Paul Anthony Cook vs Paul Warne: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Paul Anthony Cook | Paul Warne | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 269 | Wedstrijden | 235 |
| 125 | Gewonnen | 86 |
| 67 | Gelijk | 51 |
| 77 | Verloren | 98 |
| 46% | Winstpercentage | 37% |
| 29% | Verliespercentage | 42% |
| 1.64 | Punten per wedstrijd | 1.31 |
| Goals | ||
| 1.65 | Goals voor per wedstrijd | 1.37 |
| 1.16 | Goals tegen per wedstrijd | 1.41 |
| 0.49 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.04 |
| 36% | Clean sheets (%) | 26% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 50% | Beide teams scoorden | 57% |
| 54% | Meer dan 2,5 goals | 54% |
| Thuis en uit | ||
| 1.96 | Punten per thuiswedstrijd | 1.67 |
| 1.32 | Punten per uitwedstrijd | 0.94 |
| 55% | Thuis gewonnen (%) | 50% |
| 37% | Uit gewonnen (%) | 23% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 9 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Paul Anthony Cook tegen Paul Warne
De ploegen van Paul Anthony Cook en Paul Warne speelden 8 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Paul Anthony Cook, 4 keer gelijk en 2 zeges voor Paul Warne. De ploeg van Paul Anthony Cook scoorde 10 keer, die van Paul Warne 10 keer.
Alle duels tussen Chesterfield en Milton Keynes Dons ยท Alle duels tussen Chesterfield en Derby ยท Alle duels tussen Wigan en Rotherham
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Chesterfield2022 - 2025
|
128 | 60-31-37 | 1.65 |
Wigan2017 - 2018
|
98 | 43-26-29 | 1.58 |
Portsmouth2016
|
43 | 22-10-11 | 1.77 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rotherham2016 - 2023
|
122 | 34-27-61 | 1.06 |
Derby2022 - 2024
|
84 | 41-16-27 | 1.65 |
Milton Keynes Dons2024 - 2026
|
29 | 11-8-10 | 1.41 |
In dezelfde competities
| Competitie | Paul Anthony Cook | Paul Warne | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 45 | 29% | 1.16 | 97 | 18% | 0.76 |
| League Two | 106 | 43% | 1.60 | 22 | 45% | 1.73 |
| League One | 42 | 62% | 2.10 | 81 | 54% | 1.81 |
| FA Cup | 17 | 53% | 1.76 | 10 | 30% | 1.20 |
| EFL Trophy | 11 | 45% | 1.73 | 9 | 67% | 2.11 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 33% | 1.00 | 8 | 38% | 1.13 |
| EFL Carabao Cup | 5 | 0% | 0.00 | 8 | 38% | 1.25 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Paul Anthony Cook | Paul Warne | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
| 2025 |
|
23 | 30% | 1.35 |
|
23 | 39% | 1.39 |
| 2024 |
|
58 | 41% | 1.50 |
|
38 | 29% | 1.13 |
| 2023 |
|
40 | 63% | 1.98 |
|
47 | 62% | 2.00 |
| 2022 |
|
7 | 57% | 2.00 |
|
6 | 50% | 1.83 |
| 2018 |
|
47 | 28% | 1.11 |
|
43 | 16% | 0.81 |
| 2017 |
|
51 | 59% | 2.02 |
|
47 | 47% | 1.60 |
| 2016 |
|
43 | 51% | 1.77 |
|
29 | 14% | 0.55 |
Paul Anthony Cook vs Paul Warne in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Paul Anthony Cook 269 wedstrijden die we bijhouden: 125 zeges, 67 gelijke spelen en 77 nederlagen, goed voor 1.64 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Paul Warne 235 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 51 gelijke spelen en 98 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Paul Anthony Cook, alles over Paul Warne, vergelijk andere trainers.


