Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca vs Serhii Rebrov: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Serhii Rebrov Ukraine · 52 jaar Oekraïne
253 - 148 Wedstrijden
62% - 57% Winstpercentage
2.05 - 1.93 Punten per wedstrijd
1.98 - 1.97 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Serhii Rebrov.

Resultaten naast elkaar

Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca Serhii Rebrov
Resultaten
253 Wedstrijden 148
157 Gewonnen 85
47 Gelijk 31
49 Verloren 32
62% Winstpercentage 57%
19% Verliespercentage 22%
2.05 Punten per wedstrijd 1.93
Goals
1.98 Goals voor per wedstrijd 1.97
1.03 Goals tegen per wedstrijd 1.09
0.95 Doelsaldo per wedstrijd 0.87
42% Clean sheets (%) 32%
11% Niet gescoord (%) 15%
51% Beide teams scoorden 59%
59% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
2.32 Punten per thuiswedstrijd 2.12
1.76 Punten per uitwedstrijd 1.74
72% Thuis gewonnen (%) 65%
52% Uit gewonnen (%) 50%
Reeksen
14 Langste reeks zeges 10
23 Langste reeks zonder nederlaag 19

Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca tegen Serhii Rebrov

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca en Serhii Rebrov speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Serhii Rebrov. De ploeg van Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca scoorde 8 keer, die van Serhii Rebrov 7 keer.

Alle duels tussen Shakhtar Donetsk en Dynamo Kyiv

Per club

Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Shakhtar Donetsk2016 - 2018 113 82-16-15 2.32
Lyon2024 - 2026 69 42-7-20 1.93
Lille2022 - 2024 46 21-17-8 1.74
AC Milan2024 25 12-7-6 1.72
Serhii Rebrov
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al-Ahli Jeddah2017 - 2018 38 20-12-6 1.89
Oekraïne2023 - 2026 36 16-9-11 1.58
Dynamo Kyiv2016 33 21-3-9 2.00
Ferencvarosi TC2018 23 17-3-3 2.35
Al Ain2022 18 11-4-3 2.06

In dezelfde competities

Competitie Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca Serhii Rebrov
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League Oekraïne 87 77% 2.46 28 71% 2.21
UEFA Champions League 24 46% 1.50 5 20% 0.80

Seizoen per seizoen

Seizoen Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca Serhii Rebrov
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Lyon 21 52% 1.71 Oekraïne 7 43% 1.43
2025 Lyon 30 70% 2.20 Oekraïne 2 50% 1.50
2024 AC Milan Lyon 44 50% 1.70 Oekraïne 17 35% 1.35
2023 Lille 43 47% 1.74 Oekraïne 10 60% 2.10
2022 Lille 2 50% 2.00 Al Ain 18 61% 2.06
2018 Shakhtar Donetsk 36 67% 2.22 Ferencvarosi TC Al-Ahli Jeddah 33 64% 2.12
2017 Shakhtar Donetsk 36 72% 2.25 Al-Ahli Jeddah 28 57% 2.00
2016 Shakhtar Donetsk 41 78% 2.46 Dynamo Kyiv 33 64% 2.00

Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca vs Serhii Rebrov in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca 253 wedstrijden die we bijhouden: 157 zeges, 47 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 2.05 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Serhii Rebrov 148 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 31 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.93 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Paulo Alexandre Rodrigues Fonseca, alles over Serhii Rebrov, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook