Peter Sylvester Bosz vs Ron Jans: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Peter Sylvester Bosz. Uit de seizoenen 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Ron Jans.
Resultaten naast elkaar
| Peter Sylvester Bosz | Ron Jans | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 246 | Wedstrijden | 153 |
| 158 | Gewonnen | 64 |
| 45 | Gelijk | 36 |
| 43 | Verloren | 53 |
| 64% | Winstpercentage | 42% |
| 17% | Verliespercentage | 35% |
| 2.11 | Punten per wedstrijd | 1.49 |
| Goals | ||
| 2.58 | Goals voor per wedstrijd | 1.58 |
| 1.20 | Goals tegen per wedstrijd | 1.47 |
| 1.38 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.11 |
| 28% | Clean sheets (%) | 19% |
| 4% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 68% | Beide teams scoorden | 63% |
| 72% | Meer dan 2,5 goals | 61% |
| Thuis en uit | ||
| 2.19 | Punten per thuiswedstrijd | 1.56 |
| 2.02 | Punten per uitwedstrijd | 1.41 |
| 67% | Thuis gewonnen (%) | 45% |
| 61% | Uit gewonnen (%) | 39% |
| Reeksen | ||
| 11 | Langste reeks zeges | 6 |
| 43 | Langste reeks zonder nederlaag | 15 |
Peter Sylvester Bosz tegen Ron Jans
De ploegen van Peter Sylvester Bosz en Ron Jans speelden 6 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Peter Sylvester Bosz, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Ron Jans. De ploeg van Peter Sylvester Bosz scoorde 18 keer, die van Ron Jans 8 keer.
Alle duels tussen PSV Eindhoven en Utrecht ยท Alle duels tussen Ajax en PEC Zwolle
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
PSV Eindhoven2022 - 2026
|
156 | 107-28-21 | 2.24 |
Ajax2016
|
50 | 33-9-8 | 2.16 |
Borussia Dortmund2017
|
22 | 8-6-8 | 1.36 |
Bayer Leverkusen2018
|
18 | 10-2-6 | 1.78 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Utrecht2023 - 2026
|
112 | 51-26-35 | 1.60 |
PEC Zwolle2016
|
35 | 10-8-17 | 1.09 |
Twente2022 - 2023
|
6 | 3-2-1 | 1.83 |
In dezelfde competities
| Competitie | Peter Sylvester Bosz | Ron Jans | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Eredivisie | 133 | 79% | 2.49 | 121 | 42% | 1.54 |
| UEFA Europa League | 14 | 43% | 1.57 | 13 | 31% | 1.08 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 13 | 54% | 1.92 | 9 | 33% | 1.11 |
| KNVB Beker | 11 | 73% | 2.18 | 10 | 60% | 1.80 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Peter Sylvester Bosz | Ron Jans | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
14 | 64% | 2.14 |
|
4 | 25% | 0.75 |
| 2025 |
|
38 | 68% | 2.18 |
|
38 | 37% | 1.26 |
| 2024 |
|
54 | 63% | 2.07 |
|
39 | 54% | 1.87 |
| 2023 |
|
49 | 76% | 2.47 |
|
32 | 47% | 1.75 |
| 2022 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
5 | 60% | 2.00 |
| 2018 |
|
18 | 56% | 1.78 | - | - | - | |
| 2017 |
|
22 | 36% | 1.36 | - | - | - | |
| 2016 |
|
50 | 66% | 2.16 |
|
35 | 29% | 1.09 |
Peter Sylvester Bosz vs Ron Jans in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Peter Sylvester Bosz 246 wedstrijden die we bijhouden: 158 zeges, 45 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 2.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ron Jans 153 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 36 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Peter Sylvester Bosz, alles over Ron Jans, vergelijk andere trainers.




