Paul Hurst vs Paul Warne: de trainers naast elkaar

Filter:
166 - 235 Wedstrijden
33% - 37% Winstpercentage
1.23 - 1.31 Punten per wedstrijd
1.09 - 1.37 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Paul Hurst Paul Warne
Resultaten
166 Wedstrijden 235
55 Gewonnen 86
40 Gelijk 51
71 Verloren 98
33% Winstpercentage 37%
43% Verliespercentage 42%
1.23 Punten per wedstrijd 1.31
Goals
1.09 Goals voor per wedstrijd 1.37
1.30 Goals tegen per wedstrijd 1.41
-0.20 Doelsaldo per wedstrijd -0.04
27% Clean sheets (%) 26%
32% Niet gescoord (%) 23%
48% Beide teams scoorden 57%
41% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.41 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.05 Punten per uitwedstrijd 0.94
39% Thuis gewonnen (%) 50%
27% Uit gewonnen (%) 23%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 9
12 Langste reeks zonder nederlaag 11

Paul Hurst tegen Paul Warne

1 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Paul Hurst en Paul Warne speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Paul Hurst, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Paul Warne. De ploeg van Paul Hurst scoorde 4 keer, die van Paul Warne 6 keer.

Alle duels tussen Shrewsbury en Derby ยท Alle duels tussen Ipswich en Rotherham ยท Alle duels tussen Shrewsbury en Rotherham

Per club

Paul Hurst
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Shrewsbury2016 - 2024 107 40-24-43 1.35
Grimsby2016 - 2024 44 14-9-21 1.16
Ipswich2018 15 1-7-7 0.67
Paul Warne
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rotherham2016 - 2023 122 34-27-61 1.06
Derby2022 - 2024 84 41-16-27 1.65
Milton Keynes Dons2024 - 2026 29 11-8-10 1.41

In dezelfde competities

Competitie Paul Hurst Paul Warne
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
League One 87 38% 1.37 81 54% 1.81
Championship 14 7% 0.64 97 18% 0.76
League Two 27 33% 1.22 22 45% 1.73
EFL Trophy 17 35% 1.18 9 67% 2.11
FA Cup 13 46% 1.62 10 30% 1.20
EFL Carabao Cup 6 0% 0.33 8 38% 1.25
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 0% 0.50 8 38% 1.13

Seizoen per seizoen

Seizoen Paul Hurst Paul Warne
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Milton Keynes Dons 2 50% 1.50
2025 - - - Milton Keynes Dons 23 39% 1.39
2024 Shrewsbury Grimsby 19 5% 0.32 Derby Milton Keynes Dons 38 29% 1.13
2023 Grimsby Shrewsbury 30 23% 0.97 Derby Rotherham 47 62% 2.00
2022 Grimsby 8 63% 2.00 Derby 6 50% 1.83
2018 Ipswich 15 7% 0.67 Rotherham 43 16% 0.81
2017 Shrewsbury 49 49% 1.71 Rotherham 47 47% 1.60
2016 Shrewsbury Grimsby 45 38% 1.33 Rotherham 29 14% 0.55

Paul Hurst vs Paul Warne in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Paul Hurst 166 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 40 gelijke spelen en 71 nederlagen, goed voor 1.23 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Paul Warne 235 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 51 gelijke spelen en 98 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Paul Hurst, alles over Paul Warne, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook