Paolo Zanetti vs Piero Gasperini Gian: de trainers naast elkaar

Filter:
56 - 297 Wedstrijden
21% - 53% Winstpercentage
0.84 - 1.80 Punten per wedstrijd
0.75 - 1.85 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Paolo Zanetti sinds het seizoen 2018, van Piero Gasperini Gian sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Paolo Zanetti Piero Gasperini Gian
Resultaten
56 Wedstrijden 297
12 Gewonnen 156
11 Gelijk 66
33 Verloren 75
21% Winstpercentage 53%
59% Verliespercentage 25%
0.84 Punten per wedstrijd 1.80
Goals
0.75 Goals voor per wedstrijd 1.85
1.77 Goals tegen per wedstrijd 1.07
-1.02 Doelsaldo per wedstrijd 0.78
21% Clean sheets (%) 36%
52% Niet gescoord (%) 17%
36% Beide teams scoorden 52%
45% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
0.64 Punten per thuiswedstrijd 1.91
1.00 Punten per uitwedstrijd 1.69
12% Thuis gewonnen (%) 57%
29% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 7
3 Langste reeks zonder nederlaag 16

Paolo Zanetti tegen Piero Gasperini Gian

0 Zeges
0 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Paolo Zanetti en Piero Gasperini Gian speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Paolo Zanetti, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Piero Gasperini Gian. De ploeg van Paolo Zanetti scoorde 1 keer, die van Piero Gasperini Gian 13 keer.

Alle duels tussen Verona en AS Roma ยท Alle duels tussen Verona en Atalanta

Per club

Paolo Zanetti
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Verona2024 - 2025 46 8-11-27 0.76
Empoli2022 - 2023 6 1-0-5 0.50
Sudtirol2018 4 3-0-1 2.25
Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Atalanta2016 - 2024 237 122-57-58 1.78
AS Roma2025 - 2026 59 34-9-16 1.88
Newport County2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Paolo Zanetti Piero Gasperini Gian
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 49 16% 0.71 222 54% 1.84
Coppa Italia 5 60% 1.80 18 56% 1.72
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 50% 1.50 14 29% 1.14

Seizoen per seizoen

Seizoen Paolo Zanetti Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - AS Roma Newport County 14 36% 1.43
2025 Verona 15 7% 0.60 AS Roma 46 63% 1.98
2024 Verona 31 23% 0.84 Atalanta 48 50% 1.73
2023 Empoli 5 0% 0.00 Atalanta 52 56% 1.87
2022 Empoli 1 100% 3.00 Atalanta 2 50% 1.50
2018 Sudtirol 4 75% 2.25 Atalanta 47 55% 1.91
2017 - - - Atalanta 49 43% 1.59
2016 - - - Atalanta 39 54% 1.85

Paolo Zanetti vs Piero Gasperini Gian in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Paolo Zanetti 56 wedstrijden die we bijhouden: 12 zeges, 11 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 0.84 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Piero Gasperini Gian 297 wedstrijden die we bijhouden: 156 zeges, 66 gelijke spelen en 75 nederlagen, goed voor 1.80 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Paolo Zanetti, alles over Piero Gasperini Gian, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook