava en Slovan Liberec · Alle duels tussen Baník Ostrava en Pardubice

Per club

Pavel Hapal
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Baník Ostrava2022 - 2025 112 43-23-46 1.36
Sigma Olomouc2026 3 2-1-0 2.33
Sparta Praha2018 2 1-0-1 1.50
Slovakia U212017 2 1-1-0 2.00
Slovakia2018 1 1-0-0 3.00
Radoslav Kováč
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Pardubice2022 - 2024 55 19-11-25 1.24
Slovan Liberec2024 - 2025 42 15-11-16 1.33
Opava2020 28 2-7-19 0.46
Plzen2026 6 2-0-4 1.00

In dezelfde competities

Competitie Pavel Hapal Radoslav Kováč
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 95 42% 1.44 115 29% 1.10
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 13 23% 1.08 12 33% 1.17
UEFA Europa League 3 0% 0.33 4 25% 0.75

Seizoen per seizoen

Seizoen Pavel Hapal Radoslav Kováč
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Sigma Olomouc 3 67% 2.33 Plzen 6 33% 1.00
2025 Baník Ostrava 20 15% 0.70 Slovan Liberec 14 29% 1.07
2024 Baník Ostrava 38 55% 1.84 Slovan Liberec Pardubice 31 39% 1.48
2023 Baník Ostrava 33 33% 1.21 Pardubice 30 33% 1.17
2022 Baník Ostrava 21 38% 1.33 Pardubice 22 36% 1.27
2020 - - - Opava 28 7% 0.46
2018 Sparta Praha Slovakia 3 67% 2.00 - - -
2017 Slovakia U21 2 50% 2.00 - - -

Pavel Hapal vs Radoslav Kováč in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Pavel Hapal 120 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 25 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2020 leidde Radoslav Kováč 131 wedstrijden die we bijhouden: 38 zeges, 29 gelijke spelen en 64 nederlagen, goed voor 1.09 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Pavel Hapal, alles over Radoslav Kováč, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook