Paul Heckingbottom vs Scott Matthew Parker: de trainers naast elkaar

Filter:
Paul Heckingbottom England · 49 jaar Preston
vs
Scott Matthew Parker England · 45 jaar Burnley
249 - 64 Wedstrijden
30% - 48% Winstpercentage
1.18 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.21 - 1.33 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Paul Heckingbottom sinds het seizoen 2016, van Scott Matthew Parker sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Paul Heckingbottom. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Scott Matthew Parker.

Resultaten naast elkaar

Paul Heckingbottom Scott Matthew Parker
Resultaten
249 Wedstrijden 64
74 Gewonnen 31
73 Gelijk 16
102 Verloren 17
30% Winstpercentage 48%
41% Verliespercentage 27%
1.18 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.21 Goals voor per wedstrijd 1.33
1.46 Goals tegen per wedstrijd 0.86
-0.25 Doelsaldo per wedstrijd 0.47
24% Clean sheets (%) 47%
30% Niet gescoord (%) 34%
55% Beide teams scoorden 38%
53% Meer dan 2,5 goals 42%
Thuis en uit
1.28 Punten per thuiswedstrijd 1.73
1.08 Punten per uitwedstrijd 1.68
31% Thuis gewonnen (%) 48%
28% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 5
10 Langste reeks zonder nederlaag 20

Paul Heckingbottom tegen Scott Matthew Parker

1 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Paul Heckingbottom en Scott Matthew Parker speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Paul Heckingbottom, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Scott Matthew Parker. De ploeg van Paul Heckingbottom scoorde 3 keer, die van Scott Matthew Parker 0 keer.

Alle duels tussen Preston en Burnley

Per club

Paul Heckingbottom
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Preston2024 - 2026 109 29-37-43 1.14
Barnsley2016 - 2017 76 21-22-33 1.12
Sheffield Utd2022 - 2024 29 10-5-14 1.21
Hibernian2018 - 2019 19 10-5-4 1.84
Leeds2017 16 4-4-8 1.00
Scott Matthew Parker
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Burnley2024 - 2025 53 29-16-8 1.94
Fulham2018 9 2-0-7 0.67
Club Brugge2022 2 0-0-2 0.00

In dezelfde competities

Competitie Paul Heckingbottom Scott Matthew Parker
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Championship 175 27% 1.14 44 59% 2.14
Premier League 14 7% 0.36 9 22% 0.67
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 18 39% 1.28 2 0% 0.00
FA Cup 12 50% 1.75 4 50% 1.50
EFL Carabao Cup 11 27% 1.09 3 33% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Paul Heckingbottom Scott Matthew Parker
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Preston 14 14% 0.50 - - -
2025 Preston 47 30% 1.23 Burnley 6 33% 1.00
2024 Preston Sheffield Utd 52 33% 1.37 Burnley 47 57% 2.06
2023 Sheffield Utd 19 11% 0.53 - - -
2022 Sheffield Utd 6 67% 2.17 Club Brugge 2 0% 0.00
2019 Hibernian 7 57% 2.00 - - -
2018 Hibernian 12 50% 1.75 Fulham 9 22% 0.67
2017 Barnsley Leeds 47 23% 0.96 - - -
2016 Barnsley 45 31% 1.24 - - -

Paul Heckingbottom vs Scott Matthew Parker in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Paul Heckingbottom 249 wedstrijden die we bijhouden: 74 zeges, 73 gelijke spelen en 102 nederlagen, goed voor 1.18 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Scott Matthew Parker 64 wedstrijden die we bijhouden: 31 zeges, 16 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Paul Heckingbottom, alles over Scott Matthew Parker, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook