Paul Hanlon vs Stuart Kettlewell: de trainers naast elkaar

Filter:
36 - 28 Wedstrijden
44% - 39% Winstpercentage
1.61 - 1.43 Punten per wedstrijd
1.25 - 1.64 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2025.

Resultaten naast elkaar

Paul Hanlon Stuart Kettlewell
Resultaten
36 Wedstrijden 28
16 Gewonnen 11
10 Gelijk 7
10 Verloren 10
44% Winstpercentage 39%
28% Verliespercentage 36%
1.61 Punten per wedstrijd 1.43
Goals
1.25 Goals voor per wedstrijd 1.64
0.83 Goals tegen per wedstrijd 1.39
0.42 Doelsaldo per wedstrijd 0.25
44% Clean sheets (%) 25%
42% Niet gescoord (%) 36%
33% Beide teams scoorden 50%
39% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.95 Punten per thuiswedstrijd 1.13
1.13 Punten per uitwedstrijd 1.77
57% Thuis gewonnen (%) 27%
27% Uit gewonnen (%) 54%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 7

Paul Hanlon tegen Stuart Kettlewell

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Paul Hanlon en Stuart Kettlewell speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Paul Hanlon, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Stuart Kettlewell. De ploeg van Paul Hanlon scoorde 3 keer, die van Stuart Kettlewell 4 keer.

Alle duels tussen Raith Rovers en Ross County

Per club

Paul Hanlon
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Raith Rovers2025 - 2026 33 15-8-10 1.61
Partick2026 1 0-1-0 1.00
Hamilton Academical2026 1 0-1-0 1.00
Ayr Utd2025 1 1-0-0 3.00
Stuart Kettlewell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ross County2025 - 2026 25 10-6-9 1.44
Airdrie United2026 1 0-0-1 0.00
Partick2025 1 1-0-0 3.00
Ayr Utd2025 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Paul Hanlon Stuart Kettlewell
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Schotse Championship 28 43% 1.57 17 29% 1.18
Schotse League Cup 4 50% 2.00 6 50% 1.67
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 50% 1.50 4 75% 2.50
Schotse Beker (FA Cup) 2 50% 1.50 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Paul Hanlon Stuart Kettlewell
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Raith Rovers Partick 16 56% 1.94 Ross County Airdrie United 10 60% 2.00
2025 Raith Rovers Ayr Utd 20 35% 1.35 Ross County Partick 18 28% 1.11

Paul Hanlon vs Stuart Kettlewell in cijfers

Sinds het seizoen 2025 leidde Paul Hanlon 36 wedstrijden die we bijhouden: 16 zeges, 10 gelijke spelen en 10 nederlagen, goed voor 1.61 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2025 leidde Stuart Kettlewell 28 wedstrijden die we bijhouden: 11 zeges, 7 gelijke spelen en 10 nederlagen, goed voor 1.43 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Paul Hanlon, alles over Stuart Kettlewell, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook