José Rojo Martín vs Vicente Moreno Peris: de trainers naast elkaar

Filter:
José Rojo Martín Spain · 58 jaar Granada CF
vs
Vicente Moreno Peris Spain · 51 jaar Al Wakrah
59 - 113 Wedstrijden
36% - 40% Winstpercentage
1.46 - 1.47 Punten per wedstrijd
1.34 - 1.39 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Rojo Martín sinds het seizoen 2018, van Vicente Moreno Peris sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van José Rojo Martín. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Vicente Moreno Peris.

Resultaten naast elkaar

José Rojo Martín Vicente Moreno Peris
Resultaten
59 Wedstrijden 113
21 Gewonnen 45
23 Gelijk 31
15 Verloren 37
36% Winstpercentage 40%
25% Verliespercentage 33%
1.46 Punten per wedstrijd 1.47
Goals
1.34 Goals voor per wedstrijd 1.39
1.08 Goals tegen per wedstrijd 1.29
0.25 Doelsaldo per wedstrijd 0.10
27% Clean sheets (%) 28%
27% Niet gescoord (%) 19%
58% Beide teams scoorden 55%
42% Meer dan 2,5 goals 48%
Thuis en uit
1.71 Punten per thuiswedstrijd 1.89
1.23 Punten per uitwedstrijd 1.05
43% Thuis gewonnen (%) 55%
29% Uit gewonnen (%) 25%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
8 Langste reeks zonder nederlaag 7

José Rojo Martín tegen Vicente Moreno Peris

1 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van José Rojo Martín en Vicente Moreno Peris speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor José Rojo Martín, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Vicente Moreno Peris. De ploeg van José Rojo Martín scoorde 4 keer, die van Vicente Moreno Peris 3 keer.

Alle duels tussen Villarreal en Almeria · Alle duels tussen Elche en Mallorca

Per club

José Rojo Martín
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Elche2018 33 11-13-9 1.39
Granada CF2024 - 2025 17 6-7-4 1.47
Villarreal2023 7 3-3-1 1.71
Valladolid2022 2 1-0-1 1.50
Vicente Moreno Peris
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Osasuna2024 41 16-15-10 1.54
Mallorca2018 35 19-7-9 1.83
Al Shabab2022 - 2023 16 7-2-7 1.44
Gimnastic2016 15 3-5-7 0.93
Almeria2023 6 0-2-4 0.33

In dezelfde competities

Competitie José Rojo Martín Vicente Moreno Peris
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 2 45 33% 1.42 47 45% 1.60
La Liga 6 33% 1.50 42 29% 1.26
Copa del Rey 6 67% 2.00 8 63% 1.88
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 0% 0.50 1 0% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen José Rojo Martín Vicente Moreno Peris
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Granada CF 14 29% 1.36 - - -
2024 Granada CF 3 67% 2.00 Osasuna 41 39% 1.54
2023 Villarreal 7 43% 1.71 Almeria Al Shabab 7 0% 0.43
2022 Valladolid 2 50% 1.50 Al Shabab 15 47% 1.47
2018 Elche 33 33% 1.39 Mallorca 35 54% 1.83
2016 - - - Gimnastic 15 20% 0.93

José Rojo Martín vs Vicente Moreno Peris in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde José Rojo Martín 59 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 23 gelijke spelen en 15 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Vicente Moreno Peris 113 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 31 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over José Rojo Martín, alles over Vicente Moreno Peris, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook