Philippe Clement vs Vincent Jean Mpoy Kompany: de trainers naast elkaar

Filter:
Philippe Clement Belgium · 52 jaar Norwich
vs
200 - 159 Wedstrijden
55% - 60% Winstpercentage
1.83 - 1.95 Punten per wedstrijd
1.88 - 2.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Philippe Clement sinds het seizoen 2017, van Vincent Jean Mpoy Kompany sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van Philippe Clement.

Resultaten naast elkaar

Philippe Clement Vincent Jean Mpoy Kompany
Resultaten
200 Wedstrijden 159
109 Gewonnen 95
39 Gelijk 25
52 Verloren 39
55% Winstpercentage 60%
26% Verliespercentage 25%
1.83 Punten per wedstrijd 1.95
Goals
1.88 Goals voor per wedstrijd 2.45
1.14 Goals tegen per wedstrijd 1.28
0.74 Doelsaldo per wedstrijd 1.17
32% Clean sheets (%) 28%
18% Niet gescoord (%) 14%
55% Beide teams scoorden 60%
60% Meer dan 2,5 goals 75%
Thuis en uit
1.97 Punten per thuiswedstrijd 2.05
1.68 Punten per uitwedstrijd 1.86
61% Thuis gewonnen (%) 64%
48% Uit gewonnen (%) 56%
Reeksen
11 Langste reeks zeges 16
14 Langste reeks zonder nederlaag 19

Per club

Philippe Clement
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rangers2023 - 2024 79 48-15-16 2.01
Norwich2025 - 2026 61 30-9-22 1.62
KRC Genk2017 - 2018 38 22-11-5 2.03
SK Beveren2017 16 6-4-6 1.38
Monaco2022 - 2023 5 2-0-3 1.20
Club Brugge2020 1 1-0-0 3.00
Vincent Jean Mpoy Kompany
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bayern Munich2024 - 2026 110 85-14-11 2.45
Burnley2022 - 2023 49 10-11-28 0.84

In dezelfde competities

Competitie Philippe Clement Vincent Jean Mpoy Kompany
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 17 29% 1.12 14 79% 2.43
UEFA Champions League 2 0% 0.50 23 65% 2.13
FA Cup 3 67% 2.00 5 60% 2.00
EFL Carabao Cup 3 67% 2.00 3 33% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Philippe Clement Vincent Jean Mpoy Kompany
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Norwich 24 46% 1.50 Bayern Munich 21 71% 2.38
2025 Norwich 37 51% 1.70 Bayern Munich 46 85% 2.61
2024 Rangers 43 53% 1.81 Bayern Munich 43 72% 2.30
2023 Rangers Monaco 39 67% 2.15 Burnley 44 16% 0.70
2022 Monaco 2 50% 1.50 Burnley 5 60% 2.00
2020 Club Brugge 1 100% 3.00 - - -
2018 KRC Genk 19 68% 2.32 - - -
2017 KRC Genk SK Beveren 35 43% 1.57 - - -

Philippe Clement vs Vincent Jean Mpoy Kompany in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Philippe Clement 200 wedstrijden die we bijhouden: 109 zeges, 39 gelijke spelen en 52 nederlagen, goed voor 1.83 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Vincent Jean Mpoy Kompany 159 wedstrijden die we bijhouden: 95 zeges, 25 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.95 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Philippe Clement, alles over Vincent Jean Mpoy Kompany, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook